Sari la conținut

AURA - 0725114488 / 0792332375


Vizitator cervantes

Postări Recomandate

 

 

Nu ma mut nu lucrez decât în Constanța. Acum relax.[/quote

Aura si cu sexul ce faci , iti cauti un partener sau ai jucarii sau ai parteneru deja.. sau te abati de la sex perioada asta 😂🤔

 

 

 

Nu crezi ca sunt întrebări mult prea personale?

Link spre comentariu
  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA
La 24.11.2020 la 19:02, gabycta26 a spus:

Mă refer din ianuarie... doar pe wapp se fac programările ce e asa greu..

bine sefu ,e bine de stiut ca-i fata grijulie cu noi si a desemnat un "prieten" apropiat ca sa ne anunte din vreme precum zmeul care-si arunca buzduganul sa stie FAT FRUMOS cand sa vina la futut ....acum nu mai ramane decat sa ne-o recomande CERVANTES si sa ne fac si o recenzie ca la carte ...de sa ni se scoale flocii pe pula . Cam devreme totusi ...o sa stam toti cu limba scoasa si pulele sculate pana vine duduia .....pun insa pariu ca se gaseste cineva care sa ceara niste poze in avans ,sa nu-i ducem dorul prea tare . 

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Salut si la multi ani! Si eu o astept pe dna Aura sa revina i-am facut cateva vizite si mereu am plecat zambind este o femei foarte calda, dulce servicii de 10+ de fiecare data am optat 1h (am mai fost la ceva doamna/domnisoare din oras care nu m-au satifacut) 

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 3 ore, azer a spus:

Salut si la multi ani! Si eu o astept pe dna Aura sa revina i-am facut cateva vizite si mereu am plecat zambind este o femei foarte calda, dulce servicii de 10+ de fiecare data am optat 1h (am mai fost la ceva doamne/domnisoare din oras care nu m-au satifacut) 

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...