Jump to content

Sarah 0754491022 GFE misto!

Recommended Posts

• Replies 399
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Hello, confutaciosi !   Vazand recenziile bune si ff bune, am zis sa ii fac si eu o vizita brunetei Sara. La inceput, am fost un pic reticent, deoarece face totul protejat, mi-era teama

Buna dimineata dragilor!! Disponibila pana la 22:00!!va astept cu drag! 💋❤️ Sunt ultimele zile in oras! ❤️

Hai sa las si eu o recenzie Sarei! Tocmai ce am iesit de la ea...si trebuie sa-i fac o recenzie, chiar daca are destule! M-am programat dimineata, osciland intre ea si Bianca, chiar daca ptr mine oral

Posted Images

• 2 weeks later...
  • Super Premium

Buna băieÅ£i!astazi am revenit in Sibiu asa cum am promis!acum ma puteÅ£i gasi la prima locaÅ£ie ST. Muncel pe langa piata Vasile Aron!dimineata sunt disponibila pentru programarii dupa ora 9:00va astept cu drag!💋💚

• Like 1

Vizitat si eu!Poze reale!Atitudine super tare pe gagica,foarte povestitoare si pe subiect fara labarelisi deloc plictisitoare!

Locatie in jurul zonei Semaforului foarte cover si cu locuri de parcare.

Preturi :150 vs 250h totul protejat dar bine executat cu deep.

Se conformeaza,te intreaba cum iti place?Daca iti mai face asa  sau vrei sa schimbam daca  vrei schimbam,cum vrei tu? mare + big like!

Revizitat-o pe domnișoară și nu pot să nu-i las o recenzie,deși i-am mai făcut in trecut...

Programarea prin telefon, respectată! Ajuns mai repede, am încercat să văd dacă mă primește, chiar dacă a răspuns la telefon... Doar la ora fixată...

Este o tipă superbă, atât ca și ținută, cât și atitudine. Același corp slim,bine proportionat cu buci demențiale, o piele fina și bronzata sâni medii, foarte frumoși! Gogoasa întreținută, labiute proeminente, un deliciu...

Locația pe str.muncel, apartament curat, baie la fel, cu tot ce trebuie... 9, fiindcă patul scârțâie când este agitat... 😀

OP - fain, adânc, atentă... 9

NP - aici nimic de obiectat, ce și cum vrei, implicată fata -10

Atitudine - pentru mine e de 10, chiar dacă fără FK, dar la pupatul de plecare aproape că l-am primit... Impresia mea a fost că ar fi dorit și ea, dar cred că rămâne pe data viitoare... 😀

De revenit, pentru mine clar, da,la fel și de recomandat.

150/ șut.

Sarah! Te pup și abia aștept să ne revedem! 😀

Sincer, și mie îmi place ce vad, atât în poze cât și în recenzii.

Dar oralul doar protejat, și sa știu ca nici fk nu e... Ma cam împiedică.

Pana atunci, nu pot sa ii urez decât mult spor la noi, și poate mai încolo, cine știe :))) poate te dai pe brazda.

• Super Premium

Buna! Ambele nr sunt valabile probabil nu am raspuns la sms din motivul ca trecuse cateva ore de cand mi ai scris si atunci am zis sa nu deranjez! Nu obisnuiesc sa răspund la msj daca trece mai mult de 30min de cand primesc sms!nu as vrea sa deranjez pe cineva ....cred ca intelegeti la ce ma refer! Zi frumoasă