Sari la conținut

AURA - 0725114488 / 0792332375


Vizitator cervantes

Postări Recomandate

Salutare futaci,

Am fost eu la conița asta, care are 47 de ani parca.

Am fost acum 2 săptămâni dar acum mi-am făcut timp sa scriu. Ca servicii sunt destul de ok, dar......... , exista și un dar.

Hai sa va detaliez.

M-am programat prin sms, parca zicea ca este venita de la Timișoara. Am stabilit prețul pentru o ora parca 250 sau 300 nu mai țin minte. Iar în timpul orașului ma jucam cu pizdulicea ei și cu funduletul și mi-a zis ca pot încerca și funduletul pt 100 extra si i-am plătit și am trecut la fapte.

Este foarte strâmtă la anul, am dat de câteva ori în poziția capra și am finalizat anal.

Dar-ul acela acuma vine.

Facem o pauza între numere și domnița

Are un debit verbal foarte mare, o opresc din acest de debit și ii spun sa trecem la numărul 3, la care ea îmi spune ca a crezut ca nu mai vreau al doilea număr ca majoritatea care vin la ea nu mai vor al doilea număr. Pana la urma mergem în camera sa ne.apucam de al doilea și începe cu chestii din alea ca trebuie sa ne grăbim ca trece ora etc...

În timpul orașului ii spun sa mai incercam încă odată anului și aici apare surpriza ca suta plătită este pe un singur numar nu pentru 2. Și ca oricum nu crede ca mai am timp sa finalizez ca se termina timpul. Pana la urma ca grăbesc și finalizez dar mi-a lăsat impresia ca este pe repede înainte și te tine de vb ca poate trece timpul și nu îți dai seama.

Note, avem asa:

ON 8.

NP 9, sta în ce poziție vrei și nu comenteaza si eu am dat în ea surdu în tobe.

AP 8, as fi vrut sa aprofundez problema dar nu știam ca am plătit doar pe un număr, măcar îmi spunea de la inceput.

FK 9.

GFE 6, vorbește foarte mult, te obosește.

Spor la dat la buci.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

..doamne cat ești de prost..da recunosc și eu acum..ești prostul nostru..al forumului..hai vomita..cat ești de lache

mai incearca , nu te obosi , pe tine oricum nu te baga nimeni in seama , ca si  pe stapinii tai care te trimit sageata ,dovedesti o inteligenta prepubiana , pardon ,puberala, ma gindeam la flocii mei de la cur care aveau eq mai ridicat decit tine .

Link spre comentariu

mai incearca , nu te obosi , pe tine oricum nu te baga nimeni in seama , ca si  pe stapinii tai care te trimit sageata ,dovedesti o inteligenta prepubiana , pardon ,puberala, ma gindeam la flocii mei de la cur care aveau eq mai ridicat decit tine .

prostul satului se spune IQ idiotule .. chiar este grea cultura..aveam pretenții dar când ești lache am o rugăminte. Semnalizează ..hai ..ai curaj
  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator cervantes
Reputație: 0

In urma vizitei pe care i-am fscut-o azi Aurei am descoperit cat de compatibili suntem in pat. Intelegem perfect fiecare ce vrea celalat. Din aceasta cauza îi transmit si pe aceasta cale ca a trecut pe locul 1 in topul preferintelor mele!

 

Printre altele, Aura m-a rugat sa anunt aici ca Joi, Vineri,Sambata si Duminica nu lucreaza. M-a rugat sa fac eu anuntul intru-cât ea nu are cont.

Link spre comentariu

Și dacă tot sunt la capitolul recenzii sa mai fac una și pentru doamna Aura.. 😊

 

Pe Aura am vizitat-o astăzi, fiind adeptul femeilor mai dotate 😅 m-am uitat la poze și am zis ca tre sa ii fac o vizita, sunat și stabilit întâlnire in 30 de minute m-am deplasat spre locația ei din zona City Park, ajuns la locație am sunat pentru interfon și etaj și am urcat la dansa... 😬

Ajuns in locație am fost primit de persoana din poze deci nu se pune problema de poze false, am stat puțin și cu ea la o tigara și-o bârfa și m-am dus la baie pentru igienizare...

 

Locație - 10

Aspect - 8 pentru vârsta ei, tre sa ținem cont și de asta

ON- 9

NP - 9 este meserie, duce 😅

GFE - 10

 

Halat 300

 

Eu m-am simțit bine cu ea și dacă mai rămâne am sa o mai vizitez 😜

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator cervantes
Reputație: 0

Azi am scapat ,la mustata, de o bataie!😄

Sunat, vorbit, stabilit intalnirea, dar totul cam in doi peri. De ce!? Nu stiam! Cand am ajuns la ea am aflat. Ceva de genul "Tu ai uitat de mine si mai ziceai ca sunt preferata ta"?

Drept urmare am incercat sa o împac luand-o cu binisorul. De unde, ca nu a tinut vrajeala! M-a expediat la dus ptr.ca incepusem incalzirea in sufragerie si eram aproape goi.

Cand am iesit ma astepta in dormitor cu o cupa de inghetata in mana. Cand am intrebat-o ce face cu ea mi-a raspuns: Treci in pat si daca te miști chiar te bat! Din curiozitate m-am executat, si bine am facut!

Dupa ce mi-a uns trupul cu inghetata (de vanilie cu rom) a inceput sa ma sarute, sa ma mangaie din cap pana-n picioare. Nu sunt " slab de inger" la asemenea tratamente, dar, deja simteam ca a "sarit calul" si ca trebuie sa i-o platesc cu aceeași moneda, ceea ce am si facut. Nu am reusit sa duc "supliciul" la final ptr. ca nu am mai rezistat niciunul. Ne-am aruncat unul asupra celuilat ca niste nebuni! Nu as putea preciza cat a durat actiunea propriu zisa, insa stiu ca am terminat in acelasi timp,finalizari care s-au manifestat prin tremurat, gemete...si cate un oftat prelung de placere din partea amândurora.

O intalnire pe care as dori sa o mai repet!

Mulțumesc Aura!

 

 

P.S.- Sa stii ca voi veni o data si fara masina! Pentru varianta cealaltă!

Link spre comentariu
  • Oras:CONSTANTA
  • Oras:CONSTANTA

Azi am scapat ,la mustata, de o bataie!

Sunat, vorbit, stabilit intalnirea, dar totul cam in doi peri. De ce!? Nu stiam! Cand am ajuns la ea am aflat. Ceva de genul "Tu ai uitat de mine si mai ziceai ca sunt preferata ta"?

Drept urmare am incercat sa o împac luand-o cu binisorul. De unde, ca nu a tinut vrajeala! M-a expediat la dus ptr.ca incepusem incalzirea in sufragerie si eram aproape goi.

Cand am iesit ma astepta in dormitor cu o cupa de inghetata in mana. Cand am intrebat-o ce face cu ea mi-a raspuns: Treci in pat si daca te miști chiar te bat! Din curiozitate m-am executat, si bine am facut!

Dupa ce mi-a uns trupul cu inghetata (de vanilie cu rom) a inceput sa ma sarute, sa ma mangaie din cap pana-n picioare. Nu sunt " slab de inger" la asemenea tratamente, dar, deja simteam ca a "sarit calul" si ca trebuie sa i-o platesc cu aceeași moneda, ceea ce am si facut. Nu am reusit sa duc "supliciul" la final ptr. ca nu am mai rezistat niciunul. Ne-am aruncat unul asupra celuilat ca niste nebuni! Nu as putea preciza cat a durat actiunea propriu zisa, insa stiu ca am terminat in acelasi timp,finalizari care s-au manifestat prin tremurat, gemete...si cate un oftat prelung de placere din partea amândurora.

O intalnire pe care as dori sa o mai repet!

Mulțumesc Aura!

 

 

P.S.- Sa stii ca voi veni o data si fara masina! Pentru varianta cealaltă!

Salut coleg futac . O intrebare ...e vreo problema cu al doilea numar ? Un coleg ...relata cu ceva postari in urma ,  ca doamna cam stramba din nas . 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Azi am scapat ,la mustata, de o bataie!

Sunat, vorbit, stabilit intalnirea, dar totul cam in doi peri. De ce!? Nu stiam! Cand am ajuns la ea am aflat. Ceva de genul "Tu ai uitat de mine si mai ziceai ca sunt preferata ta"?

Drept urmare am incercat sa o împac luand-o cu binisorul. De unde, ca nu a tinut vrajeala! M-a expediat la dus ptr.ca incepusem incalzirea in sufragerie si eram aproape goi.

Cand am iesit ma astepta in dormitor cu o cupa de inghetata in mana. Cand am intrebat-o ce face cu ea mi-a raspuns: Treci in pat si daca te miști chiar te bat! Din curiozitate m-am executat, si bine am facut!

Dupa ce mi-a uns trupul cu inghetata (de vanilie cu rom) a inceput sa ma sarute, sa ma mangaie din cap pana-n picioare. Nu sunt " slab de inger" la asemenea tratamente, dar, deja simteam ca a "sarit calul" si ca trebuie sa i-o platesc cu aceeași moneda, ceea ce am si facut. Nu am reusit sa duc "supliciul" la final ptr. ca nu am mai rezistat niciunul. Ne-am aruncat unul asupra celuilat ca niste nebuni! Nu as putea preciza cat a durat actiunea propriu zisa, insa stiu ca am terminat in acelasi timp,finalizari care s-au manifestat prin tremurat, gemete...si cate un oftat prelung de placere din partea amândurora.

O intalnire pe care as dori sa o mai repet!

Mulțumesc Aura!

 

 

P.S.- Sa stii ca voi veni o data si fara masina! Pentru varianta cealaltă!

aoleo , ce suplicii ai suportat ... pandemia asta nemernica a creeat o emulsie de milfuri la constanta ca niciodata . 

Link spre comentariu
Vizitator cervantes
Reputație: 0

Salut coleg futac . O intrebare ...e vreo problema cu al doilea numar ? Un coleg ...relata cu ceva postari in urma ,  ca doamna cam stramba din nas .

 

Nu mi-am pus problema asta deoarece placerea,trăirile si starea de euforie creata de aceasta partida de dragoste incheiata cu o partida de sex de o asemenea intensitate a exclus a doua finalizare.

 

Doamna este foarte pretentioasa la atitudine si comportament! Aviz amatorilor!

Ce dai aia primesti, cum te comporti asa se comporta!

Link spre comentariu
Vizitator cervantes
Reputație: 0

aoleo , ce suplicii ai suportat ... pandemia asta nemernica a creeat o emulsie de milfuri la constanta ca niciodata .

 

Daaa...! Si cred ca am reusit sa o conving sa ramana la noi.
Link spre comentariu
  • Oras:Dobrogea
  • Oras:Dobrogea

Azi am scapat ,la mustata, de o bataie!😄

Sunat, vorbit, stabilit intalnirea, dar totul cam in doi peri. De ce!? Nu stiam! Cand am ajuns la ea am aflat. Ceva de genul "Tu ai uitat de mine si mai ziceai ca sunt preferata ta"?

Drept urmare am incercat sa o împac luand-o cu binisorul. De unde, ca nu a tinut vrajeala! M-a expediat la dus ptr.ca incepusem incalzirea in sufragerie si eram aproape goi.

Cand am iesit ma astepta in dormitor cu o cupa de inghetata in mana. Cand am intrebat-o ce face cu ea mi-a raspuns: Treci in pat si daca te miști chiar te bat! Din curiozitate m-am executat, si bine am facut!

Dupa ce mi-a uns trupul cu inghetata (de vanilie cu rom) a inceput sa ma sarute, sa ma mangaie din cap pana-n picioare. Nu sunt " slab de inger" la asemenea tratamente, dar, deja simteam ca a "sarit calul" si ca trebuie sa i-o platesc cu aceeași moneda, ceea ce am si facut. Nu am reusit sa duc "supliciul" la final ptr. ca nu am mai rezistat niciunul. Ne-am aruncat unul asupra celuilat ca niste nebuni! Nu as putea preciza cat a durat actiunea propriu zisa, insa stiu ca am terminat in acelasi timp,finalizari care s-au manifestat prin tremurat, gemete...si cate un oftat prelung de placere din partea amândurora.

O intalnire pe care as dori sa o mai repet!

Mulțumesc Aura!

 

 

P.S.- Sa stii ca voi veni o data si fara masina! Pentru varianta cealaltă!

Dati cu coniac în loc de înghețată?? 😀😀ðŸ‘
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...