Jump to content

Warning +18

This website offers sexually explicit material intended for adults only.

By clicking the ENTER button, you confirm that you are 18 year and older, and accept our terms of use, otherwise click EXIT button to leave the website.

EXIT

Sarah 0754491022 GFE misto!

Recommended Posts

• Replies 417
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Heiii 👋baietii!! Mai sunt si Maine disponibila pana la 21:00 pentru programãri!! Si astazi pana la 22:00!va pup si va imbratisez!! Cine mai doreste programare pentru Maine imi poate scrie pe wapp! Va

Hello, confutaciosi !   Vazand recenziile bune si ff bune, am zis sa ii fac si eu o vizita brunetei Sara. La inceput, am fost un pic reticent, deoarece face totul protejat, mi-era teama

Hai sa las si eu o recenzie Sarei! Tocmai ce am iesit de la ea...si trebuie sa-i fac o recenzie, chiar daca are destule! M-am programat dimineata, osciland intre ea si Bianca, chiar daca ptr mine oral

Posted Images

Heiii 👋baietii!! Mai sunt si Maine disponibila pana la 21:00 pentru programãri!! Si astazi pana la 22:00!va pup si va imbratisez!! Cine mai doreste programare pentru Maine imi poate scrie pe wapp! Va pup si va imbratisez cu drag! ❤️🥰

20211203_171155.jpg

20211203_171515.jpg

20211203_172020.jpg

20211203_172515.jpg

• Inimioara 8

Dragii mei ,nu mai sunt disponibilă! Va multumesc ,pentru sederea in orasul vostru!!! Va multumesc ca de fiecare dată sunt surprinsa de tot mai mulţi băieţi simpaticii si băieţii mei cu abonament 😂❤️!!!va pup dragilor si voi reveni sa ne încheiem anul asa cum se cuvine!! ❤️🥰

• Inimioara 3
  • 2 weeks later...

Buna dragilor!! Dupa cum am promis ma reintorc in oras sa încheiem anul cum se cuvine 😇!!!in seara asta ajung in oras! De Maine dimineata de la 9:00ma gasiţi disponibilă, locaţia va fi aceaşi Calea cisnădiei (colţ cu Nicolaie Iorga) daca doreste cineva sa Faca programare pentru Maine ,imi puteti scrie pe whatsapp!!va astept cu drag sa ne revedem!! Voi fi o saptamana in oras ultima pe anul acesta!! 🥰❤️

• Inimioara 2

Salutare,

Pana la urma am reusit sa o vizitez si eu pe Sara. Dupa cateva mesaje am stabilit ora si am ajuns la locatia bine cunoscuta. E un bloc vechi dar apartamentul este modernizat. As zice doar ca patul e un pic mai fragil si cam protesteaza la anumite actiuni:).

Sara e o tipa extrem de vorbareata si deschisa cu care e o placere sa vorbesti. Totul dublat si de un corp frumos, bine proportionat. Asa ca am stat la taclale pret de cateva minute si o tigara (ea).

Nu cred ca are rost sa dau note ptr ca majoritatea stiti care sunt serviciile si cum le presteaza. Spun doar ca are un fel aparte de a face body masaj:) care te pune repede in stare de actiune. Cu toate astea - desi am ras si glumit de parca ne stiam de multa vreme - ceva nu a facut click in ce ma priveste. Scuze Sara, nu a fost vina ta. Esti o fata draguta si pe care oricine si-ar dori sa o aiba. Doar ca am eu unele hachite care nu se potrivesc totdeauna.

Chiar si asa a fost o experienta placuta si eu recomand cu mare caldura sa o vizitati. Data viitoare poate o sa se produca si click-ul pentru mine:)))).

Spor la …..😉

• Like 4
  • Inimioara 1
Acum 3 ore, zapa2020 a spus:

Salutare,

Pana la urma am reusit sa o vizitez si eu pe Sara. Dupa cateva mesaje am stabilit ora si am ajuns la locatia bine cunoscuta. E un bloc vechi dar apartamentul este modernizat. As zice doar ca patul e un pic mai fragil si cam protesteaza la anumite actiuni:).

Sara e o tipa extrem de vorbareata si deschisa cu care e o placere sa vorbesti. Totul dublat si de un corp frumos, bine proportionat. Asa ca am stat la taclale pret de cateva minute si o tigara (ea).

Nu cred ca are rost sa dau note ptr ca majoritatea stiti care sunt serviciile si cum le presteaza. Spun doar ca are un fel aparte de a face body masaj:) care te pune repede in stare de actiune. Cu toate astea - desi am ras si glumit de parca ne stiam de multa vreme - ceva nu a facut click in ce ma priveste. Scuze Sara, nu a fost vina ta. Esti o fata draguta si pe care oricine si-ar dori sa o aiba. Doar ca am eu unele hachite care nu se potrivesc totdeauna.

Chiar si asa a fost o experienta placuta si eu recomand cu mare caldura sa o vizitati. Data viitoare poate o sa se produca si click-ul pentru mine:)))).

Spor la …..😉

Multumesc frumos dragul meu pentru vizită si cele scrise!! Te mai astept cu drag cand doreşti (deşi nu ştiu cine se ascunde in spatele recenziei🤣🤭)eu te astept oricum sa facem clik'ul! 😁🙃te pup si te imbratisez 

• Like 1

Buna dimineata băieţi!!! Astazi sunt disponibila de la 15:00-22:00!!va astept cu drag si va rog pentru cine este posibil scrieti-mi pe: whatsapp 0727137972pentru programãri, nu raspunsd la mesajele normale iar la telefon imi cer scuze celor ce nu ma sincronizez sa raspund !!!Va multumesc pentru înţelegere si va aştept cu drag!! 🥰❤️

Buna dragilor!!! Astazi este ultima zi in oras!!! Ma puteți gasi pana la 22:00 pentru programãri!!! Va aştept cu drag!! Daca voi avea cerinţe si pentru ziua de Maine voi fi maxim pana la 16:00!!dar depinde de cate cerinţe v'or fi! Va pup si va îmbrăţişez cu drag!! 🥰❤️va anunţ mai tarziu dacă rămân si Maine! 

• Trist 1

Buna dimineata dragilor!!! Este ultima zi in oras!! Si ma gasiti si astăzi pana la 21am modificat puţin ora!!! Cine doreşte sa mai facă programare va rog sa imi scrieţi cu 1h cel puţin înainte!!! Va multumesc si va astept cu drag! 🥰❤️

• 2 weeks later...