Sari la conținut

0744 846 128 Madalina


Postări Recomandate

Am reuşit să ajung acuma seara pe la Mădă

O recomand cu tot dragul , foarte prietenoasă , deschisă şi de gaşcă. OP si Np super , se mişcă foarte bine fata , ştie meserie, te întreabă cum te simți , dacă îți place. O recomand !o să revin cu drag la ea

Link spre comentariu

Am vorbit cu Mădălina ieri și azi🙂. Nu-i în Bistrița și zice că n-are nici iubi 💕 (o fi având ea... mai mulți 😋)

Am fost pe 21 la ea (și ieri am fi vrut să ne întâlnim dar nu ne-am mai sincronizat timpurile). Despre ea de acord cu cele spuse mai sus. Fata-i prietenoasă, vorbește deschis... ÃŽi bună. Èšâțe faine, buci faine...pi**ă faină.

  • Like 1
Link spre comentariu

O rapabdula, trebuie evitată!

Am fost la ea zilele trecute, baie nașpa fara prosop si infecta. Ea, tocmai ieșită de la dus, vorbea cu alți clienti tot timpul. Am cerut apa a zis ca nu are, conversatie 0 - fast fuck. GFE -0. Actul a durat 3 minute, oral slab, cel mai slab pe care l-am primit vreodată.intre timp tot vorbea cu un alt client care era jos. Nici nu am apucat să mă îmbrac ca deja suna la interfon altul, am iesit in graba. Pe scurt: DE EVITAT - Are o atitudine de curva infecție si penala!

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...