Sari la conținut

AURA - 0725114488 / 0792332375


Vizitator cervantes

Postări Recomandate

  • Telefon: 07 noi doi
  • Oras:constanta
  • Telefon: 07 noi doi
  • Oras:constanta

Eu am fost de 2 ori la Aura. Ne-am inteles bine in pat si mie cel putin chiar imi place cum arata si cum se descurca in pat.

La ea merge foarte bine vorba aia: ce oferi aia primești 

Chiar ma oftic ca nu am mai reusit sa ajung in ultima vreme🤦‍♂️

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
La 16.11.2021 la 19:53, harneala a spus:

Spune 2 milfuri la care ai fost in ultimii 5 ani!!!!!

Nu imi place sa raspund la provocari dar am sa o fac. Am zis de mai multe ori ca sunt adeptul MILF-urilor ceva gen 35+ sa zic, nu granny sau alte rahaturi. Ce ma oftic este ca la Constanta ducem lipsa de asa ceva.

Care arata bine (gen Aura) dau buleli. Ma intelegi? Treaba buna fac cele care nu arata bine si nu au cont aici. De asta ma oftic. Sunt prin alte orase niste doamne care, in acelasi timp, arata bine si ofera si servicii pe masura.

A venit de putin timp una blonda (C........Lux etc)  pe care nu am incercat-o inca dar sigur o sa o vizitez. Problema este ca lucreaza cam rar.

Cred ca am cam dat-o in balarii, dar intelegi tu ce am vrut sa zic. Asta daca nu ai ceva personal cu mine.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 07 noi doi
  • Oras:constanta
  • Telefon: 07 noi doi
  • Oras:constanta
Acum 21 minute, playmaker a spus:

Nu imi place sa raspund la provocari dar am sa o fac. Am zis de mai multe ori ca sunt adeptul MILF-urilor ceva gen 35+ sa zic, nu granny sau alte rahaturi. Ce ma oftic este ca la Constanta ducem lipsa de asa ceva.

Care arata bine (gen Aura) dau buleli. Ma intelegi? Treaba buna fac cele care nu arata bine si nu au cont aici. De asta ma oftic. Sunt prin alte orase niste doamne care, in acelasi timp, arata bine si ofera si servicii pe masura.

A venit de putin timp una blonda (C........Lux etc)  pe care nu am incercat-o inca dar sigur o sa o vizitez. Problema este ca lucreaza cam rar.

Cred ca am cam dat-o in balarii, dar intelegi tu ce am vrut sa zic. Asta daca nu ai ceva personal cu mine.

M-ai facut curios referitor la alte MILF-uri din Constanța. Am vrut sa iti dau in privat, insa am observat ca nu pot🤦‍♂️

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța
La 17.11.2021 la 21:03, alibaba6918 a spus:

Eu am fost de 2 ori la Aura. Ne-am inteles bine in pat si mie cel putin chiar imi place cum arata si cum se descurca in pat.

La ea merge foarte bine vorba aia: ce oferi aia primești 

Chiar ma oftic ca nu am mai reusit sa ajung in ultima vreme🤦‍♂️

Si eu am tot spus ca ajung, si n am ajuns... 

Macar odata sa mai merg la ea ...

  • Like 1
Link spre comentariu
La 17.11.2021 la 22:00, playmaker a spus:

Nu imi place sa raspund la provocari dar am sa o fac. Am zis de mai multe ori ca sunt adeptul MILF-urilor ceva gen 35+ sa zic, nu granny sau alte rahaturi. Ce ma oftic este ca la Constanta ducem lipsa de asa ceva.

Care arata bine (gen Aura) dau buleli. Ma intelegi? Treaba buna fac cele care nu arata bine si nu au cont aici. De asta ma oftic. Sunt prin alte orase niste doamne care, in acelasi timp, arata bine si ofera si servicii pe masura.

A venit de putin timp una blonda (C........Lux etc)  pe care nu am incercat-o inca dar sigur o sa o vizitez. Problema este ca lucreaza cam rar.

Cred ca am cam dat-o in balarii, dar intelegi tu ce am vrut sa zic. Asta daca nu ai ceva personal cu mine.

Salut! Nu am nimic cu tine..Bafta la milfete!!

Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța
La 16.11.2021 la 17:21, playmaker a spus:

Greu fara @cervantes 🤣🤣

Singurul care mergea la doamna de cateva ori pe zi 🤣🤣🤣

Cervantes este un prieten, om si gentleman cu un simt al umorului deosebit! In discuțiile cu el am observat ca are o inteligenta si o înțelepciune aparte! Stiu ca nu mai folosește forumul,si consider ca nu-l afectează dacă voi da in vileag nickname - urile pe care le-a avut anterior : Cavadoro si freeway. Sunt vizitata in continuare, ce este drept mai rar, dar am rămas prieteni! In această seară am servit o sticla de vin împreună și am avut parte de un sex incendiar! Seara plăcută domnul meu playmaker. 

  • Haha 1
Link spre comentariu
Acum 23 minute, Auramatura a spus:

Cervantes este un prieten, om si gentleman cu un simt al umorului deosebit! In discuțiile cu el am observat ca are o inteligenta si o înțelepciune aparte! Stiu ca nu mai folosește forumul,si consider ca nu-l afectează dacă voi da in vileag nickname - urile pe care le-a avut anterior : Cavadoro si freeway. Sunt vizitata in continuare, ce este drept mai rar, dar am rămas prieteni! In această seară am servit o sticla de vin împreună și am avut parte de un sex incendiar! Seara plăcută domnul meu playmaker. 

Uneori și curvele  spun adevărul!Cea a ce spui acum mi a confirmat și o altă colega de a ta despre acest domn  Cervantes. In speță  Mihaela căsătorită.

 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 2 ore, Auramatura a spus:

Cervantes este un prieten, om si gentleman cu un simt al umorului deosebit! In discuțiile cu el am observat ca are o inteligenta si o înțelepciune aparte! Stiu ca nu mai folosește forumul,si consider ca nu-l afectează dacă voi da in vileag nickname - urile pe care le-a avut anterior : Cavadoro si freeway. Sunt vizitata in continuare, ce este drept mai rar, dar am rămas prieteni! In această seară am servit o sticla de vin împreună și am avut parte de un sex incendiar! Seara plăcută domnul meu playmaker. 

Sa nu incaruntesti asteptandu-l DIN CE IN CE MAI RAR pe domnul @cervantes. 🤣🤣 Printre altele .. pot sa fac o comanda la Avon?

Mai posteaza si tu serviciile, detalii si locatia. Multumesc.

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
On 11/23/2021 at 10:02 PM, Auramatura said:

Cervantes este un prieten, om si gentleman cu un simt al umorului deosebit! In discuțiile cu el am observat ca are o inteligenta si o înțelepciune aparte! Stiu ca nu mai folosește forumul,si consider ca nu-l afectează dacă voi da in vileag nickname - urile pe care le-a avut anterior : Cavadoro si freeway. Sunt vizitata in continuare, ce este drept mai rar, dar am rămas prieteni! In această seară am servit o sticla de vin împreună și am avut parte de un sex incendiar! 

Tanti Aura ,sper ca nu a fost afectat si catelusul de incandescenta sexului de dupe vin :) :D :) 

  • Haha 2
Link spre comentariu
1 oră în urmă, mekanikos a spus:

In lipsa indicatiilor de la greii forumului la ce,cat si cum sa futem , am trecut si eu pe la Aura acum vreo 6 luni. Locatia era la un turn in zona sensului de la City. Doamna a fost super ok, atat ca GFE cat si ca actiune.

Ce indicatii vroiai  de la colegi?Nu astepta sa te ia cineva de pula si sa te ducă la futut Te ai reincarnat după ce ti ai luat dungă?

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
3 hours ago, mekanikos said:

In lipsa indicatiilor de la greii forumului la ce,cat si cum sa futem , am trecut si eu pe la Aura acum vreo 6 luni. Locatia era la un turn in zona sensului de la City. Doamna a fost super ok, atat ca GFE cat si ca actiune.

 

1 hour ago, premix said:

Ce indicatii vroiai  de la colegi?Nu astepta sa te ia cineva de pula si sa te ducă la futut Te ai reincarnat după ce ti ai luat dungă?

 

8 minutes ago, mekanikos said:

Nu o sa raspund aberatiilor tale, nu stiu despre ce dungi ,reincarnari si ce colegi vorbesti. Si mai usor cu jignirile!

Tu ai pomenit de "greii forumului"... daca sunt de pe forum = sunt colegi!

"ti-ai luat dunga" = ai fost "banat" (adica ti s-a anulat/inchis contul) - probabil ca ai vazut nume de utilizatori taiate cu o dunga

"te-ai reincarnat" = ti-ai facut un cont nou, dupa ce ti s-a inchis cel vechi.

Cat despre jigniri... eu nu le vad! Dar poate imi arati tu ce consideri jignire?!

  • Haha 2
Link spre comentariu
Acum 2 ore, premix a spus:

Ce indicatii vroiai  de la colegi?Nu astepta sa te ia cineva de pula si sa te ducă la futut Te ai reincarnat după ce ti ai luat dungă?

 

 

Acum 34 minute, danp123 a spus:

 

 

Tu ai pomenit de "greii forumului"... daca sunt de pe forum = sunt colegi!

"ti-ai luat dunga" = ai fost "banat" (adica ti s-a anulat/inchis contul) - probabil ca ai vazut nume de utilizatori taiate cu o dunga

"te-ai reincarnat" = ti-ai facut un cont nou, dupa ce ti s-a inchis cel vechi.

Cat despre jigniri... eu nu le vad! Dar poate imi arati tu ce consideri jignire?!

boulene iar te iei de oameni nevinovati. e tipic ptr niste distrusi ca voi. am lipsit ptr ca i-am dat am cordit-o pe matasi cateva neveste de papagali. iar ptr boul timisorean ia spune flacau expresia: sa te ia cineva de pula si sa te duca la futut e vreun compliment? iti fac si eu un compliment: sa iti trag muie. unde e jignirea?

  • Minus 1
Link spre comentariu
1 oră în urmă, cheroke a spus:

 

 

boulene iar te iei de oameni nevinovati. e tipic ptr niste distrusi ca voi. am lipsit ptr ca i-am dat am cordit-o pe matasi cateva neveste de papagali. iar ptr boul timisorean ia spune flacau expresia: sa te ia cineva de pula si sa te duca la futut e vreun compliment? iti fac si eu un compliment: sa iti trag muie. unde e jignirea?

Vezi .dacă nu ti iei pastilele la timp!Revin o de pe alt cont. cu altă abordare. 

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 07 noi doi
  • Oras:constanta
  • Telefon: 07 noi doi
  • Oras:constanta

@2peu_2peu

Ce pula mea ai de dai minusuri la postarile mele? 

Iar ai tras pe nas ceva stricat? 

Da in pula mea minusuri celor care merita si care mananca cacat pe forum si lasa-ma in pula mea pe mine in pace. 

Chiar am fost de 2 ori la Aura și chiar a fost bine a doua oara.

Daca vrei o poti intreba personal pe ea daca vrei

  • Like 1
  • Mersi 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța
La 03.12.2021 la 14:28, Rafa2000 a spus:

Ce preturi ai Aura? Ai facut vreo reducere ceva?

Bună 😁reduceri nu sunt!  Serviciile mele sunt:     200 fin/400 ora. NP, ON, in funcție de igiena, sărutări corporale, si FK in funcție de igienă si compatibilitate GFE, sex intre sâni finalizare pe sâni diferite poziții inclusiv 69. Anal protejat 💯 extra penis dimensiune medie. La ora masaj erotic și corporal de relaxare footfetish. Accept aniligus-cuniligus din partea ta. Va 😘 seara frumoasa! 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...