Sari la conținut

Masaj erotic la domiciliu


Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Buna seara,

 

Poate mai stie cineva despre o tipa care acum cativa ani bunisori facea masaj erotic in Zona Steaua, la un bloc turn chiar langa pod, dupa un tip venea doar la domiciliu, se mutase la Ortisoara si venea doar cu programare. Era draguta, masaj thailandez, chiar si sex normal daca doreai. Multumesc ... poate ... poate

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Republica Timisoara
  • Oras:Republica Timisoara

Parca ce zici tu se leaga cu o minunatie de care imi amintesc cu placere (era singurul anunt la ziar cu "ofer masaj tailandez").

 

O fata care azi ar trebui sa aiba intre 35 si 40 de ani, cca 1.7m , era blonda cu parul pana la umeri, ochi verzi🤔, corp frumos si destul de tonic (desi proaspat mamica la vremea aia.. .vb de 8 ani in urma), atitudine si servicii de comparat cu a lu Carmen si a "tinerei casatorite", era originara din Moldova Noua, daca mi amintesc bine era frizerita sau chiar maseuza in viata de zi cu zi. Desi locatia de care zici tu nu mi spune nimic...eu am vizitat o pe fata (de care zic, parca Denisa....) in Dambovita (parca ceva bloc de nefamilisti) si undeva la Arta Textila (avea locatia la o mansarda, aproape de o caserie RDS sau ce era atunci). Fatuca activa si in Arad, a schimbat vreo 3 nr intr un an si ma avertiza de fiecare data cand o facea pana s a lasat de obiceiul asta (de a ma tine informat) si i am pierdut urma. In perioada respectiva nu ma puteam satura de ea (trecusem si peste faptul ca avea labii maricele) si de o alta din LipoveiðŸ˜.

 

Ce vremuri!

  • Like 1

dag dal gas!

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Sunt convins ca discutam de aceeasi fata. Acum ca am citit

 

Parca ce zici tu se leaga cu o minunatie de care imi amintesc cu placere (era singurul anunt la ziar cu "ofer masaj tailandez").

O fata care azi ar trebui sa aiba intre 35 si 40 de ani, cca 1.7m , era blonda cu parul pana la umeri, ochi verzi, corp frumos si destul de tonic (desi proaspat mamica la vremea aia.. .vb de 8 ani in urma), atitudine si servicii de comparat cu a lu Carmen si a "tinerei casatorite", era originara din Moldova Noua, daca mi amintesc bine era frizerita sau chiar maseuza in viata de zi cu zi. Desi locatia de care zici tu nu mi spune nimic...eu am vizitat o pe fata (de care zic, parca Denisa....) in Dambovita (parca ceva bloc de nefamilisti) si undeva la Arta Textila (avea locatia la o mansarda, aproape de o caserie RDS sau ce era atunci). Fatuca activa si in Arad, a schimbat vreo 3 nr intr un an si ma avertiza de fiecare data cand o facea pana s a lasat de obiceiul asta (de a ma tine informat) si i am pierdut urma. In perioada respectiva nu ma puteam satura de ea (trecusem si peste faptul ca avea labii maricele) si de o alta din Lipovei.

Ce vremuri!

Sunt convins ca discutam de aceeasi fata. Raspunsul tau imi confirma ce imi mai aduceam aminte. Oare mai activeaza ? Merge doar pe Arad ? Daca as stii numele (tu ai mentionat Denisa, dar eu nu-mi aduc aminte numele) poate as gasii ceva pe forumul de Arad.

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Republica Timisoara
  • Oras:Republica Timisoara

Sunt convins ca discutam de aceeasi fata. Acum ca am citit

 

Sunt convins ca discutam de aceeasi fata. Raspunsul tau imi confirma ce imi mai aduceam aminte. Oare mai activeaza ? Merge doar pe Arad ? Daca as stii numele (tu ai mentionat Denisa, dar eu nu-mi aduc aminte numele) poate as gasii ceva pe forumul de Arad.

Imi pare rau, chiar nu stiu cum sa ti fiu de folos.

 

Ultima data m am intalnit cu ea in Timisoara (fara anunt, am prins o cand ii suna telefonu, nu mi a raspuns si i am lasat mesaj. M a sunat dupa cateva min si mi a zis ca i in oras, o acceptat propunerea mea...) desi lucra strict pe Arad de o bucata buna de vreme (din spusele ei). Dupa cateva zile am plecat din tara si la 5/6 luni distanta mi a fost imposibil sa i mai dau de urma (vreodata) desi ma consideram un copoi cu pedigreeðŸ˜.

La vremea respectiva ma "ghidam" dupa Publlitim (ziar) nu stiam de forumuri. Nu mai am nici un nr d'al ei sa putem da o cautare.

 

Cred ca ai nevoie de multa bafta sa dai de ea... daca mai presta in Arad sau Timisoara cred ca o (re)descopeream, nu avea cum sa ramana anonima la felul in care "se daruia". Mai degraba'i "afara", sau in cel mai fericit caz sper sa se fii "reorganizat" (merita mai mult decat avea...).

dag dal gas!

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Apropo de daruit ... aveam parte de un masaj de relaxare urnat de cel erotic si sex normal. Desi ne-am vazut de multe ori, de sex oral nu imi aduc aminte sa fi beneficiat. In schimb ma puteam juca cu degetul la rozeta. Sexul normal era fara limitari la pozitii, timp. La tine ?

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Republica Timisoara
  • Oras:Republica Timisoara

Tu prezinți încredere în ochii mei :)

Lasă și tu un nr de telefon al unei fătuci (dă comitet) care face deplasări.

Èši-aș fi scris mesaj privat, da' nu-s membru colorat :cry2

🙂Aveam o conexiune importanta la cina (receptie) pe care am pierdut o (..via elvetia) si o cunostinta (nu prea mi place sa l chem prieten desi am copilarit impreuna) care si a inchis (cu ceva tam-tam) night ul (printre ultimele "importante").

 

... ultimele mele surse de nutritie 🙂, acuma sunt fidel publi/nimfomane (si nu mi pare rau..."viata dulce are contu sarat"😀)

dag dal gas!

Link spre comentariu

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Facea... de tot felu' si de toate culorile (in afara de anal).

PS:cauta altceva, nu ti mai fa "rau" 😉

Nu pooot 😂 ... poate totusi ai un pic de timp si arunci o privire pe forumul de Arad ... nu cred ca s-a pierdut asa intre Timisoara si Arad fara nici o urma ...

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...