Jump to content

Warning +18

This website offers sexually explicit material intended for adults only.

By clicking the ENTER button, you confirm that you are 18 year and older, and accept our terms of use, otherwise click EXIT button to leave the website.

EXIT

Sarah 0754491022 GFE misto!

Recommended Posts

• Replies 556
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Heiii 👋baietii!! Mai sunt si Maine disponibila pana la 21:00 pentru programãri!! Si astazi pana la 22:00!va pup si va imbratisez!! Cine mai doreste programare pentru Maine imi poate scrie pe wapp! Va

Buna seara dragii mei!!!❤️ Ups sunt sentimentală 🤣🤣 Glumesc!!voiam sa va multumesc tuturor celor ce v'am cunoscut si aţi ales sa ma vizitaţi!! (Abonamente, vizite repetate, nenumărate ori de

Uhhh, nici nu știu de unde sa încep și unde să termin, prin ce am trecut cu aceasta minunație de fata. Eu nu sunt deloc fan al serviciului OP, dar, văzându-i mai ales penultima poza, am spus că, cu to

Posted Images

• Super Premium
La 04.06.2022 la 14:10, sexonthebeac a spus:

Am reusit sa ajung intr-un final,

Apartament primitor si confortabil intr-un bloc vechi.

Cand vezi ca te deschide usa asemenea fata, iti vine gandul sa treceti cat mai repede in dormitor.
Ca aspect, o pun MULT peste media pietei.

Singul minus ar fi ca doar face OP, totusi e mult peste multe cu ON la oral.

Cel mai mare plus langa aspectul e atitudinea ei.

Iti multumesc mult dragul meu pentru vizită si cele spuse aici!! Te mai astept cu drag oricând doreşti! 😘

• Like 1
  • Super Premium

Buna dimineata dragilor!! Maine revin in oraş!! Locaţia va fi aceaşi pe calea Cisnadiei (colt cu Nicolae iorga) nu stiu inca ora la care ajung dar revin Maine cu mesaj dupa ce ma instalez si am disponibilitatea de a face programãri!! Va pup si va aştept sa ne revedem sau ne vedem! 😘❤️

• Like 3
  • Inimioara 1
Acum 4 ore, marianblaga a spus:

buna! poti deschide telefonul, ca sa pot face o programare?

Nu mai sări-ți gardul cu poarta deschisă!!!

Incearca sa citesti odată mesajul lăsat de fata, Ia o încet pe litere poate reușești să înțelegi ceva...

• Like 1
1 oră în urmă, aditza12 a spus:

Nu mai sări-ți gardul cu poarta deschisă!!!

Incearca sa citesti odată mesajul lăsat de fata, Ia o încet pe litere poate reușești să înțelegi ceva...

😂😂😂😂👍

• Super Premium

Buna dragilor!! Imi pare rău dar de obicei imi fac programãrile dupa ce ma instalez! Nu obisnuiesc sa fac programarile pana nu ajung (pe drum se pot intampla multe si nici ora fixa nu o pot stii cand ajung) din motivul asta fac programãrile dupa ce ma instalez in locaţie si in felul asta consider ca nu incurc pe nimeni, neajungând eu la ora programãri gen! Va multumesc pentru înţelegere!!! Inca nu  am ajuns in sibiu sunt pe drum!! Va anunt cu drag disponibilitatea pentru programãri dupa ce ajung! Va pup

• Like 2
  • Super Premium

Buna dimineata dragilor!! Astazi ma puteţi gasi pana la 22:00pentru programari!! Locaţia este pe Calea Cisnadiei (colt cu Nicolae iorga)!! 

Cine poate face programarile pe nr: whatsapp:0727137972 va rog sa spuneţi si timpul pana la cat pot răspunde!! Multumesc 🥰❤️

Va astept cu drag !!❤️😘

• Like 1
  • Inimioara 1
  • Super Premium

Buna dragilor! Astazi ma puteţi gasi pana la ora 22:00pentru programãri! Va aştept cu drag!! 🥰❤️

whatsapp:0727137972 va rog sa spuneţi si timpul pana la cat pot răspunde!! Multumesc ❤️

• Inimioara 1
  • Super Premium

Buna dimineata dragilor!! Disponibila pentru programãri pana la 22:00!!va astept cu drag!! 🥰❤️voi mai fi in oras si saptamana ce vine iar programul acelaş: 11:00-22:00!!whatsapp:0727137972 va rog sa spuneţi si timpul pana la cat pot răspunde!! Multumesc 💋❤️

Acum 3 ore, sarabrun a spus:

Buna dimineata dragilor!! Disponibila pentru programãri pana la 22:00!!va astept cu drag!! 🥰❤️voi mai fi in oras si saptamana ce vine iar programul acelaş: 11:00-22:00!!whatsapp:0727137972 va rog sa spuneţi si timpul pana la cat pot răspunde!! Multumesc 💋❤️

Hey Sarah! Tot îți scriu pe whatsapp de câteva zile în speranța sa stabilim o întâlnire,dar văd că nici măcar nu citești mesajele,am și menționat ca poți răspunde oricând!

Cum sa fac sa iau legătura cu tine:)

• Super Premium
La 25.06.2022 la 16:31, Claudiu2577 a spus:

Hey Sarah! Tot îți scriu pe whatsapp de câteva zile în speranța sa stabilim o întâlnire,dar văd că nici măcar nu citești mesajele,am și menționat ca poți răspunde oricând!

Cum sa fac sa iau legătura cu tine:)

Buna dragul meu!! Scuze ,probabil cum primesc mai multe mesaje posibil din greseala sa nu apuc sa le citesc pe toate!! Dar imi Poti rescrie si stabilim o programarea cu drag!! 

• Super Premium

Buna dragilor!!! Disponibila pentru programãri pana la 22:00,va astept cu drag!! 🥰❤️

whatsapp:0727137972 va rog sa spuneţi si timpul pana la cat pot răspunde!! Multumesc

• Super Premium

Buna dragilor!!! Ma gasiţi disponibila pana la 22:00pentru programãri!! Va aştept cu drag! whatsapp:0727137972 va rog sa spuneţi si timpul pana la cat pot răspunde!! Multumesc 🥰❤️

• Super Premium

Buna dragilor!!! Ma gasiţi disponibila pana la 22:00pentru programãri!! Va aştept cu drag! whatsapp:0727137972 va rog sa spuneţi si timpul pana la cat pot răspunde!! Multumesc 🥰❤️

20220628_141611.jpg

• Inimioara 5