Sari la conținut

Domnisoara Natalia Baby 0758316096


Postări Recomandate

  • Telefon: 0123456789
  • Oras:Machu Picchu, Peru
  • Telefon: 0123456789
  • Oras:Machu Picchu, Peru
Acum 9 ore, illan a spus:

pe detunata 3  a fost careva? e de poveste tipa ,,,acum sunt doua paremise etaju 5

 

Si ce legatura are ce ai scris tu aici, cu topicul domnisoarei Natalia? N-ar strica inainte sa te apuci sa scrii, sa casti si ochii sa vezi ce topic deschizi si a cui postarea o poluezi aiurea!

 

Link spre comentariu
Vizitator mperfomance
Reputație: 0
Acum 10 ore, illan a spus:

pe detunata 3  a fost careva? e de poveste tipa ,,,acum sunt doua paremise etaju 5

 

Și amândouă sunt de poveste sau numai una ? Vb lui colegu ori trebuie sa deschizi ochi mai bine sau nu sti să-ți păstorești bine marfa , pt ca in garsonierele alea de 20 mp nu înțeleg cu pot sta doua prestatoare , ceea care nu prestează sta in Bucătărie 😂😂😂

Link spre comentariu
La 21.12.2020 la 9:17, mperfomance a spus:

Și amândouă sunt de poveste sau numai una ? Vb lui colegu ori trebuie sa deschizi ochi mai bine sau nu sti să-ți păstorești bine marfa , pt ca in garsonierele alea de 20 mp nu înțeleg cu pot sta doua prestatoare , ceea care nu prestează sta in Bucătărie 😂😂😂

sorry man is nout pe plaiurile astea ma adaptez😇😀😀 eu stiam de una  . tipa baga de ceva vreme,,dar am luat-o de pe alt site,  Iulia,pe  cealalta nu o stiu

nu ii mai stiu nr please help me guyzzzz 

Link spre comentariu
La 21.12.2020 la 9:05, mrbadass a spus:

Si ce legatura are ce ai scris tu aici, cu topicul domnisoarei Natalia? N-ar strica inainte sa te apuci sa scrii, sa casti si ochii sa vezi ce topic deschizi si a cui postarea o poluezi aiurea!

 

sorry man 

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...