Salt la continut

Prieteni Buni:

Fotografie
* * * * * 9 Voturi

Madalina 0764850996

• Te rugam sa te loghezi ca sa poti raspunde.
662 raspunsuri in acest thread

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#661 caligula2018

caligula2018

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
  • 43 Postari:
  • Inscris la:
    25 juli 2018

Postat 29 oktober 2020 - 11:03

Mă ,am auzit ,cică uni oameni fără permis circulă de colo până colo și cu taxiul, ce invenție și treabă asta ,nici nu mai spun de uber deja sf
  • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#662 sanyi2020

sanyi2020

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
  • 117 Postari:
  • Inscris la:
    14 september 2020

Postat 29 oktober 2020 - 11:26

Evident ca s a întâmplat ceva
Unii din voi știți ca v am povestit ca conduc fără permis și ca am deja un dp pentru conducere fără permis ,

In seara asta am tulit o pe roșu cu politia in spate (nu i văzusei )
Și am belit pula la propriu ,fără buletin 😑
Sorry
Nu ma droghez și uit de programări dacă asta va întrebați ,era evident ca s a întâmplat ceva mai ales ca ați avut programări cei ce ați mai fost la mime deci nu aveam de ce sa va fac faze de genul tocmai vouă !
Iertați-ma pe mine dar numai eu știu cum am scos o la capăt 🤞🏼🤞🏼Ca sa nu se ajungă la altceva

Ai permis sau nu ai?Permisul e suspendat?Dacă nu ai permis și conduci e foarte grav.Esti un pericol public.
  • 0

#663 sanyi2020

sanyi2020

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
  • 117 Postari:
  • Inscris la:
    14 september 2020

Postat 29 oktober 2020 - 11:35

Evident ca s a întâmplat ceva
Unii din voi știți ca v am povestit ca conduc fără permis și ca am deja un dp pentru conducere fără permis ,

In seara asta am tulit o pe roșu cu politia in spate (nu i văzusei )
Și am belit pula la propriu ,fără buletin 😑
Sorry
Nu ma droghez și uit de programări dacă asta va întrebați ,era evident ca s a întâmplat ceva mai ales ca ați avut programări cei ce ați mai fost la mime deci nu aveam de ce sa va fac faze de genul tocmai vouă !
Iertați-ma pe mine dar numai eu știu cum am scos o la capăt 🤞🏼🤞🏼Ca sa nu se ajungă la altceva

Ai permis sau nu ai?Permisul e suspendat?Dacă nu ai permis și conduci e foarte grav.Esti un pericol public.
  • 0

0 useri citesc topicul

0 membri, 0 vizitatori, 0 utilizatori anonimi