Sari la conținut

Alina 0724831325


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Alinusha, te-am sunat astazi de cateva ori, dar n-am avut noroc. Cat mai stai la Bistrita? Vreau sa te revad, eventual sa fac o programare

Scuze dragul meu din cauza ca nu am fost de mult in oras astazi am avut foarte multe programari si deasta nu am raspuns 💋💋💋. Momentan nu stau foarte mult in oras pentru ca am un eveniment in familie si trebuie sa merg acasa dar o sa revin repede si atunci o sa stau mai mult . Imi pare rau 💋💋â¤â¤
Link spre comentariu
  • Oras:Dej
  • Oras:Dej

Aseară am vizitat-o pe Alina. Cu toate ca era foarte obosită după un drum de 8 ore, m a primit cu aceeași elegantă si căldură, care o fac sa fie diferită de alte fete. Tipa e superbă, pozele ii aparțin, dar arată mai bine în realitate. De aceea am optat pt un preludiu mai lung, nu mă saturam s o privesc și s o ating. M a așteptat într-o lenjerie albă, era incredibilse sexy. Am rămas o oră, 300 lei, am înțeles ca tariful pt 30 min e 150

Nu știu ce as putea spune în plus față de ce au remarcat ceilalți amici, dar confirm ca nu au exagerat, recenziile sunt ok. În prezent stă pe Tihutei dar am înțeles ca o sa se mute în zona gării. Asa ca pt moment nu ne putem plânge, avem fete faine la Bistrița. Distracție plăcută!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Aseară am vizitat-o pe Alina. Cu toate ca era foarte obosită după un drum de 8 ore, m a primit cu aceeași elegantă si căldură, care o fac sa fie diferită de alte fete. Tipa e superbă, pozele ii aparțin, dar arată mai bine în realitate. De aceea am optat pt un preludiu mai lung, nu mă saturam s o privesc și s o ating. M a așteptat într-o lenjerie albă, era incredibilse sexy. Am rămas o oră, 300 lei, am înțeles ca tariful pt 30 min e 150

Nu știu ce as putea spune în plus față de ce au remarcat ceilalți amici, dar confirm ca nu au exagerat, recenziile sunt ok. ÃŽn prezent stă pe Tihutei dar am înțeles ca o sa se mute în zona gării. Asa ca pt moment nu ne putem plânge, avem fete faine la Bistrița. Distracție plăcută!

Heii multumesc de cuvintele frumoase 😊💋â¤
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...