Jump to content

Warning +18

This website offers sexually explicit material intended for adults only.

By clicking the ENTER button, you confirm that you are 18 year and older, and accept our terms of use, otherwise click EXIT button to leave the website.

EXIT

Sarah 0754491022 GFE misto!

Recommended Posts

• Replies 403
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Hai sa las si eu o recenzie Sarei! Tocmai ce am iesit de la ea...si trebuie sa-i fac o recenzie, chiar daca are destule! M-am programat dimineata, osciland intre ea si Bianca, chiar daca ptr mine oral

Hello, confutaciosi !   Vazand recenziile bune si ff bune, am zis sa ii fac si eu o vizita brunetei Sara. La inceput, am fost un pic reticent, deoarece face totul protejat, mi-era teama

Buna dimineata dragilor!! Disponibila pana la 22:00!!va astept cu drag! 💋❤️ Sunt ultimele zile in oras! ❤️

Posted Images

Buna dimineata băieţi!! Disponibilă pentru programãri pana la 22:00!va aştept cu drag!!! 

Mai sunt astazi in oras si mai Raman si Maine pana la 21:00!!va pup si va imbratisez cu drag!! ❤️

Parerea mea e ca fata asta este nemaipomenita, din toate punctele de vedere... In seara aceasta am reusit sa ii trec si eu pragul acestei fete frumoase, programare facuta pe watsaap si in 10 minute am fost la ea. 

Am socializat timp de 10-15 minute (chear ai ce vb cu ea) dupa care am trecut la treaba. 

OP :9 protejat, super misto cu incercari de deep care chear daca o am de neam prost i-au reusit :))

NP: 10 din partea mea, am schimbat 2-3 pozitii dupa care am finalizat in prrzervativ.

Sarah, multumesc frumos pt timpul acordat, sa sti ca m-am relaxat in prezenta ta. Sper sa ne mai vedem cat de curand, seara faina sa ai!!

• Like 3
  • Inimioara 1
1 oră în urmă, gligor89 a spus:

Parerea mea e ca fata asta este nemaipomenita, din toate punctele de vedere... In seara aceasta am reusit sa ii trec si eu pragul acestei fete frumoase, programare facuta pe watsaap si in 10 minute am fost la ea. 

Am socializat timp de 10-15 minute (chear ai ce vb cu ea) dupa care am trecut la treaba. 

OP :9 protejat, super misto cu incercari de deep care chear daca o am de neam prost i-au reusit :))

NP: 10 din partea mea, am schimbat 2-3 pozitii dupa care am finalizat in prrzervativ.

Sarah, multumesc frumos pt timpul acordat, sa sti ca m-am relaxat in prezenta ta. Sper sa ne mai vedem cat de curand, seara faina sa ai!!

Exact așa este ! Fata este bună de tot ! 

• Like 1
  • Minus 2
Acum 1 oră, gligor89 a spus:

Multumesc frumos dragul meu pentru vizita si cele spuse! Te mai astept cu drag! 😘

Buna dimineata dragilor!! Astăzi ma puteţi gasi pana la 21:00,va aştept cu drag!!🥰😘

Este ultima zi in oras, si va multumesc tuturor pentru vizite si revizite 😍!!ma bucur ca reusesc ca intalnirile noastre sa fie reuşite, si plecaţi de la mine cu "zâmbetul pe buze"!!!sper sa ne revedem curand si nu in (2022)🤣!va pup si va imbratisez cu drag!!! 🥰❤️

• Like 1

După ceva timp, s-au aliniat din nou planetele pentru o vizita la domnișoara... totul a decurs după așteptări, aceeași gazda deschisa, primitoare, vorbareata și la fel de " bună "... același corp bine proporționat, sâni frumoși numai buni de smotocit, iar  bucile, la fel de faine... mai ales la doggy...notez asa scurt, deși am mai facut-o în trecut.

Aspect as zice 9, acum depinde de fiecare...

OP un 8,5- 9,  cu ceva încercări de deep . Fără sateliți, dar nu am solicitat.

Np 9, se simte bine, oricum am vrut, fără comentarii și figuri, chiar dacă obiectul nu este chiar micuț...preferata mea, doggy. 

Locație medie, apartament cu de toate, dar mai vechi, la baie primești de toate, dar patul m-a stresat maxim... când se încinge treaba, scârțâie de numa numa! Eu i-as sugera ceva mai nou, dar depinde de costurile pe care și le asuma și am înțeles ca locația este agreata de mulți clienți, probabil discreție și loc de parcare. Eu dau un 7.

Șutul 150 .

De revizitat clar.

Spor la toată lumea!

• Like 5
  • Inimioara 1
  • 2 weeks later...
La 10.11.2021 la 15:05, danutz23 a spus:

După ceva timp, s-au aliniat din nou planetele pentru o vizita la domnișoara... totul a decurs după așteptări, aceeași gazda deschisa, primitoare, vorbareata și la fel de " bună "... același corp bine proporționat, sâni frumoși numai buni de smotocit, iar  bucile, la fel de faine... mai ales la doggy...notez asa scurt, deși am mai facut-o în trecut.

Aspect as zice 9, acum depinde de fiecare...

OP un 8,5- 9,  cu ceva încercări de deep . Fără sateliți, dar nu am solicitat.

Np 9, se simte bine, oricum am vrut, fără comentarii și figuri, chiar dacă obiectul nu este chiar micuț...preferata mea, doggy. 

Locație medie, apartament cu de toate, dar mai vechi, la baie primești de toate, dar patul m-a stresat maxim... când se încinge treaba, scârțâie de numa numa! Eu i-as sugera ceva mai nou, dar depinde de costurile pe care și le asuma și am înțeles ca locația este agreata de mulți clienți, probabil discreție și loc de parcare. Eu dau un 7.

Șutul 150 .

De revizitat clar.

Spor la toată lumea!

Iti multumesc frumos dragul meu pentru vizita si cele spuse!!! Te mai astept cu drag !!😘

Buna dragilor!! In seara asta ajung in Sibiu!! Voi fi doar cateva zile in oras, cine doreşte programare va rog sa imi scrieţi pe whatsapp(0727137972)!!programul il voi începe mâine dimineaţă de la 9:00-22:00!!va astept cu drag!! 🥰😘

• Like 1
Acum 5 minute, sarabrun a spus:

La mulţi aniii sarbatoritilor!! 😘🥂

Disponibilă pentru programãri pana la 22:00,va astept cu drag!! ❤️😘

Daca ai si raspunde la telefon, atunci as veni... 😘

• Like 2

Imi cer scuze celor ce nu am reuşit sa raspund, ce'i ce ma ştiţi, ştiţi ca atunci cand am companie nu răspund! Dar va rog cei ce puteţi sa imi scrieţi pe whatsapp si sa imi spuneţi si timpul pana la cat pot răspunde!!! Nu raspund la mesajele primite pe telefon!!nimic nu este intenţionat si imi pare rău!!! Va pup si sper sa ma sincronizez cu toţi ce'i ce vreţi sa ajungeţi la mine! Va pup si va imbratisez!! 🥰❤️

• Like 3
  • Mersi 1
  • Inimioara 1