Sari la conținut

AURA - 0725114488 / 0792332375


Vizitator cervantes

Postări Recomandate

Vizitator katasabia22
Reputație: 0

coaie nu fii de'ala pls ... du-te si viziteaz-o !!! Wat da fok

Bro nu sunt, dar vreau sa vad niste poze mai hot... urmeaza sa o vizitez oricum... nu sariti asa pe mine... n am facut nimic rau..

Link spre comentariu

Bro nu sunt, dar vreau sa vad niste poze mai hot... urmeaza sa o vizitez oricum... nu sariti asa pe mine... n am facut nimic rau..

Ti ai facut o idee, alegerea este a ta..mergi,vizitează și daca nu iti convine pleci ,nu te retine nimeni și nu iti cere vreun ban daca nu stai..toate cele bune
Link spre comentariu
  • Oras:Intre vecini
  • Oras:Intre vecini

Bro nu sunt, dar vreau sa vad niste poze mai hot... urmeaza sa o vizitez oricum... nu sariti asa pe mine... n am facut nimic rau..

Viata bate filmul ( pozele ), risca-te pt macar o finalizare sa nu zici ca te arzi cu o ora si nu regreti..eu personal nu am fost sincer INCA plm...dar daca baietii recomanda inseamna ca stiu ce zic :D te salut

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Daca va doriti o doamna matura nu ezitati.

Este o draguta duduia, stie sa isi primeasca si sa satisfaca clienti.

Am vizitato in urma cu cateva saptamani,cam 3.

Primire frumoada deschisa la discutii.

Are putina burtica dar vrea sa slabeasca,oricum arata foarte bine pentru o doamna de 45 plus.

Merita atentie.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe

de ce ? alea vechi sunt manjite si au pete pe ele ?

 

.....sau consideri ca domnita a mai intinerit intre timp ?

A varuit deja jumatate de camera de la atata laba...mai are jumatate si nu mai are material
  • Like 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe

2 3 poze noi nu strica domnisoara

Nu ca tu insisti sa fii injurat :)) cu o pagina in urma si cu doua pagini in urma ai poze destule sa faci laba, cand vreodata o sa o vizitezi pe doamna sa o vezi si in realitate? Sau e scump ratc pana acolo?

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Nu ca tu insisti sa fii injurat :)) cu o pagina in urma si cu doua pagini in urma ai poze destule sa faci laba, cand vreodata o sa o vizitezi pe doamna sa o vezi si in realitate? Sau e scump ratc pana acolo?

Talibane stai calm ca nu o sa meargă niciodată, vrea doar să se labuiasca și atât..
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe

talibanu esti pe langa, ce a facut Aura a repostat niste poze, nu a pus ceva nou

  

pai este ca mancati jeleu, taximetristi obositi..

Am impresia ca tu ai gura cea mai plina de jeleu :)) ai seturi de poze la paginile 1,4,10,11,12 parca si 13 :)) majoritatea poze diferite, tu de cate seturi diferite de poze ai nevoie ca sa termini o camera de zugravit? Ca de vizitat femei presupun ca nu se pune problema...e scumpe perioada asta ;)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe

Da da...taximetrist jegos asa mi se spune ;) dar daca tot te contrazici cu mine fa-o cu cap, daca ai asa ceva :) eu ti-am dat exemplu cu seturi de poze, recunoaste ca esti idiot, nu o mai da de gard ca nu iti iese ;)

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

jane eu am subliniat ca nu sunt poze noi, doar ceva repostat, tu te-ai bagat repede in seama ca micu in mustar..  se pare ca lumea a uitat-o pe Raluca de la top care stia cand mai trebuie sa puna niste poze noi, nu ca alte tipe.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...