Sari la conținut

Ronna masaj&sex 0722909860


Postări Recomandate

  • Oras:iasi
  • Oras:iasi
Acum 25 minute, ronnahot a spus:

Bună seara, dragul meu!Sper să ne revedem cât de curând și să rezolvăm și "problema piciorului".Pup dulce!😘

pe cand preconizezi ca ajungi in iasi???? vii pana in sarbatorile pascale???? o seara frumoasa!!!!

Link spre comentariu
Acum 7 ore, mariosex a spus:

pe cand preconizezi ca ajungi in iasi???? vii pana in sarbatorile pascale???? o seara frumoasa!!!!

Bună dimineața! Nu știu sigur,cum și când...dar am în plan să vă fac o vizită.Voi anunța în prealabil. Zi frumoasă vă doresc!

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:iasi
  • Oras:iasi
Acum 6 ore, ronnahot a spus:

NU SUNT ÎN IAȘI !!!...Nu mai sunați pentru programări.😘

Eu zic cu o saptamana inainte sa vii in iasi sa mergi undeva in vacanta sa te relaxezi, o sa te punem la munca suntem foarte incinsi si nu te vrem obosită . Te asteptam cu drag ! O zi frumoasa!!!😘😘😘

Link spre comentariu
Acum 11 minute, mariosex a spus:

Eu zic cu o saptamana inainte sa vii in iasi sa mergi undeva in vacanta sa te relaxezi, o sa te punem la munca suntem foarte incinsi si nu te vrem obosită . Te asteptam cu drag ! O zi frumoasa!!!😘😘😘

Mmmm,abea aștept să vă răcoresc.😘

  • Like 1
Link spre comentariu
La 10.05.2021 la 14:16, fratinescu a spus:

Buna Ronna pe la Iasi pe cand?

Bună ziua, moldovenii mei iubăreți și iubibili!...Dacă astrele mi se așează benefic și drumurile îmi vor fi deschise, luni 31 mai, preconizez să ajung la Iași. Vă îmbrățișez !!!🤩

Link spre comentariu
28 minutes ago, ronnahot said:

Bună ziua, moldovenii mei iubăreți și iubibili!...Dacă astrele mi se așează benefic și drumurile îmi vor fi deschise, luni 31 mai, preconizez să ajung la Iași. Vă îmbrățișez !!!🤩

Ce veste bună! Te așteptăm cu drace! Ce număr vei folosi pentru programări?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...