Sari la conținut

AlessiaAles


Postări Recomandate

Te aștept la mine pentru o distracție maxima și clipe de neuitat , sunt o bruneta sexy cu un fund mare și am câteva tatuaje. Bunul simt , igiena și senzualitatea ma reprezintă .

 

️Poze reale 100% , confirm cu tatuajele

️Îmi rezerv dreptul de a-mi selecta clienții

️Suna-ma și nu vei regreta

0747649514

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Acolo unde trebuie
  • Oras:Acolo unde trebuie

Buna sunt Alessia sunt noua in oraș , am 22 de ani , 50 kg , 1,60 înălțime , bruneta parul lung , am și câteva tatuaje , drăguța cu bun simt va aștept !

Service’ul meu este :

Oral protejat/neprotejat ( in funcție de igiena)

Normal doar protejat

Masaj erotic - relaxare

Mângâieri sărutări pe corp

69 , uro

Prețul 150 fin

250 h

Nu fac deplasări , ma găsești doar in locația mea

Zona Tomis Mall mai exact lângă Biserica Constantin și Elena intr-o locație de lux la parter ! Pup ❤️

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Am fost eu cand statea pe Hortensiei , bleah ..bleah , cum am vazut o am si plecat apoi mi a dat mesaj " daca am cateva kg in plus nu inseamna ca nu sunt pozele mele!"

Nu arata ca in poze!! Nu m am mai uitat la tatuaje cand am vazut o pufosenie si urata la fata. Daca sunt pozele ei, sunt vechi tataaaa !!

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Am fost azi la domnisoara. Pozele sunt reale. Ca si locatie o puteti gasi in zona Ciresica, aleea hortensiei dar am inteles ca maine se va muta in alta locatie, undeva pe bd Ferdinand.

Ca si tarife 150 finalizarea cu 300 h. Am optat pentru o finalizare, oral destul de bun, la normal am schimbat cateva pozitii pana am finalizat.

Ca si note: Locatie 7 ( nu e lux dar oricum se va muta)

                  Oral neprotejat si normal protejat 8, chiar isi da silinta si a iesit ceva super

                  GFE 8, ai cu cine discuta, destul de prietenoasa

                  De recomantat, da, voi mai reveni

Link spre comentariu
  • Oras:Centru
  • Oras:Centru

Saptamana trecuta pe domnisoara Alessia o puteati gasi in spate la biserica in apropiere de Mall Tomis. Eu gasindu-i anuntul pe publi, foarte doritor sa-i vad si topicul pe forum.

Ma asteptam sa fie din acela cu cateva zeci de pagini.

Locatia unde m-a primit este una foarte adecvata pentru lucru acesta. Este o camaruta intr-o cladire, intrarea facandu-se separat (fara griji de vecini si altele) eu pe acolo ma mai incurc asa ca ea mi-a trimis locatia prin whatsapp. 

 

Actrita se comporta ca la 19 ani cu o voce subtirica si dulce de unde iti vine sa-i tragi prin telefon: Bam Bam Bam. In realitate are vreo 8 ani in plus, poate de aceea a vut timpul sa depuna si curul acela fenomenal. Seamana la corp/ fata cu ce am vazut in Brazilia, numai acolo mai gasesti bunaciuni ca aceasta.

 

Din experienta mea curmanoasele cu tatuaj pe cur, alde Malina si alte siliconate, s-au dovedit a fi o teapa frumos ambalata, asa ca nu m-am dus cu foarte mari sperante, acesta este adevarul dar fata mi le-a excedat cu totul.

 

Oralul nu a fost unul dintre cele mai bune, dar- atitudinea placuta; joviala; primitoare- corpul acela de latinas- si pozitia doggy de unde panorama e excelenta te face sa o iei acasa. II explici tu la nevasta ce si cum si ca e mai bine pentru amandoi :))

 

Note note: NP- 9. Priveliste de milioane; Implicare mai putin

OP (la cererea mea, nu stiu daca face si ON)- 7 fara deep, cu manutza, fara cim, nimic spectaculos, dar gurita aceea mica si fatza draguta nu te face sa-ti para ca e oralul slab

 

Atitudine si GFE Maxim nota 10

 

Igiena nu vreau sa dau nota, dar se poate si mai bine, fata e pusa pe facut bani si poate ar trebui sa-si acorde mai mult timp intre clienti ca sa se improspateze adecvat.

 

Poze reale, si daca se poate, e mai buna in realitate!

 

Clar de Recomandat ! Trebuie sa avem grija de ea, ca sa ne bucure cat mai mult. Cine zicea ca nu sunt si lucruri bune cu pandemia asta ?!

 

 

 

  • Like 3
  • Mersi 1
Link spre comentariu

  • Oras:Centru
  • Oras:Centru
La 04.01.2021 la 16:04, alessiaales a spus:

La mulți ani tuturor !!! 
De astăzi sunt disponibilă de la 12:00-21:00

Locatia in spate la Tomis mall ! 💋

Eu te invit in orasul Galati. Acolo diferenta dintre tine si restul fetelor ar fi mare, si succes pe masura. Te mai gandesti :* 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...