Sari la conținut

Sarah 0754491022 GFE misto!


Postări Recomandate

Bună dimineața dragilor!!și la mulți ani în noul an 😇😍!!astăzi revin în oraș pentru câteva zile(pana sambata)!!locația este același Calea Cisnădiei (colt cu Nicolae Iorga)!!programările le fac pe whatsapp:0727137972

Disponibilitate pentru programari:13:30_22:00(astazi)

Va aștept cu drag!!😘❤️

  • Like 2
  • Inimioara 2
Link spre comentariu

Bună dimineața dragilor!!sunt ultimele 3zile în oraș!!disponibila pentru programări pana la 22:00!!😊

sâmbăta fiind ultima zi încă nu am hotărât pana la ce ora sunt (în funcție de ce programări o sa am)va voi anunța sâmbătă ora încheierii programului!!programările le fac și după o zi pe cealaltă!!cu rugămintea de a-mi confirma programarea cu 1h înainte (altfel se anulează)!!Mulțumesc 

va rog sa îmi spuneți timpul pana la cât pot răspunde inapoi mesajelor voastre (altfel dacă nu vad mesajele în următoarele 10 minute evit sa răspund sa nu creez disconfort)!!

Va aștept cu drag 😘🥰!!numărul whatsapp:0727137972

Link spre comentariu

Dragilor va mulțumesc mult tuturor pentru vizite!!ma bucur ca de fiecare data când ajung la voi în oraș întâlnesc oamenii minunați😇❤️!!îmi pare rău că nu am reușit sa ma sincronizeaz cu timpul tuturor cerințelor 😔!o sa ma reîntorc curând!am sa anunț aici cu ceva timp înainte ziua mai exact!!!va îmbrățișez cu drag ❤️🥰

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot si nicăieri.
  • Oras:Peste tot si nicăieri.
Acum 3 ore, sarabrun a spus:

Dragilor va mulțumesc mult tuturor pentru vizite!!ma bucur ca de fiecare data când ajung la voi în oraș întâlnesc oamenii minunați😇❤️!!îmi pare rău că nu am reușit sa ma sincronizeaz cu timpul tuturor cerințelor 😔!o sa ma reîntorc curând!am sa anunț aici cu ceva timp înainte ziua mai exact!!!va îmbrățișez cu drag ❤️🥰

î-ti multumesc pentru întâlnirile  frumoase pe care mi le-ai  oferit. 😘  Astept cu nerăbdare  să te întorci la Sibiu! 😉

  • Like 2
Link spre comentariu

Bună seara dragilor!!!va rog sa ma ajutați și pe mine puțin!!voiam sa revin din nou pe la voi doar ca din păcate nu ma mai pot întoarce în vechea locatie😔!!am găsit un apartament în cartierul Arhitecților (cred ca zic bine)ce părere aveți, cum ar fi și pentru voi zona?sau aștept recomandările voastre (ca zona care ar fi ok)??as prefera sa găsesc ceva serios și sa ma pot reîntoarce în acelaș loc o buna perioada (cum bine ma cunoașteți, nu prea îmi place sa ma mut de colo _colo,și prefer zonele liniștite)!poate avem pe aici și proprietarii de" regim hotelier"cine stie !!va pup și va îmbrățișez 🥰❤️

Mulțumesc!!!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu
Acum 3 minute, sarabrun a spus:

Bună seara dragilor!!!va rog sa ma ajutați și pe mine puțin!!voiam sa revin din nou pe la voi doar ca din păcate nu ma mai pot întoarce în vechea locatie😔!!am găsit un apartament în cartierul Arhitecților (cred ca zic bine)ce părere aveți, cum ar fi și pentru voi zona?sau aștept recomandările voastre (ca zona care ar fi ok)??as prefera sa găsesc ceva serios și sa ma pot reîntoarce în acelaș loc o buna perioada (cum bine ma cunoașteți, nu prea îmi place sa ma mut de colo _colo,și prefer zonele liniștite)!poate avem pe aici și proprietarii de" regim hotelier"cine stie !!va pup și va îmbrățișez 🥰❤️

Mulțumesc!!!

Buna Sarah 🫡 E ok si cartierul Arhitectilor, singurul incovenient este ca la orele de varf e destul de aglomerat.. si risti sa intarzie clientii si sa'ti dea programarile peste cap! Te pup. 

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Disponibila
  • Disponibila
Acum 16 minute, sarabrun a spus:

Bună seara dragilor!!!va rog sa ma ajutați și pe mine puțin!!voiam sa revin din nou pe la voi doar ca din păcate nu ma mai pot întoarce în vechea locatie😔!!am găsit un apartament în cartierul Arhitecților (cred ca zic bine)ce părere aveți, cum ar fi și pentru voi zona?sau aștept recomandările voastre (ca zona care ar fi ok)??as prefera sa găsesc ceva serios și sa ma pot reîntoarce în acelaș loc o buna perioada (cum bine ma cunoașteți, nu prea îmi place sa ma mut de colo _colo,și prefer zonele liniștite)!poate avem pe aici și proprietarii de" regim hotelier"cine stie !!va pup și va îmbrățișez 🥰❤️

Mulțumesc!!!

Poti incerca si in City Residence (str. J.Sebastian Bach), e mai central...

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Bună dragilor!!din păcate nu am găsit momentan dar caut și sper sa găsesc sa ma pot reîntoarce de săptămâna viitoare!!(am găsit ceva pe Vasile milea)dar....??încercam sa găsesc în zonele recomandate de voi !!va îmbrățișez cu drag și va mulțumesc frumos!!😘❤️

Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot si nicăieri.
  • Oras:Peste tot si nicăieri.
Acum 7 minute, sarabrun a spus:

Bună dragilor!!din păcate nu am găsit momentan dar caut și sper sa găsesc sa ma pot reîntoarce de săptămâna viitoare!!(am găsit ceva pe Vasile milea)dar....??încercam sa găsesc în zonele recomandate de voi !!va îmbrățișez cu drag și va mulțumesc frumos!!😘❤️

Dacă este locația  de lângă omv se aseamănă cu cea de pe calea cisnadiei.

Link spre comentariu

Bună seara dragilor!!ma reîntorc în oraș de marți (21.02)nu știu exact ora la care ajung dar voi reveni cu mesaj după ce ma instalez!!noua locație este pe doamna Stanca în spate la dedeman!!sper sa fie ok și pentru voi și pentru mine 😊!va pup și va îmbrățișez ❤️😘

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Omniprezent
  • Oras:Omniprezent

Depinde cat de in spate. Daca e pana in blocul de 11 etaje (cu bariera) e ok. Dacă e mai incolo, deja incepe drumul de pamant si am vazut ca unii colegi s-au plans putin in cazul altei fete. Dar vorba aia, cine vrea sa futa, merge pana-n panzele albe. 🤣🤣 

  • Like 2
Link spre comentariu
Acum 9 ore, -jonny- a spus:

Depinde cat de in spate. Daca e pana in blocul de 11 etaje (cu bariera) e ok. Dacă e mai incolo, deja incepe drumul de pamant si am vazut ca unii colegi s-au plans putin in cazul altei fete. Dar vorba aia, cine vrea sa futa, merge pana-n panzele albe. 🤣🤣 

Sincera sa fiu nici eu nu știu exact cum o fi(nici nu cunosc zona deloc)🫣dar din câte am observat din poze parcarea blocului este pavata(vedere din balcon)!acum eu sper doar sa fie ok(și dacă nu ,sa găsesc în viitor locație mai ok, mai greu cu disponibilitatea unor locati,am încercat la mai multe)!!😊😘

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...