Sari la conținut

Sarah 0754491022 GFE misto!


Postări Recomandate

  • Oras:Peste tot si nicăieri.
  • Oras:Peste tot si nicăieri.

Bună sogorilor, nici nu stiu cum sa incep, ...  pentru unii balaceanca, pentru atii bruneta, blonda sau vulpita, însă  pot spune ca mai degraba este castaniu, nicidecum blond.... dar na fiecare cu percepția lui si cu trăiri-le lui. Acum pentru mine unu fata asta isi merita locul in inima mea, nu vreau sa intru in contradicții  cu alți pentru ca trăirile sunt diferite, la fel cum suntem si noi oamenii. Despre actiune nu vreau sa ma repet  deoarece am mai facut o recenzie asa ca trec direct la note .... 

Aspect 9

OP 9

NP 9 

Treaba cu recomandările este subiectivă, eu unu o vizitez ori de cate ori am ocazia, alți dacă vor să o viziteze este strict alegerea lor. Pentru mine este o fata super ok. 

Ps. ai grija la gropițe 😜😘

  • Like 3
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
Acum 50 minute, aditza12 a spus:

Bună sogorilor, nici nu stiu cum sa incep, ...  pentru unii balaceanca, pentru atii bruneta, blonda sau vulpita, însă  pot spune ca mai degraba este castaniu, nicidecum blond.... dar na fiecare cu percepția lui si cu trăiri-le lui. Acum pentru mine unu fata asta isi merita locul in inima mea, nu vreau sa intru in contradicții  cu alți pentru ca trăirile sunt diferite, la fel cum suntem si noi oamenii. Despre actiune nu vreau sa ma repet  deoarece am mai facut o recenzie asa ca trec direct la note .... 

Aspect 9

OP 9

NP 9 

Treaba cu recomandările este subiectivă, eu unu o vizitez ori de cate ori am ocazia, alți dacă vor să o viziteze este strict alegerea lor. Pentru mine este o fata super ok. 

Ps. ai grija la gropițe 😜😘

Iti multumesc frumos dragul meu pentru fiecare vizită in parte si ma bucur ca si dupa nenumaratele vizite reuşesc sa ti fiu pe plac si sa te bine dispun!! 🤗😍(imi schimb eu parul, dar năravul baa 🤣)te mai aştept cu drag oricand doresti 😘

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Buna seara dragii mei!!!❤️

Ups sunt sentimentală 🤣🤣

Glumesc!!voiam sa va multumesc tuturor celor ce v'am cunoscut si aţi ales sa ma vizitaţi!! (Abonamente, vizite repetate, nenumărate ori de cate ori ajung in oras de aproape 2ani....) 🥰va multumesc ca m-ati acceptat asa cum sunt eu, naturală (vorba mea:sunt om) 🤣stiu nu am ajuns la performanţa sa multumesc pe toată lumea(deşi imi dau silinţa) dar mai lucrez poate ajung 😊.Ma bucur ca am reusit sa cunosc atâţia oamenii frumoşi, naturali si cu mult bun simt(ştiţi ca eu gandesc cu voce tare) 🤣si sper să mai cunosc in numar cat mai mare!! 🥰eu va aştept cu drag şi sunt aici sa împart cu voi (puţin din zapaceala, nebuneala, starea de relaxare pe care imi doresc sa simţit in timpul ales in compania mea) !!!va pup va imbratisez si va aştept cu drag!! 🥰💋si Maine sper să reusesc sa platesc contul si sa ataşez poza recenta cu culoarea parului 🤣🙃😍

Aaaa si sa nu uit:am spus si voi spune ne revedem peste 30de ani aici pe nimfo..... 🤣🤣🤣🤣Sarah aceași.....(doar mai baba 🤣🤣🤣)provocare pentru o zi, să va revăd si eu Breeeeee!!!🤣🤣🤣❤️

  • Like 3
  • Haha 2
  • Inimioara 3
Link spre comentariu
Vizitator kurac
Reputație: 0
Acum 2 ore, sarabrun a spus:

Buna dimineata dragilor!! Este ultima zi in oras si sunt disponibila pentru programari pana la 21:00!va astept cu drag! ❤️😘

Esti disponibila? Sau ai circuit inchis...  ti-am scris pw wattsap...te-am sunat... nimic. Desi nu inteleg ptr ca nu am fost la tine niciodata ca sa-ti formezi o impresie proasta despre mine. 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 07xxxxxxxx
  • Oras:Pește dă Top!
  • Telefon: 07xxxxxxxx
  • Oras:Pește dă Top!
Acum 6 minute, sarabrun a spus:

Buna dimineata dragilor!! Disponibilă pentru programari pana la 22:00,va aştept cu drag!! 🥰❤️Voi mai fi in oraş pana vineri!! 

20220411_115457.jpg

:inlovee

  • Like 2
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
Acum 3 ore, danutz23 a spus:

Mi-a plăcut asta... colegul Revolut001 i-a sugerat sa schimbe lenjeria și pantofii... fata s-a conformat și a schimbat totul cu costumul Evei...😀 ce-i drept, frumoasa schimbare! Te-am pupat Sara, poate ne vedem...

Te pup si eu dragul meu! 😘😂

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 8989989
  • Oras:Mures
  • Telefon: 8989989
  • Oras:Mures

Uhhh, nici nu știu de unde sa încep și unde să termin, prin ce am trecut cu aceasta minunație de fata. Eu nu sunt deloc fan al serviciului OP, dar, văzându-i mai ales penultima poza, am spus că, cu tot riscul sa iasă ceva dezastruos(ala micu sa facă figuri) totuși trebuie să mă risc și sa o vizitez 😅

I-am scris pe whatsapp, primit răspuns pozitiv ca într-o oră  mă poate primi și dus am fost. Sarah este o fata frumoasă, adică chiar aș întoarce capul pe strada după ea 😅😅, un corp frumos sănii medii și un fund minunat(păcat ca este interzis accesul la/în el 😅), încă și acum când scriu am în minte funduletul ala fain 😁😁. După o țigară, o vorbă si o reîmprospătare am trecut la acțiune. 

Ala micu, știind ca urmează sa fie acoperit de la început a făcut un pic de figuri, dar, cu răbdare și implicare Sarah a reușit sa îl trezească și sa ne continuam treaba 😅😅. După un pic de OP am trecut la NP unde am schimbat vreo 4 poziții. O întâlnire atât de calitativa, nu se putea termina altfel decât cu o finalizare glorioasă pe sânii ei frumoși. 

După finalizare, am mai fumat o țigară, am mai povestit un pic, cred ca dacă nu eram presați de timp, nu mai terminam conversațiile 😅😅, am plecat cu gândul la ea și la următoarea întâlnire. 

Te pup frumoasa Sarah, îți mulțumesc mult pentru răbdarea și implicarea pe care ai avut-o. 

Sper sa ne revedem curând. 

  • Like 5
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
Acum 3 ore, misteryoboy a spus:

Uhhh, nici nu știu de unde sa încep și unde să termin, prin ce am trecut cu aceasta minunație de fata. Eu nu sunt deloc fan al serviciului OP, dar, văzându-i mai ales penultima poza, am spus că, cu tot riscul sa iasă ceva dezastruos(ala micu sa facă figuri) totuși trebuie să mă risc și sa o vizitez 😅

I-am scris pe whatsapp, primit răspuns pozitiv ca într-o oră  mă poate primi și dus am fost. Sarah este o fata frumoasă, adică chiar aș întoarce capul pe strada după ea 😅😅, un corp frumos sănii medii și un fund minunat(păcat ca este interzis accesul la/în el 😅), încă și acum când scriu am în minte funduletul ala fain 😁😁. După o țigară, o vorbă si o reîmprospătare am trecut la acțiune. 

Ala micu, știind ca urmează sa fie acoperit de la început a făcut un pic de figuri, dar, cu răbdare și implicare Sarah a reușit sa îl trezească și sa ne continuam treaba 😅😅. După un pic de OP am trecut la NP unde am schimbat vreo 4 poziții. O întâlnire atât de calitativa, nu se putea termina altfel decât cu o finalizare glorioasă pe sânii ei frumoși. 

După finalizare, am mai fumat o țigară, am mai povestit un pic, cred ca dacă nu eram presați de timp, nu mai terminam conversațiile 😅😅, am plecat cu gândul la ea și la următoarea întâlnire. 

Te pup frumoasa Sarah, îți mulțumesc mult pentru răbdarea și implicarea pe care ai avut-o. 

Sper sa ne revedem curând. 

Iti multumesc frumos de vizită si cele scrie aici dragul meu!!! Si ma bucur ca, deşi "dusmanul durex"😀ne'a abatut puţin din treaba, pana la urma totul a fost o reuşita si timpul petrecut in compania mea a fost relaxarea pe care o doreai!! Te mai astept cu drag oricând doreşti!!🙂😘

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
La 08.04.2022 la 12:36, sarabrun a spus:

Buna dragilor! Astazi ma gasiti disponibila pentru programãri pana la 22:00!!va aştept cu drag!! 🥰❤️Pff scuzaţi claritatea pozelor, o rezolv eu si pe asta 🤣🤭

20220408_115820.jpg

20220408_120135.jpg

20220408_115632.jpg

Esti o frumusețe 💋💋💋

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot si nicăieri.
  • Oras:Peste tot si nicăieri.
Acum 1 oră, sarabrun a spus:

La mulţi ani dragilor!!! Va doresc multa sanatate, fericire si tot ce va doriţi!! Va pup si va imbratisez!! ❤️😘🥂

Hey Sara, cred ca ai încurcat sărbătorile, sau asa se zice pe la tine?! Pe la noi se spune altfel, paste fericit!

  • Haha 4
Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu
Acum 6 ore, aditza12 a spus:

Hey Sara, cred ca ai încurcat sărbătorile, sau asa se zice pe la tine?! Pe la noi se spune altfel, paste fericit!

Poate se referea la cei cu numele de Gheorghe... 🤷‍♂️

Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot si nicăieri.
  • Oras:Peste tot si nicăieri.
Acum 46 minute, dns_123 a spus:

Poate se referea la cei cu numele de Gheorghe... 🤷‍♂️

Atunci să-i fie rușine că săptămână trecuta nu s-a gândit si la cei cu nume se flori... 😂

  • Haha 1
Link spre comentariu

Vaiiii sunt o "neruşinată "🤣!!daaaa la noi se spune La mulţi ani sărbătoriţilor ce isi serbeaza ziua astăzi 🤣😘!!si eu spun La multi ani si sarbatoritilor ce poartă numele Sfant ce sa serbat de Florii!!! 🤣🥂Cu intarziere ,dar sper ca se acepta!!va pup va îmbrăţişez si sa fim sanatosi cu totii! ❤️🥰

  • Haha 1
  • Inimioara 2
Link spre comentariu

  • Oras:Peste tot si nicăieri.
  • Oras:Peste tot si nicăieri.
Acum 6 ore, sarabrun a spus:

Vaiiii sunt o "neruşinată "🤣!!daaaa la noi se spune La mulţi ani sărbătoriţilor ce isi serbeaza ziua astăzi 🤣😘!!si eu spun La multi ani si sarbatoritilor ce poartă numele Sfant ce sa serbat de Florii!!! 🤣🥂Cu intarziere ,dar sper ca se acepta!!va pup va îmbrăţişez si sa fim sanatosi cu totii! ❤️🥰

Ai cam luat țeapă 😂😂😂 nu ai aflat ca sfântu Gheorghe nu se mai tine azi deoarece este în săptămână mare si preafericitul  a mutat sarbatoare pe saptamana viitoare 😂😂😂😂🥂

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...