Sari la conținut

Un salon bun unde se face masaj TANTRIC, pe BUNE? sau o fata care stie ce e aia masaj tantric?


Postări Recomandate

Asadar am vizitat-o pe Lia.

 Apartamentul este in zona Aurel Vlaicu.

Lucreaza doar pe baza de programari.

Face exclusiv masaj tantric, nu se pune vorba de nici macar de finalizare, asadar orice serviciu de natura sexuala e exclus.

Masajul e foarte bun. Lia iti propune un drum alaturi de ea, pe care il incepi cu masajul initiatic, continui cu masajul senzual si marca inregistrata e masajul divin.

Pentru cine cauta masaj tantric in adevaratul sens al cuvantului - o recomand.

Igiena ireprosabila,

Tarife intre 160 si 220 de lei sedintelede 60 respectiv 90 de minute. 

tel -0725635566

Bafta

P2

Dar a făcut și masaj la lingam la banii ăștia?
Link spre comentariu
  • Oras:Monaco
  • Disponibila
  • Oras:Monaco
  • Disponibila

Salutare!Am vorbit cu D-na Lia și mi-a explicat totul...amănunțit...!Am mai fost prin Brașov la acest tip de masaj si pot spune că a fost chiar fain...!D-na Lia mi-a spus că are și două asistente care fac masaj,dar prima ședință trebuie să o faci cu ea!Din vorbele ei...am dedus că "asistentele ei..."sunt mai tinere si frumoase și ar face mai mult...!Marți merg la D-na Lia și voi reveni cu o recenzie!Wekeend minunat...

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Eu zic sa o incercati si pe Lia colega mea.

Garantez ca este fantastica.

Http://ladyliafantasy.blogspot.com

 

Are si recenzii pe forum. Dar credeti-ma pe cuvant, e fooaarte misto tipa. Nu ca e colega mea dar chiar e foarte tare.

Link spre comentariu

Am fost acum 2 zile la Itantric. Locatie curata, cu tot ce trebuie.

Maseoza, o fata de peste Prut.

Am ales sa stau 1 ora jumatate-300 lei.

Experienta-DEZAMAGITOR. Un masaj trist, cu ulei rece, cu o maseuza care a invatat un text mecanic de jumatate de pagina (mi-a dat impresia ca habar nu are ce cauta acolo) si te invata cum sa distribui energia......... :laugh2 . Un circ ieftin pe bani multi. Inca nu am descoperit servicii mai bune ca la Cleo de la Zen.

 

Eu unul nu mai calc pe acolo. 

Link spre comentariu
On 9/18/2020 at 8:04 AM, randunica said:

Eu zic sa o incercati si pe Lia colega mea.

Garantez ca este fantastica.

Http://ladyliafantasy.blogspot.com

 

Are si recenzii pe forum. Dar credeti-ma pe cuvant, e fooaarte misto tipa. Nu ca e colega mea dar chiar e foarte tare.

Blogul de la adresa ladyliafantasy.blogspot.com a fost eliminat. Această adresă nu este disponibilă pentru bloguri noi

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 2 ore, unaltu a spus:

Blogul de la adresa ladyliafantasy.blogspot.com a fost eliminat. Această adresă nu este disponibilă pentru bloguri noi

Este retrasa....🤗😋

  • Like 4
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:București
  • Oras:București
La 11.09.2020 la 12:34, aisberg75 a spus:

Salutare!Am vorbit cu D-na Lia și mi-a explicat totul...amănunțit...!Am mai fost prin Brașov la acest tip de masaj si pot spune că a fost chiar fain...!D-na Lia mi-a spus că are și două asistente care fac masaj,dar prima ședință trebuie să o faci cu ea!Din vorbele ei...am dedus că "asistentele ei..."sunt mai tinere si frumoase și ar face mai mult...!Marți merg la D-na Lia și voi reveni cu o recenzie!Wekeend minunat...

Finalmente, ai trait experienta initiatica la Lia ?☺🤗😋

  • Like 4
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

In Romania nu exista masaj tantric, din nefericire. Interesant e ca nici in Budapesta sau Viena nu am gasit. Si acolo sunt doar masaje erotice. Stiti totusi unde am gasit? In Polonia, mai exact in Cracovia. Am mers de 2 ori. Cu a doua am dat jack potul. La anul o sa merg in Praga ca si acolo sunt 2 saloane ce vreau sa le frecventez.

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:București
  • Oras:București
La 07.05.2022 la 17:01, Mirel778 a spus:

A mai fost cineva la Lia ? Sau recomandați o doamnă cu masaj Tantric deosebit vă rog ?

Poate încerci Lucky masaj și contribui și tu cu o recenzie😄😉🤗

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Pe partea de tantric, in RO, am incercat la Raissa, Divin Masaj si iTantric pana acum. La masaj tantric parerea mea e ca depinde foarte mult peste cine nimeresti. Stiu ca la fel e si la erotic, dar mult mai important aici. Am avut si experiente placute, si dezamagitoare. In acelasi timp nu pot sa recomand nimanui pe cineva, nici o persoana, nici un salon. Depinde de voi. De cat de deschisi sunteti, de cat de mult puteti sa simtiti altceva in afara de atingere fizica, si de cat de mult va conectati cu fata care va face masaj. Am avut experiente dezamagitoare, pauze de la tantric si reveniri. Nevertheless, oriunde v-ati duce, daca va place masajul, e un tip de masaj care trebuie incercat macar o data in viata. Vad discutii aici despre masaj lingam, daca a facut, daca nu a facut, persoane care nu recomanda un anume salon. Cele mai bune masaje tantrice pt mine au fost cele in care NU s-a facut masaj lingam. Nu asta e target-ul in masajul tantric. Ceea ce trebuie e sa simti. Sa te deschizi. Sa te conectezi. Daca te duci la masaj tantric cu gandul ca o sa ti se faca o laba dementiala o sa pleci cu siguranta dezamagit.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator Lord_TR
Reputație: 0

Cel mai tare masaj tantric l-am primit de la Miriam. Experiența nu poate fi comparată cu altceva.

Acum activeaza doar pe deplasări din păcate, nu mai are propria locație. 

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
Acum 13 ore, Lord_TR a spus:

Cel mai tare masaj tantric l-am primit de la Miriam. Experiența nu poate fi comparată cu altceva.

Acum activeaza doar pe deplasări din păcate, nu mai are propria locație. 

Cine e Miriam?

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator Lord_TR
Reputație: 0
La 05.11.2022 la 13:13, hotzu2014 a spus:

Cine e Miriam?

Ea e fata. Nu are nimic care sa o recomande pe topicul ăsta. Nici nu e vreo frumusețe. Dar ce oferă ea, chiar este masaj tantric autentic.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0730819301
  • Oras:București
  • Telefon: 0730819301
  • Oras:București

Vă salut cu mult respect , nu a mai apărut nici o doamnă care face masaj tantric adevărat. Nu vreau salon , vreau ceva particular dar mai deosebit in genul la masaj Divin va rog . Mulțumesc Frumos!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0730819301
  • Oras:București
  • Telefon: 0730819301
  • Oras:București
La 08.11.2022 la 23:33, Vizitator Lord_TR a spus:

Ea e fata. Nu are nimic care sa o recomande pe topicul ăsta. Nici nu e vreo frumusețe. Dar ce oferă ea, chiar este masaj tantric autentic.

Mai lucrează această doamnă ?

Link spre comentariu

17 hours ago, raziel01 said:

ai incercat si la Randunica masajul? nu are grad de comparatie cu ce e pe piata sau cu ce a fost pe piata in ultimii 10 ani sau mai mult. daca are chef de masaj tantric eu zic ca e singura care stie sa-l faca.

confirm!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...