Sari la conținut

Sarah 0754491022 GFE misto!


Postări Recomandate

Buna dragilor!! Imi pare rău dar de obicei imi fac programãrile dupa ce ma instalez! Nu obisnuiesc sa fac programarile pana nu ajung (pe drum se pot intampla multe si nici ora fixa nu o pot stii cand ajung) din motivul asta fac programãrile dupa ce ma instalez in locaţie si in felul asta consider ca nu incurc pe nimeni, neajungând eu la ora programãri gen! Va multumesc pentru înţelegere!!! Inca nu  am ajuns in sibiu sunt pe drum!! Va anunt cu drag disponibilitatea pentru programãri dupa ce ajung! Va pup

  • Like 2
Link spre comentariu

Buna dimineata dragilor!! Astazi ma puteţi gasi pana la 22:00pentru programari!! Locaţia este pe Calea Cisnadiei (colt cu Nicolae iorga)!! 

Cine poate face programarile pe nr: whatsapp:0727137972 va rog sa spuneţi si timpul pana la cat pot răspunde!! Multumesc 🥰❤️

Va astept cu drag !!❤️😘

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu
Acum 3 ore, sarabrun a spus:

Buna dimineata dragilor!! Disponibila pentru programãri pana la 22:00!!va astept cu drag!! 🥰❤️voi mai fi in oras si saptamana ce vine iar programul acelaş: 11:00-22:00!!whatsapp:0727137972 va rog sa spuneţi si timpul pana la cat pot răspunde!! Multumesc 💋❤️

 

Hey Sarah! Tot îți scriu pe whatsapp de câteva zile în speranța sa stabilim o întâlnire,dar văd că nici măcar nu citești mesajele,am și menționat ca poți răspunde oricând!

Cum sa fac sa iau legătura cu tine:)

Link spre comentariu
La 25.06.2022 la 16:31, Claudiu2577 a spus:

Hey Sarah! Tot îți scriu pe whatsapp de câteva zile în speranța sa stabilim o întâlnire,dar văd că nici măcar nu citești mesajele,am și menționat ca poți răspunde oricând!

Cum sa fac sa iau legătura cu tine:)

Buna dragul meu!! Scuze ,probabil cum primesc mai multe mesaje posibil din greseala sa nu apuc sa le citesc pe toate!! Dar imi Poti rescrie si stabilim o programarea cu drag!! 

  • Like 1
Link spre comentariu

Buna dimineata dragilor!! Disponibila pentru programãri pana la 22:00,va aştept cu drag!! 🥰❤️

mai sunt disponibilă pana vineri inclusiv ! 

Serviciile mele sunt:

Sex oral /doar protejat

Sex normal/doar protejat

Sărutării corporale, mângâieri 

Finalizare corporală (cine doreste) 

Masaj relaxare!! 

Pret:150finalizarea

         250h

 whatsapp:0727137972 va rog sa spuneţi si timpul pana la cat pot răspunde!! Multumesc❤️

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator Lelivree
Reputație: 0
Acum 3 ore, sarabrun a spus:

Buna dimineata dragilor!! Disponibila pentru programãri pana la 22:00,va aştept cu drag!! 🥰❤️

mai sunt disponibilă pana vineri inclusiv ! 

Serviciile mele sunt:

Sex oral /doar protejat

Sex normal/doar protejat

Sărutării corporale, mângâieri 

Finalizare corporală (cine doreste) 

Masaj relaxare!! 

Pret:150finalizarea

         250h

 whatsapp:0727137972 va rog sa spuneţi si timpul pana la cat pot răspunde!! Multumesc❤️

♥️😘

Link spre comentariu
Vizitator Lelivree
Reputație: 0
Acum 2 ore, sarabrun a spus:

Buna dragilor!!!disponibilă pana la 22:00pentru programãri!va aştept cu drag!! ❤️ whatsapp:0727137972 va rog sa spuneţi si timpul pana la cat pot răspunde!! Multumesc

20220704_145124.jpg

20220704_150022.jpg

O minunatie de fata de revenit de fiecare data!

OP-9

NP-10 plus 

Aspect-10

Este ca o felina!! ♥️🎉♥️🥂

Link spre comentariu
La 04.07.2022 la 19:33, Lelivree a spus:

O minunatie de fata de revenit de fiecare data!

OP-9

NP-10 plus 

Aspect-10

Este ca o felina!! ♥️🎉♥️🥂

Iti multumesc frumos dragul meu, prntru vizita si cele scrise aici!! Te mai aştept cu drag oricand doreşti!! 🥰😘

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu
Acum 22 ore, sarabrun a spus:

Buna dragutilor!! Disponibilă pana la 22:00pentru programãri !!mai sunt doar astazi si Maine disponibilă!! Va astept cu drag! 🥰❤️

Buna

tot incerc sa dau de tine sa fac o programare!!!

Azi se poate?

Link spre comentariu

Buna dragilor!!! Tin sa Va multumesc frumos din nou pentru saderea minunată de care am avut parte datorită voua!! Va multumesc fiecaruia in parte pentru toate momentele petrecute împreună!! Va pup si va imbratisez cu drag si sper sa ne revedem crand!! ❤️😘

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

    Seară literară....

Revizitat domnișoara, contact destul de ok, pe wattsapp. Ce pot sa mai spun , in afară de ce am scris eu sau alții deja? Look nou, o prinde bine, personal eu am alte preferințe la culoarea părului însă e scoasă  în evidență frumusețea ei naturală și de nuanța actuală. Am stat puțin la un pahar de vorbă, nimicuri și zâmbete pe ici-colo ,am fost invitat în camera de nebunii. Am avut parte de meniul zilei, presărat cu de toate - O P- încet, la foc mic.; N.P-intens și plăcut ;câteva sărutări pe corp. Mulțumit, din nou de calitatea serviciilor ei. Eu o sa revin cu drag la ea și pe viitor. Note nu dau, am mai scris in trecut acest lucru. Mulțumesc.

  • Like 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
La 10.07.2022 la 23:33, metisul a spus:

    Seară literară....

Revizitat domnișoara, contact destul de ok, pe wattsapp. Ce pot sa mai spun , in afară de ce am scris eu sau alții deja? Look nou, o prinde bine, personal eu am alte preferințe la culoarea părului însă e scoasă  în evidență frumusețea ei naturală și de nuanța actuală. Am stat puțin la un pahar de vorbă, nimicuri și zâmbete pe ici-colo ,am fost invitat în camera de nebunii. Am avut parte de meniul zilei, presărat cu de toate - O P- încet, la foc mic.; N.P-intens și plăcut ;câteva sărutări pe corp. Mulțumit, din nou de calitatea serviciilor ei. Eu o sa revin cu drag la ea și pe viitor. Note nu dau, am mai scris in trecut acest lucru. Mulțumesc.

Multumesc frumos dragul meu pentru vizite si cele spuse!! Te mai aştept cu drag(chiar daca nu stiu cine esti 🤣🤭)!!😘

  • Like 1
Link spre comentariu

Buna dragilor!! Voi reveni in oras miercuri in jur de ora 15aproximativ si voi fi disponibilă pana vineri seară!! Locaţia va fi aceaşi pe Calea Cisnădiei (colt cu Nicolae iorga)! Voi reveni miercuri cu mesaj aici anuntandu-mi disponibilitatea pentru programãri!! Va pup si va imbratisez cu drag 

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...