Sari la conținut

0756286415 Betty


Postări Recomandate

Vizitator marcus6
Reputație: 0

boschetara super buna greu de crezut. Plasticata la greu

Ți-am zis să stai pe topicul tău, plasticată da femeie. Tentativă de femeie cu pulă, sau cu pizdă de ornament după 2 ani de tratament hormonal, ești tu.

Stai draculu pe topicul tău pidarasule, deci eu dacă aș avea de ales între închisoare s-au o oră cu tine aleg închisoarea.mie scîrbă am văzut poze cu tine deci îmi provoci scrîrbă,nu am nimic cu tine dar stai pe topicul tău nu te mai băga la femei că nu ești egală cu ele.

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Ți-am zis să stai pe topicul tău, plasticată da femeie. Tentativă de femeie cu pulă, sau cu pizdă de ornament după 2 ani de tratament hormonal, ești tu.

Stai draculu pe topicul tău pidarasule, deci eu dacă aș avea de ales între închisoare s-au o oră cu tine aleg închisoarea.mie scîrbă am văzut poze cu tine deci îmi provoci scrîrbă,nu am nimic cu tine dar stai pe topicul tău nu te mai băga la femei că nu ești egală cu ele.

Orice fata o denigreaza, pe toate topicurile intra si le denigreaza.

 

La Betty am fost si pot spune ca e o fata care mi-e mi-a respectat programarea (asta ca am vazut pe colegul care zice ca nu respecta programarile...) betty e o fata frumoasa cu accent de moldoveanca, de statura medie, corp slim, fund bombat.

Nu e o fata foarte vorbareata si foarte greu ii "furi" un zambet, dar compenseaza la servicii, fapt care la oral pot spune ca in ciuda prezervativului am simtit foarte bine gura ei, are un stil aparte (mie mi-a placut). La normal sta cum doresti se implica da contre, este stranta si are un fundulet mic si bombat.

De recomandat? Da, mai ales pentru amatorii de slabute.

Pret 150 fin

Locatie la kaufland - foarte curat la domnisoara.

Spor la futut.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:ÃŽn sufletul clientului
  • Oras:ÃŽn sufletul clientului

Ți-am zis să stai pe topicul tău, plasticată da femeie. Tentativă de femeie cu pulă, sau cu pizdă de ornament după 2 ani de tratament hormonal, ești tu.

Stai draculu pe topicul tău pidarasule, deci eu dacă aș avea de ales între închisoare s-au o oră cu tine aleg închisoarea.mie scîrbă am văzut poze cu tine deci îmi provoci scrîrbă,nu am nimic cu tine dar stai pe topicul tău nu te mai băga la femei că nu ești egală cu ele.

pai du-te la puscarie odata ce mai astepti. Nu stiu care e mai plasticata eu sau specimenele la care pretinzi ca le freci.eu de bine de rau asa urata si hadicapata cum ma faci am poze reale cu fata omu sa stie unde merge .am in anunt pretul afisat sa stie omu cat costa .Nu sug pula cu cauciuc si nu fac laba clientilor. Nu sunt pe repede inainte CANTITATEA CONTEAZA SI PRETUL MIC CA E CRIZA pidarasule

Link spre comentariu
  • Oras:Acolo unde trebuie
  • Oras:Acolo unde trebuie
Vizitator maxuser
Reputație: 0

Am fost la ea anul trecut, corp super fain.Nota 9 din partea mea.

La fata nu e cine stie ce dar se vede ca face din placere.

o sa revin cu siguranta!

Link spre comentariu
Vizitator maxuser
Reputație: 0

🤣🤣 boschetara super buna greu de crezut. Plasticata la greu 🤣🤣🤣

boschetar esti tu!!!

nici nu e plasticata!

eu nu am simtit nimic anul trecut. poate si-a pus intre timp.

vb frumos!

Link spre comentariu
Vizitator magarusulfutacios
Reputație: 0

Mai bine ii dau 150 la plasticata asta, dacat 70 la un baietel urat.

Tu te privesti in oglinda? Cum sa comentezi tu de femei frumoase? Chiar daca sunt plasticate, sunt mai feminine decat vei fii tu vreodata.

Vezi-ti tu de bolnavii mintali ce te viziteaza si nu mai comenta aici.

Link spre comentariu

Bună tuturor.

Am hotărât sa postez mai des pe aceasta pagina și pentru început am sa va las o mică descriere și câteva poze.

SERVICII//

Sex oral (protejat)

Sex normal (protejat)

Masaj erotic și de relaxare

Diverse fantezii (poziția 69, sărutări corporale, accept limbi, finalizare pe corp...)

Foot fetish

PRETURI//

200 - 30 min

300 - 60 min

400 - 60 min la Jacuzi

Nr contact este cel din descriere:)❤️

post-330514-0-50289500-1594138158_thumb.jpeg

  • Like 2
Link spre comentariu

Chiar voiam să trec pe la tine, dar m-ai făcut sa ma răzgândesc după ce am citit ultima ta postare.

Voi în ce țară trăiți fetelor?

Pentru cultura voastra generală: un salariat arădean care câștigă 120-140 lei net/zi e un om fericit.

Ești frumușică, dar nu e suficient. Chiar și foarte puținele fete la care ești primit ca la o prietenă de o viață s-au adaptat la condițiile de după pandemie, și nu ridică pretenții exagerate.

Să nu plângi dacă pierzi din simpatizanți. Baftă și numai bine!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Aici sunt de acord cu colegu’🙋

Mai taie din ele dale draku, arați bine, da într-adevăr și mie îmi place dar totuși la putinele servicii pe care le oferi prețul corect in opinia mea ar fi 150/250; fără supărare😇

Normal ca tu ești liberă sa ceri oricât dar nu cred ca tie tot una sa ai poate 5 clienți la zi( poate) la prețul asta sau undeva 10 sau poate mai bine la 150; fa o socoteala și vezi cum îți da mai bine😈

ÃŽncă o chestie să-ți dea de gandit: fetele de TOP cu gfe maxim lucrează pe 150😎

Spor la futut🤘

Link spre comentariu
Vizitator maxuser
Reputație: 0

Betty draga de ce ai scumpit? ultima data pareai o fata faina, cred ca te-a influientat cineva, sti ce zic.

Eu am magazin si am fost tentat sa cresc preturile si in momentul im care le-am schimbat am pierdut foarte multi clienti.

Ai grija ca in perioada asta oamenii sunt panicati.

Se gandesc de 10 ori inainte sa dea banii.

Eu am familie si de cand cu pandemia pretuiesc mai mult banii.

Inainte aruncam cu 150 lei parca erau 15 lei dar acuma dupa ce 2 luni am fost angajat si nu am mai fost patron pt ca a trebuit sa pun pe pauza firma am constientizat ce greu se fac banii.

Acuma am reluat activitatea si tin de fiecare banut!

Eu cred ca 150 pt serviciile tale e mai mult decat suficient.

Fiecare face ce vrea, oricum stiu ca si tu simti placere cand vin barbati tineri, si trebuia luata suma ca un cadou, eu iti dau banii pt ca m-am simtit bine.

Eu am avut o data ocazia in care mi sa cerut 150 ron si am lasat 200.

De ce ? pt ca m-am simtit bine.

Dar daca tu din prima ceri 200.

Faci ce vrei, e corpul tau si clientii tai.

Am vrut sa vin la tine dar m-am razgandit!

Link spre comentariu

ai incepur sa postezi pe aceasta pagina pentru ca nu ai clienti si ai nevoie de reclama , mie tot mi se pare ca betty ii eva nu stiu de ce, poate serviciile similare si corpu similar dar infine, poti sa ceri cat vrei tu pe finalizare, nu te judeca nimeni, dar da in schimb ceva pentru duiumu ala de bani , cred ca esti cea mai scumpa din arad, si sincer cred ca esti DEPARTE de cele mai bune servicii , si frumoasa sunt sigur ca esti, dar lafel sunt multe altele, nu o lua in nume de rau, consider-o critica constructiva, o seara faina sa aveti cu totii!

Link spre comentariu

Vizitator maxuser
Reputație: 0

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...