Sari la conținut

Ramona 0770573066


Postări Recomandate

Buna.

 

 

Se poate un masaj mai intens(combinat cu ballbusting) axat asupra testiculelor?

Da pana la 21 ptr asta poti suna ptr o programare

Buna.

Se poate un masaj mai intens(poate si cu putin ballbusting) axat asupra testiculelor?

Link spre comentariu
  • Telefon: +40752346389
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: +40752346389
  • Oras:Bucuresti

Aloha ...

 

Nu are whatzapp din pacate, am sunat azi in jurul pranzului mi-a sunat ocupat nu am mai insistat...

 

Vroiam sa imi incerc norocul poate ne mai servea si cu altceva, inafara de ciorba , ciorba ....

 

Intradevar posibil iroseam bani aiure...

 

Spor baieti

Link spre comentariu
  • Oras:buzau
  • Oras:buzau

:* :* :* sunteti binevenitzi si impreuna cu partenera :) zona Mosilor, programari pana in ora 20.00; Pupici 0770573066

Bună! Pentru cupluri, ce servicii pot fi oferite? Mulțumesc!  :hug1

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Aloha ...

 

Nu are whatzapp din pacate, am sunat azi in jurul pranzului mi-a sunat ocupat nu am mai insistat...

 

Vroiam sa imi incerc norocul poate ne mai servea si cu altceva, inafara de ciorba , ciorba ....

 

Intradevar posibil iroseam bani aiure...

 

Spor baieti

buna dimineta si multumesc mult ca   ai pierdut din timpul tau pentu a ma apela.   pentru ca tot ai adus ciorba in discutie am sa explic ca restaurantul meu nu seerveste friptura deoarece face parte din categoria restaurantelor raw vegan ,dar te asigur ca meniul este variat si produs din ingrediente de calitate,pentru a rezista rigorilor celui mai pretentios cosumator.desi restaurantul este nou aici brad ul a capatat deja si stelute michelin.asa ca te astept cu drag sa gusti preparatele restaurantului meu :atm

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Bună! Pentru cupluri, ce servicii pot fi oferite? Mulțumesc!  :hug1

buna pot oferi intai de toate relaxare ambilor parteneri .iar apoi jocuri inctante pentru a crea senzatii explozive inre voi suna ma cand ai pitin timp si stabilim inainte sau lasam lucrurile sa curga de la sine

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Lenjeria NIUA este o firma ?

:laugh2 buna dimineata    am vrut sa spun noua dar utie ce mi a iesit :slap2  norocul meu ca in meseria pe care am ales sa o practic nu mi cere nimeni prea mari aptitudini linvistice si nici nu mi testeaza coeficientul de inteligenta ca altfel nu stiu ce ma faceam si nici bani de sorbona nu aveam   iote ca facui si o rima :hug1

Link spre comentariu
Vizitator blondul861
Reputație: 0

Offf alta vorba GHIATA ... mama ei de treaba dar pana la urma aici trebuie sa stii sa o sugi bine nu sa scrii. Șpor

Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna dimineata!Va astept astazi ,la masaj inceput in cada cu spuma si incheiat cu un pahar de sampanie :hug1.Mentionez ca am rezolvat problema saunei cu un aer mai performant si va multumesc mult acelora care m au vizitat chiar si in aceste conditii si au dat dovada de o mare intelegere :kiss3

Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...