Sari la conținut

AURA - 0725114488 / 0792332375


Vizitator cervantes

Postări Recomandate

Vizitator milfaura
Reputație: 0

Ce program ai mai exact ? Tot incerc de ceva timp sa trec pe la tine si nu reusesc sa iau legatura telefonic. Mersi !

 

Ideea este ca nu am un program fix,încep la 8:30 dim si se termină la ora 16 max 17,in functie de clienti,deoarece nu lucrez decât cu 5 domni pe zi!O zi frumoasă.

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Salutare colegi,proaspat iesit de la Aura,o femeie foarte deschisa,comunicativa cu care am povestit una alta la o cafea, inainte si care te face sa te simti in largul tau.Foarte curat si spatios si racoros. Am optat pentru 1 ora in care m-am simtit extraordinar,fara graba ,2 finalizari(pentru cei carcotasi care sustin ca doamna se rezuma doar la 1 finalizare). Este cam greu sa gasesti asa ceva in zilele astea,mai ales la noi in Constanta,este de apreciat.

Note(ca asa este obiceiul) : Premianta cu nota 10 pe linie(ON/NP/FK/GFE/LOCATIE/ASPECT). Mie personal mi-a placut foarte mult si sper sa ramana la noi.

Precizez ca arata super bine ,si pozele sunt reale (pentru cei in dubii),iar halatul a fost de 300 pentru 1h.

Multumesc Aura pentru o dimineata extraordinara,te pup!

De revenit cu siguranta!!

Link spre comentariu
Vizitator cervantes
Reputație: 0

Dis de dimineata, avand chef sa beau cafeaua in alta parte am sunat-o pe Aura, chiar daca nu o vazusem de doua zile, dupa ce am vazut ca este on-line.Mi-a raspuns cu o voce somnoroasa, doar ce se trezise, si a fost de acord sa ne bem cafeaua împreună. Am ajuns in 10 min. si am gasit cafeaua fierbinte.Discutand despre una, despre alta, la un moment dat m-a intrebat daca se poate duce sa faca dusul de dim. ptr.ca nu avusese timp. Nu aveam de ce sa ma supăr asa ca a plecat la baie.La un moment dat a strigat la mine sa-i dau un prosop ptr. ca vorbind cu mine uitase sa-l ia. Bineînțeles ca i-m dat prosopul, siii... de aici a inceput totul.

In dus fiind am sarutat-o iar raspunsul ei a fost" Te dezbraci si intri sau te bag îmbrăcat sub dus?"

Am preferat sa ma dezbrac!

 

Ce a urmat este cam greu de descris deoarece nu a fost ceva banal. A fost pur si simplu ceva extraordinar de pasional, lasandu-ne purtati de val.

A fost ceva magnific! Doua trupuri inlantuite incercand sa rupa lanturile, si mai apoi cautandu-se, lacome, unul pe celălalt.

 

Aura, daca asa va fi de câte ori vin la tine la cafea, cred ca voi veni mai des! La cafea!

Link spre comentariu
Vizitator milfaura
Reputație: 0

Dis de dimineata, avand chef sa beau cafeaua in alta parte am sunat-o pe Aura, chiar daca nu o vazusem de doua zile, dupa ce am vazut ca este on-line.Mi-a raspuns cu o voce somnoroasa, doar ce se trezise, si a fost de acord sa ne bem cafeaua împreună. Am ajuns in 10 min. si am gasit cafeaua fierbinte.Discutand despre una, despre alta, la un moment dat m-a intrebat daca se poate duce sa faca dusul de dim. ptr.ca nu avusese timp. Nu aveam de ce sa ma supăr asa ca a plecat la baie.La un moment dat a strigat la mine sa-i dau un prosop ptr. ca vorbind cu mine uitase sa-l ia. Bineînțeles ca i-m dat prosopul, siii... de aici a inceput totul.

In dus fiind am sarutat-o iar raspunsul ei a fost" Te dezbraci si intri sau te bag îmbrăcat sub dus?"

Am preferat sa ma dezbrac!

 

Ce a urmat este cam greu de descris deoarece nu a fost ceva banal. A fost pur si simplu ceva extraordinar de pasional, lasandu-ne purtati de val.

A fost ceva magnific! Doua trupuri inlantuite incercand sa rupa lanturile, si mai apoi cautandu-se, lacome, unul pe celălalt.

 

Aura, daca asa va fi de câte ori vin la tine la cafea, cred ca voi veni mai des! La cafea!

Cervantes, este o adevarata placere timpul petrecut cu tine in orice calitate ai fi.

Excelezi la atat de multe încât am momente in care sunt tentata sa pun monopol pe tine! Esti cu adevarat special, cu tine orice clipa este o surpriza placuta!

Te astept in fiecare dimineata la cafea deorece stiu ca esti atat de imprevizil incat de fiecare data va iesi ceva frumos si imi vei face ziua minunata!😚

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA

parerea mea este sa-l opriti si noaptea ....daca dispare cumva din cerceafuri sa stiti ca-l gasiti la Clara cea de 40 ani .

 

sunt singurile locuri pe unde domnul Cervantez isi face veacul ....sau cel putin unde are admiratoare infocate dupa recenziile facute ....se pare ca admiratia este reciproca si total dezinteresata 

 

Dupa recenziile repetate pe care le-a facut insa  puteti sta linistita ...dumneavoastra sunteti preferata ...pe la domnita Clara mai trece asa din cand in cand sa vada cum mai stau lucrurile in interes de servici 

 

Daca plecati cumva sa nu uitati sa-l luati si pe domnul cu dumneavoastra ....un admirator infocat prinde bine in orice oras . Mai o cafeluta in doi ,mai o vorbulita ,trece timpul mai placut si calitatea nu mai conteaza oricare ar fi ea ..... de admirator ,de recenzor ,de prieten ,de .....important este ca exceleaza  in toate si nu merita sa pierdeti monopolul 

 

Iar o recenzie la vremea ei ...face cat zece femei atunci cand ea tine topicul sus in vremurile astea pacatoase si de restriste . In rest spor sa aveti ca orasul e frumos si marea adanca 

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator milfaura
Reputație: 0

parerea mea este sa-l opriti si noaptea ....daca dispare cumva din cerceafuri sa stiti ca-l gasiti la Clara cea de 40 ani .

 

sunt singurile locuri pe unde domnul Cervantez isi face veacul ....sau cel putin unde are admiratoare infocate dupa recenziile facute ....se pare ca admiratia este reciproca si total dezinteresata

 

Dupa recenziile repetate pe care le-a facut insa puteti sta linistita ...dumneavoastra sunteti preferata ...pe la domnita Clara mai trece asa din cand in cand sa vada cum mai stau lucrurile in interes de servici

 

Daca plecati cumva sa nu uitati sa-l luati si pe domnul cu dumneavoastra ....un admirator infocat prinde bine in orice oras . Mai o cafeluta in doi ,mai o vorbulita ,trece timpul mai placut si calitatea nu mai conteaza oricare ar fi ea ..... de admirator ,de recenzor ,de prieten ,de .....important este ca exceleaza in toate si nu merita sa pierdeti monopolul

 

Iar o recenzie la vremea ei ...face cat zece femei atunci cand ea tine topicul sus in vremurile astea pacatoase si de restriste . In rest spor sa aveti ca orasul e frumos si marea adanca

Poate ar trebui să veniți si dumneavoastră in vizită,Si atunci poate deveniți admirator!😊

Link spre comentariu
  • Oras:Dobrogea
  • Oras:Dobrogea

Poate ar trebui să veniți si dumneavoastră in vizită,Si atunci poate deveniți admirator!😊

Pai poate vrea, dar nu i s-a răspuns la telefon!

Altfel de ce ar fi invidios pe Cervantes(se pare ca a primit linie directa) 😉

Link spre comentariu
  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA

Aura,nu o sa mai vin la tine,ptr. ca se supara Nea Gica!

 

 

...stati linistit stimate domn ,faceti ce doriti dumneavoastra pe mine chiar nu ma afecteaza ....dar nu puteam sa nu observ aceasta idila impartasita si publica ...este mult prea evidenta 

 

....eu n-am nimic personal nici cu doamna nici cu dumneavoastra ....traim intr-o tara libera ,fiecare fute ce-i place ....si din pacate doamna nu este in targhetul meu ,dar ii urez succes

 

....si cu un asa infocat sustinator care exceleaza in toate este imposibil sa nu-l aiba ....va urez ambilor numai bine si spor in casa 

Link spre comentariu

...stati linistit stimate domn ,faceti ce doriti dumneavoastra pe mine chiar nu ma afecteaza ....dar nu puteam sa nu observ aceasta idila impartasita si publica ...este mult prea evidenta 

 

....eu n-am nimic personal nici cu doamna nici cu dumneavoastra ....traim intr-o tara libera ,fiecare fute ce-i place ....si din pacate doamna nu este in targhetul meu ,dar ii urez succes

 

....si cu un asa infocat sustinator care exceleaza in toate este imposibil sa nu-l aiba ....va urez ambilor numai bine si spor in casa 

 

Nea Gica , domnul Cervantes are multe idile pe care le impartaseste. Recunosc ca si eu am fost gelos ca prea nu avea timp Mihaela - casatorita piercing , de mine din cauza lui. Ce sa faci? Omul se face placut si e atras de milfeturi. 

P.S. Cervantes poate imi mai dai ceva vesti de Mihaela , nr  ei de telefon nu mai este in uz.

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

nici eu nu sint in mod deosebit atras de milfuri , prefer incepatoarele care nu-mi consuma energia , odata iesit de pe mina milfurilor ,am nevoie de o zi sa ma redresez, in afara de faptul ca si acasa am un milf de care nu ma pot plinge .

in schimb , cum cervantez povesteste , enigmatic si cuminte , ma incita sa fiu macar o musca mica intrata in locatia aurei , pe geam , sa ma asez intr-un colt si sa ma minunez de ce se intimpla acolo .

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:cta
  • Oras:cta

Un adevarat fiasco topicul asta, mie personal mi sa sculat pula numai din recenzia lui cervantes.... pacat ca nu ma pot incadra in programul doamnei Aura ! Ce sa mai , spor la futut si la bani s3filor !  :pope

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Un adevarat fiasco topicul asta, mie personal mi sa sculat pula numai din recenzia lui cervantes.... pacat ca nu ma pot incadra in programul doamnei Aura ! Ce sa mai , spor la futut si la bani s3filor !  :pope

cervantes e fenomenal , de-ai putea sa-ti imaginezi citi isi rod unghiile de ciuda ca nu sint si ei ca el... iubiti de milfette 

Link spre comentariu

Vizitator milfaura
Reputație: 0

Bună dimineața oameni frumosi!Azi disponibilă 9_13.Sambata si duminică nu lucrez!Va doresc y😊 sfârșit de săptămână superb și plin de zâmbete!😘

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...