Sari la conținut

Sarah 0754491022 GFE misto!


Postări Recomandate

Acum 12 ore, bangerrr a spus:

Hei confraților,

Despre @sarabrun am doar cuvinte de lauda. Are o atitudine pro client in așa fel încât să te facă să te simți că o și cu o prietena cu beneficii.

Locația: apartament în zona populata in așa fel încât de fiecare data te pierzi mulțime.

Aspect: are corp de sirena cu sânii frumoși și un fund de milioane.

OP: ii mai pe modul soft dar adânc fara atenție la 00 și susținut.

NP:  se implica in foo-thai, schimba poziții, propune poziții.

Per total ii o prezență de care avem nevoie in Sibiu și crează dependentă.

 

Mulțumesc frumos dragul meu ma bucur ca te ai simțit bine în campania mea !!cu mare drag oricând dorești (deși din nou vizita sub acoperire😁)!!!😘🙏

Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot si nicăieri.
  • Oras:Peste tot si nicăieri.
Acum 45 minute, adanc_1 a spus:

Era întrebare retorică șefule pt a îmi da seama daca este activă aici pe forum(promtă) pt ca nu raspunde la tel si nici pe whatsapp🙄

Șeful dacă te uiți acolo scrie clar ca in ziua aia nu mai lucra si  ca este in sibiu până joi inclusiv... din această cauză am spus că nu sti sa citești 😉

Link spre comentariu
Acum 12 minute, aditza12 a spus:

Șeful dacă te uiți acolo scrie clar ca in ziua aia nu mai lucra si  ca este in sibiu până joi inclusiv... din această cauză am spus că nu sti sa citești 😉

doar ca eu o contactez azi. Pt azi si totul se rezumă la azi șefule..în sfârsit; sa nu facem discutii inutile pe topicul fetei!

  • Like 1
Link spre comentariu
Acum 5 ore, dummyload a spus:

Multumesc colegilor pentru recenzii, intradevar @sarabrun e asa cum ati descris-o , chiar mai mult.

Nu are rost sa mai adaug o recenzie, o sa fac o recomandare doar, Sarah are o atitudine minunata , si merita sa o cunoasteti si numai pentru asta.

@sarabrun sper sa ne revedem curand, promit sa nu te mai chinui atat 😛

Mulțumesc frumos dragul meu pentru vizita si cele spuse aici!!cu mare drag oricând dorești!!😘🙏

Link spre comentariu

Bună dimineața dragilor !!!astăzi este ultima zi în oraș și am modificat puțin programul ,asa ca voi fi disponibilă doar pana la ora 16:00!!!mulțumesc pentru înțelegere și va aștept cu drag!!😘❤️

Va mulțumesc frumos tuturor pentru fiecare vizita în parte !!de fiecare dată ma primiți cu aceeași căldură și am parte de băieții deosebiți!!va mulțumesc mult și va îmbrățișez cu mare drag !!❤️🙏

Voi mai reveni în luna decembrie între data de 8_10a luni,dar oricum va voi anunța aici ziua exacta când ajung!!dar voi reveni sa închei și anul acesta alături de voi!!va pup❤️

20220628_142543.jpg

  • Like 2
  • Inimioara 5
Link spre comentariu
La 24.11.2022 la 11:10, Ionut7979 a spus:

Superba fata am vizitat-o și eu nu ai ce sa ai reproșezi servici bune se implica  si la oral foarte bun oralul pe scurt merita vizitată fata .

Mulțumesc frumos dragul meu pentru vizita și cele scrise aici!!te mai aștept cu drag oricând dorești!!😘🙏

Link spre comentariu

Bună dragilor!!de luni după ora 16:00voi reveni în oraș și voi fi disponibila pana luni (19/decembrie inclusiv)iar programul va fi acelaș zilnic 10:00_22_00!!!nr whatsapp 0727137972!și locația va fi aceeași Calea Cisnădiei (colt cu Nicolae Iorga)!!va pup și va îmbrățișez 

  • Like 1
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Disponibila
  • Disponibila
La 09.12.2022 la 13:10, sarabrun a spus:

Bună dragilor!!de luni după ora 16:00voi reveni în oraș și voi fi disponibila pana luni (19/decembrie inclusiv)iar programul va fi acelaș zilnic 10:00_22_00!!!nr whatsapp 0727137972!și locația va fi aceeași Calea Cisnădiei (colt cu Nicolae Iorga)!!va pup și va îmbrățișez 

Bine ai revenit pe meleagurile noastre, sper sa ajung săptămână aceasta sa te revizitez. Long time not seen 😘🤗

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...