Sari la conținut

Madalina 0753895968


Vizitator noel_dwane

Postări Recomandate

  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Evident ca s a întâmplat ceva

Unii din voi știți ca v am povestit ca conduc fără permis și ca am deja un dp pentru conducere fără permis ,

 

 

In seara asta am tulit o pe roșu cu politia in spate (nu i văzusei )

Și am belit pula la propriu ,fără buletin 😑

Sorry

Nu ma droghez și uit de programări dacă asta va întrebați ,era evident ca s a întâmplat ceva mai ales ca ați avut programări cei ce ați mai fost la mime deci nu aveam de ce sa va fac faze de genul tocmai vouă !

Iertați-ma pe mine dar numai eu știu cum am scos o la capăt 🤞ðŸ¼ðŸ¤žðŸ¼Ca sa nu se ajungă la altceva

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator sanyi2020
Reputație: 0

Evident ca s a întâmplat ceva

Unii din voi știți ca v am povestit ca conduc fără permis și ca am deja un dp pentru conducere fără permis ,

 

 

In seara asta am tulit o pe roșu cu politia in spate (nu i văzusei )

Și am belit pula la propriu ,fără buletin 😑

Sorry

Nu ma droghez și uit de programări dacă asta va întrebați ,era evident ca s a întâmplat ceva mai ales ca ați avut programări cei ce ați mai fost la mime deci nu aveam de ce sa va fac faze de genul tocmai vouă !

Iertați-ma pe mine dar numai eu știu cum am scos o la capăt 🤞ðŸ¼ðŸ¤žðŸ¼Ca sa nu se ajungă la altceva

Ai permis sau nu ai?Permisul e suspendat?Dacă nu ai permis și conduci e foarte grav.Esti un pericol public.
Link spre comentariu
Vizitator sanyi2020
Reputație: 0

Evident ca s a întâmplat ceva

Unii din voi știți ca v am povestit ca conduc fără permis și ca am deja un dp pentru conducere fără permis ,

 

 

In seara asta am tulit o pe roșu cu politia in spate (nu i văzusei )

Și am belit pula la propriu ,fără buletin 😑

Sorry

Nu ma droghez și uit de programări dacă asta va întrebați ,era evident ca s a întâmplat ceva mai ales ca ați avut programări cei ce ați mai fost la mime deci nu aveam de ce sa va fac faze de genul tocmai vouă !

Iertați-ma pe mine dar numai eu știu cum am scos o la capăt 🤞ðŸ¼ðŸ¤žðŸ¼Ca sa nu se ajungă la altceva

Ai permis sau nu ai?Permisul e suspendat?Dacă nu ai permis și conduci e foarte grav.Esti un pericol public.
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

:)))))))))

 

Rechinii77 ............ prima data am citit  "te fut Madalina" ........... :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2 ........ apoi am vazut ca doar o pupi................

:laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2 mai facut sa rad Ionut................eu am bifato pe Madalina de mult,deocamdata numa o pwp,acuma pe viitor nu se stie ;)

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

Superba fata asta ...rebela și foarte Ok in pat .Asta e de top nu tot felu de purcele care au devenit dezinteresate de asteptul lor și mai sunt la Top .

Bravo Mada fiecare clipa cu tine își merita banii💶💶💶👅😘

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...