Sari la conținut

Madalina 0753895968


Vizitator noel_dwane

Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

Zi-ne te rog când ajungi pe la la noi la Oradea... și consider ca pe topicul acesta cu discuțiile acestea se potrivește acest text .... Enjoy  😘

 

O tipa super eleganta si frumoasa foc iese dintr-un bar, cu un indice de alcool in sange foarte ridicat (beata manga...) Merge leganandu-se spre masina ei, un BMW al anului, scump ca naiba, si incearca sa-i deschida usa cu cheia, dar starea ei de ebrietate o impiedica si pica in fund linga usa masinii... Cu picioarele deschise si fara chiloti, isi observa "pasarica" si cand o recunoaste incepe sa-i vorbeasca:

- Din cauza ta am masina,

- Din cauza ta am bijuterii

- Din cauza ta am bani

- Din cauza ta pot avea barbatul care vreau

- Din cauza ta am ...

Deodata incepe sa se pise... si ...duios ii replica:

- Nu, nu plinge, mai, ca nu te cert !!!... te laud !....

Link spre comentariu
Vizitator boy boy23
Reputație: 0
Acum 48 minute, Notyourbitch a spus:

Disponibilă de azi

Super veste 😍😍😈😈Pana când prințeso? 😍😍

Link spre comentariu
Vizitator VIP-DON
Reputație: 0

Reginutza sexului oral !! The Best Mady 

Ne auzim pe whatsapp păpușica , te pup și aștept să ne revedem cat mai repede  , poate dau o fugă până în Frankfurt 🤣🤣

Întâlnirile cu tine is de vis ! Până ne revedem , mai dai niste fugi pe la solar să mă ajungi !🤣🤣🤣

Link spre comentariu
Acum 22 ore, VIP-DON a spus:

Reginutza sexului oral !! The Best Mady 

Ne auzim pe whatsapp păpușica , te pup și aștept să ne revedem cat mai repede  , poate dau o fugă până în Frankfurt 🤣🤣

Întâlnirile cu tine is de vis ! Până ne revedem , mai dai niste fugi pe la solar să mă ajungi !🤣🤣🤣

Fuck my pussy

  • Haha 3
Link spre comentariu
Vizitator boy boy23
Reputație: 0

Nu știu cum reușiți să luați legătura cu Mădălina dar eu de fiecare data incerc degeaba ... îi scriu pe whatsupp și nimic 😁😁as vrea sa ajung la ea dar pare că ea vrea mai puțin 🤣🤣🤣ce sa facem asta e...mai incercam și avem încredere în norocul 😜😜😜😁😁😁 @Notyourbitch  draga daca ai chef și timp odată poți să-mi răspunzi pe whatsupp...te pup 😘😘😘😘

Link spre comentariu

Vizitator VIP-DON
Reputație: 0
Acum 2 minute, Notyourbitch a spus:

Hei

astăzi nu am reușit sa răspund tuturor Ca am făcut 11 ore de mers pana la Oradea și n am dormit deloc tot drumul și am dormit pe zi 

de mâine o sa incerc sa răspund la toată lumea

scuze ❤️❤️

Welcome back baby ! ♥️ See You soon

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...