Sari la conținut

Topicul bunei dispozitii‚Se pot posta bancuri, proverbe, motto-uri,zicale din popor si vorbe cu umor


Postări Recomandate

Vizitator scorpion1970
Reputație: 0

De 10min caut pe toate canalele TV, dar nu găsesc meciul la care se uită vecinii mei! - Ea tot strigă... - Bag'o..! Bag'o00 măăă... Nu acoloo... ! Mă da prost eÅŸti...!! Da bag'o odată, mă ți cu "poarta" goală....🤔ðŸ˜

Link spre comentariu
  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA

Repar vibrațiile.

Ofer inlocuitor natural pe toată durata reparației.

Cer și ofer discreție și seriozitate maxima.

Nu se percep taxe pentru reparatie.

:)))

Repar vibratoare.

Ofer inlocuitor natural pe toata durata reparatiei.

Cer si ofer discretie si seriozitate maxima.

Nu se percep taxe pentru reparatie.

:)))

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator yoyo14
Reputație: 0

- Ce-ai pǎțit la ochi?

 

- M-a lovit nevasta

 

- De ce?

 

- I-am vorbit cu "'tu'"

 

- Doamne, dar ce fel de relatie aveți de te-a lovit pentru atâta lucru?

 

- Pǎi, aseară, pe când mâncam, mi-a zis "Ştii, noi n-am mai fǎcut sex de 3 luni" la care eu i-am rǎspuns "poate tu.."

Link spre comentariu
Vizitator scorpion1970
Reputație: 0

O femeie a apelat la un chirurg plastic sa-i reduca dimensiunile buzelor vaginale deoarece sunt prea mari si falfaitoare. De rusine, a insistat ca operatia sa fie tinuta secreta, medicul fiind de acord. Dupa operatie, trezindu-se din anestezie. a gasit 3 trandafiri asezati

cu grija pe noptiera, Indignata, si-a sunat imediat medicul: - Parca v-am rugat sa nu spuneti nimanui

despre operatia mea! Medicul i-a spus ca a indeplinit intocmai dorinta ei de confidentialitate si ca primul trandafir e dela el: - M-a intristat gandul ca treceti prin asta de

 

una singura... - Si al doilea trandafir?

 

- Al doilea trandafir e de la asistenta mea. Din simpatie, pentru ca si ea suferit aceasta procedura cu ceva timp in urma.

 

- Dar al treilea trandafir? Al treilea e de la un

 

domn de la sectia de arsi de deasupra. A vrut sa va multumeasca pentru noile lui

 

urechi,ðŸ˜

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...