Sari la conținut

Matura sexy 0738576334


Postări Recomandate

  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti

oricum se vede clar ca sunt furate, nici nu banuiam ca sunt ale ei.

 

intrebam poate s-a dus vreun coleg si cu topicul deschis poate are un imbold si face o recenzie de 3 randuri daca merita efortul.

Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot și nicăieri.
  • Oras:Peste tot și nicăieri.

 

 

Detaliază cele spuse dacă vrei să te credem câtuÅŸi de puțin.. dacă nu.. slabe șanse să te credem vreun pic ðŸ‘ðŸ¼[/quote. Pai dăca nu ma crezi, du-te la ea! Sau esti guvidele😂😂😂

 

 

Dacă atât te-a dus pe tine capu' să înțelegi și să crezi din ceea ce am spus.. înseamnă că ești sub nivelul mării prietene!Tu.. și încă câțiva care se perindă pe aici sunteți bătuți în cap rău de tot! Vouă una-două vi se pare că sunt numai "pești" ale curvelor..nu poți întreba ceva sau afirma ceva că gata.. ești "pește"! băi băieți.. mă refer la ăștia cu un singur neuron (ca și Nicholas ăsta) și ăla care se zbate între viață și moarte, dacă faceți o recenzie..fie bună sau rea..făceți'o calumea ca să înțeleagă tot omul ceva! dacă nu vă duce capu'.. tăceți dreq in căcat din gură că mai mult încurcați!

Și apropo..Nicholas prietene.. păi dacă eram pește,nu a ăsteia sau poate a altor fete.. păi eram prin țările calde pe o plajă ceva adormitule.. nu-mi băteam capu' să-i explic unuia ca tine cu un neuron muribund (poate de Covid.. că e la modă) cum e ok pentru toată lumea să se facă o recenzie pentru a ne feri cu adevărat (dacă e cazul) de una sau de alta! ÃŽn fine..nu mă aștept să înțelegi ceva din tot ce am scris..ba din contră..sunt sigur că o să te întărească și mai tare spusele mele și o să devii și mai sigur că sunt un "pește" 🤣😂🤣😂

Link spre comentariu
  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti

degeaba te caci pe tine ca omu are dreptate. ai aruncat 2 cuvinte si gata, trebuie sa luam de bun. nu mai face pe desteptul ca nu impresionezi pe nimeni, din contra.

asa ca, fii bun si fa o semirecenzie sa intelegem si noi ceva, asta daca nu te deranjam

Link spre comentariu

ame="niconikolas" post="6476502" timestamp="1605773607"]

 

 

 

 

Dacă atât te-a dus pe tine capu' să înțelegi și să crezi din ceea ce am spus.. înseamnă că ești sub nivelul mării prietene!Tu.. și încă câțiva care se perindă pe aici sunteți bătuți în cap rău de tot! Vouă una-două vi se pare că sunt numai "pești" ale curvelor..nu poți întreba ceva sau afirma ceva că gata.. ești "pește"! băi băieți.. mă refer la ăștia cu un singur neuron (ca și Nicholas ăsta) și ăla care se zbate între viață și moarte, dacă faceți o recenzie..fie bună sau rea..făceți'o calumea ca să înțeleagă tot omul ceva! dacă nu vă duce capu'.. tăceți dreq in căcat din gură că mai mult încurcați!

Și apropo..Nicholas prietene.. păi dacă eram pește,nu a ăsteia sau poate a altor fete.. păi eram prin țările calde pe o plajă ceva adormitule.. nu-mi băteam capu' să-i explic unuia ca tine cu un neuron muribund (poate de Covid.. că e la modă) cum e ok pentru toată lumea să se facă o recenzie pentru a ne feri cu adevărat (dacă e cazul) de una sau de alta! ÃŽn fine..nu mă aștept să înțelegi ceva din tot ce am scris..ba din contră..sunt sigur că o să te întărească și mai tare spusele mele și o să devii și mai sigur că sunt un "pește" 🤣😂🤣😂

Tu cate rencenzii ai scrise aici, Milogule? Cat tupeu ai pentru un cacat cu ochi ca tine, ni la el ma Mucea, vrei recenzii? Baga mana in buzunar, sparge banii munciti de tine si vino cu recenzii🖕

Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot și nicăieri.
  • Oras:Peste tot și nicăieri.

Tu cate rencenzii ai scrise aici, Milogule? Cat tupeu ai pentru un cacat cu ochi ca tine, ni la el ma Mucea, vrei recenzii? Baga mana in buzunar, sparge banii munciti de tine si vino cu recenzii🖕

Păi cine trebuia să facă mă nene recenzia??eu sau el??nu eu i-am spus lui să facă o recenzie calumea să înțeleagă tot omul? Băi fratilor.. citiți mă calumea înainte să scrieți aici nu vă băgați ca musca'n lapte dacă nu înțelegeți despre ce e vorba.

Futulesculeee..de tine ce pot să zic decât că sper să nu fi înțeles de fapt care,ce și cum trebuia să lase o recenzie la ceea ce a afirmat.. că altfel înseamnă că tu ești..nu sub nivelul Mării Negre..ci în scoarța terestră afundat de tot!🤣 încă sper că nu ai înțeles ce și cum..sper ðŸ‘ðŸ¼

Link spre comentariu

  • Oras:Peste tot și nicăieri.
  • Oras:Peste tot și nicăieri.

degeaba te caci pe tine ca omu are dreptate. ai aruncat 2 cuvinte si gata, trebuie sa luam de bun. nu mai face pe desteptul ca nu impresionezi pe nimeni, din contra.

asa ca, fii bun si fa o semirecenzie sa intelegem si noi ceva, asta daca nu te deranjam

 

Sorinel..bag de seamă că nici tu n-ai înțeles prea bine despre ce a fost vorba și care din noi..nu a făcut o recenzie cum trebuie la afirmațiile făcute..

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...