Sari la conținut

Blonda centru 0738545088


Postări Recomandate

  • Oras:Ploiesti dar migrez des =))
  • Oras:Ploiesti dar migrez des =))

100- finalizarea

200 - ora

 

Am fost aseara la ea i-am dat 300 pentru o ora desi era 200 ca mie asa imi place sa-i dau cu 100 in plus sa fiu sigur ca se comporta frumos :)), in fine am fost la ea pot sa spun ca mi-a cam zgariat penisul cu dinti la oral, adica nu a fost stralucita la oral ori nu putea sa deschida gura mai mult ori nu stiu ca mi-a dat de m-a julit la propriu. In fine daca o pui capra e fenomenala are niste buci wow dar problema pe care vreau sa vi-o impartasesc este alta. s-a rupt prezervativul in ea la prima finalizare, si in continuare a zis ca e ok sa facem fara ca tot s-a rupt si etc. ok toate bune pana la final nu am reusit sa finalizez si a 2-a oara deja ma plictisisem :)) si am plecat pana la urma. Problema a aparut a 2-a zi cand m-am trezit cu 3 bubite cu puroi pe penis, stiti cum apar bubitele alea de la iritatie cand va faceti cu bigu? Exact la fel 2 aproape mi-au disparut de tot a mai ramas una pe care am tot zgandarit-o eu :)) in fine asta ar fi problema nu prea recomand acum trebuie sa ma duc sa-mi fac analizele greseala mea na dar totusi nu recomand.

 

Va las aici poze cu ea:

https://imgur.com/a/G9Dl4tR

Link spre comentariu

100- finalizarea

200 - ora

 

Am fost aseara la ea i-am dat 300 pentru o ora desi era 200 ca mie asa imi place sa-i dau cu 100 in plus sa fiu sigur ca se comporta frumos :)), in fine am fost la ea pot sa spun ca mi-a cam zgariat penisul cu dinti la oral, adica nu a fost stralucita la oral ori nu putea sa deschida gura mai mult ori nu stiu ca mi-a dat de m-a julit la propriu. In fine daca o pui capra e fenomenala are niste buci wow dar problema pe care vreau sa vi-o impartasesc este alta. s-a rupt prezervativul in ea la prima finalizare, si in continuare a zis ca e ok sa facem fara ca tot s-a rupt si etc. ok toate bune pana la final nu am reusit sa finalizez si a 2-a oara deja ma plictisisem :)) si am plecat pana la urma. Problema a aparut a 2-a zi cand m-am trezit cu 3 bubite cu puroi pe penis, stiti cum apar bubitele alea de la iritatie cand va faceti cu bigu? Exact la fel 2 aproape mi-au disparut de tot a mai ramas una pe care am tot zgandarit-o eu :)) in fine asta ar fi problema nu prea recomand acum trebuie sa ma duc sa-mi fac analizele greseala mea na dar totusi nu recomand.

 

Va las aici poze cu ea:

https://imgur.com/a/G9Dl4tR

La sfarsit trebuia sa ii mai dai încă 100, pentru puisorii de BTS. Te a mai si zdrelit si pe urma te mai invită să faci si fara prezervativ. Ohhhh Doamneee!!! Si BTS ul e in floare
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti dar migrez des =))
  • Oras:Ploiesti dar migrez des =))

Nu sunt troll varule, nu stiu varule asa s-a intamplat asa v-am povestit daca nu ma credeti good luck cu ea, chiar va recomanda sa o faceti fara prezervativ sa aveti si voi surprize :)) 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...