Sari la conținut

Sarah 0754491022 GFE misto!


Postări Recomandate

Buna dimineata dragilor!!! Am revenit in oras din pacate aseara am ajuns foarte târziu !!!astazi sunt disponibilă pentru programãri de la 12:30-22:00!!locaţia este aceaşi :Calea Cisnadiei(colt cu Nicolaie Iorga)

nr whatsapp:0727137972

Va astept cu drag 🥰❤️

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

Seara buna, las și eu o scurta recenzie acestei tipe superbe.

Programarea făcută pe WhatsApp, respectata de ambele părți, ajuns in fața ușii îmi deschide o tipă super drăguță, înaltă și cu o piele fina și bronzată.

M-a invitat politicos cu un pahar de suc și pe urmă după mici discuții am pășit în camera de nebunii, dusat eram deja de acasă.

A început un preludiu frumos cu sânii peste junior și cu câteva săruturi pe piept, îndată a fost loading 99% , a pus balonașul și a mai făcut puțin ON foarte bun cu Dp as nota cu 10.

La NP se mișcă foarte bine, nu comentează la poziții și știe când sa dea și contre, schimbat câteva poziții și finalizat in balonaș, as nota cu 10 și aici.

Baia și apartamentul foarte curate și frumos mirositor.

Cadoul 150 de lei pe care ii merita cu cea mai mare plăcere.

Clar de recomandat și sper sa rămână la noi cat mult timp!

 

  • Like 5
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu
Acum 47 minute, Megapixel a spus:

Seara buna, las și eu o scurta recenzie acestei tipe superbe.

Programarea făcută pe WhatsApp, respectata de ambele părți, ajuns in fața ușii îmi deschide o tipă super drăguță, înaltă și cu o piele fina și bronzată.

M-a invitat politicos cu un pahar de suc și pe urmă după mici discuții am pășit în camera de nebunii, dusat eram deja de acasă.

A început un preludiu frumos cu sânii peste junior și cu câteva săruturi pe piept, îndată a fost loading 99% , a pus balonașul și a mai făcut puțin ON foarte bun cu Dp as nota cu 10.

La NP se mișcă foarte bine, nu comentează la poziții și știe când sa dea și contre, schimbat câteva poziții și finalizat in balonaș, as nota cu 10 și aici.

Baia și apartamentul foarte curate și frumos mirositor.

Cadoul 150 de lei pe care ii merita cu cea mai mare plăcere.

Clar de recomandat și sper sa rămână la noi cat mult timp!

 

OP , nu ON acum am văzut că am greșit... autocorectorul vieții 😂

Link spre comentariu
Acum 4 ore, Megapixel a spus:

Seara buna, las și eu o scurta recenzie acestei tipe superbe.

Programarea făcută pe WhatsApp, respectata de ambele părți, ajuns in fața ușii îmi deschide o tipă super drăguță, înaltă și cu o piele fina și bronzată.

M-a invitat politicos cu un pahar de suc și pe urmă după mici discuții am pășit în camera de nebunii, dusat eram deja de acasă.

A început un preludiu frumos cu sânii peste junior și cu câteva săruturi pe piept, îndată a fost loading 99% , a pus balonașul și a mai făcut puțin ON foarte bun cu Dp as nota cu 10.

La NP se mișcă foarte bine, nu comentează la poziții și știe când sa dea și contre, schimbat câteva poziții și finalizat in balonaș, as nota cu 10 și aici.

Baia și apartamentul foarte curate și frumos mirositor.

Cadoul 150 de lei pe care ii merita cu cea mai mare plăcere.

Clar de recomandat și sper sa rămână la noi cat mult timp!

 

Multumesc frumos dragul meu pentru vizita si cele spuse aici!! Ma bucur ca te ai simţit bine alaturi de mine si te mai aştept cu drag oricând !!😘

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 8989989
  • Oras:Mures
  • Telefon: 8989989
  • Oras:Mures

După a 3 a vizita la aceasta minunăție de fata, pot spune ca este ca o bomboană, cu cât o guști mai mult cu atat mai dulce devine. După cum spuneau unii colegi merită să îți faci abonament la aceasta bombonica numita Sarah, eu unul mi-am făcut abonament permanent 😁😁😅😅

Te pup frumoasă fată, și îți mulțumesc pentru clipele frumoase petrecute impreuna

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
La 20.05.2022 la 19:42, misteryoboy a spus:

După a 3 a vizita la aceasta minunăție de fata, pot spune ca este ca o bomboană, cu cât o guști mai mult cu atat mai dulce devine. După cum spuneau unii colegi merită să îți faci abonament la aceasta bombonica numita Sarah, eu unul mi-am făcut abonament permanent 😁😁😅😅

Te pup frumoasă fată, și îți mulțumesc pentru clipele frumoase petrecute impreuna

Multumesc dragul meu pentru vizitele făcute!! Te mai aştept cu mare drag oricand!! Te pup si eu

  • Like 1
Link spre comentariu

Buna dimineata dragilor!! Astăzi ma reintorc in oras pentru 3zile!!! Cel mai probabil voi ajunge destul de tarziu iar programãrile le voi face incepand de Maine dimineata!!! Voi reveni cu mesaj aici mai precis dupa ce ajung si va anunt disponibilitatea pentru programãri!! Va pup si va aştept cu drag sa ne vedem (sau revedem😊)! 🥰❤️

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Buna dimineata dragilor!!! Astazi ma gasiti disponibilă pentru programãri pana la 22:00!!locaţia este aceaşi Calea Cisnădiei (colt cu Nicolaie iorga)!! Voi si in oras doar 3zile!! 

Pentru programãri cine poate sa le facă pe nr de whatsapp:0727137972

Va aştept cu drag!! 🥰❤️

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Râmnicu Vâlcea
  • Oras:Râmnicu Vâlcea
La 08.04.2022 la 12:36, sarabrun a spus:

Buna dragilor! Astazi ma gasiti disponibila pentru programãri pana la 22:00!!va aştept cu drag!! 🥰❤️Pff scuzaţi claritatea pozelor, o rezolv eu si pe asta 🤣🤭

20220408_115820.jpg

20220408_120135.jpg

20220408_115632.jpg

Hmmm... interesantă... blondă 🤔

Link spre comentariu

Am reusit sa ajung intr-un final,

Apartament primitor si confortabil intr-un bloc vechi.

Cand vezi ca te deschide usa asemenea fata, iti vine gandul sa treceti cat mai repede in dormitor.
Ca aspect, o pun MULT peste media pietei.

Singul minus ar fi ca doar face OP, totusi e mult peste multe cu ON la oral.

Cel mai mare plus langa aspectul e atitudinea ei.

 

  • Like 1
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
La 04.06.2022 la 14:10, sexonthebeac a spus:

Am reusit sa ajung intr-un final,

Apartament primitor si confortabil intr-un bloc vechi.

Cand vezi ca te deschide usa asemenea fata, iti vine gandul sa treceti cat mai repede in dormitor.
Ca aspect, o pun MULT peste media pietei.

Singul minus ar fi ca doar face OP, totusi e mult peste multe cu ON la oral.

Cel mai mare plus langa aspectul e atitudinea ei.

 

Iti multumesc mult dragul meu pentru vizită si cele spuse aici!! Te mai astept cu drag oricând doreşti! 😘

  • Like 2
Link spre comentariu

Buna dimineata dragilor!! Maine revin in oraş!! Locaţia va fi aceaşi pe calea Cisnadiei (colt cu Nicolae iorga) nu stiu inca ora la care ajung dar revin Maine cu mesaj dupa ce ma instalez si am disponibilitatea de a face programãri!! Va pup si va aştept sa ne revedem sau ne vedem! 😘❤️

  • Like 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

  • Oras:Peste tot si nicăieri.
  • Oras:Peste tot si nicăieri.
Acum 4 ore, marianblaga a spus:

buna! poti deschide telefonul, ca sa pot face o programare?

Nu mai sări-ți gardul cu poarta deschisă!!!

Incearca sa citesti odată mesajul lăsat de fata, Ia o încet pe litere poate reușești să înțelegi ceva...

 

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...