Sari la conținut

Alina 0724831325


Postări Recomandate

  • Oras:Vatra Dornei
  • Oras:Vatra Dornei

Am vizitat-o pe domnisoara. Ca locatie pe Tihutei, acelasi apartament unde presta Paula si Allesia, acum cateva luni.

Am ales o finalizare, 150 coco.

Domnisoara frumusica, nu se te intorci dupa ea pe stada, dar frumusica.

A inceput cu un oral protejat, nu am intrebat daca se poate si ne. Ceva tehnica, dar fiind protejat, nu am simtit mai nimic.

Normal pe la spate, si am finalizat.

Oralul ar fi de un 7-8, daca ar fi neoprotejat.

Normalul tot, deoarece foloseste lubrifiant.

De vizitat, in lipsa de altceva mai bun.

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
2 hours ago, sweetgirls97 said:

⚠️⚠️Asi dori cei care imi scrieti pe Whatsapp sa-mi precizati si timpul in care va pot raspunde  , in caz de sunt ocupata sa stiu daca pot sa raspund dupa ⚠️⚠️

Astăzi in urma unei programări pe whatsapp I-am făcut o vizita domnișoarei și am rămas plăcut impresionat. Locație ușor de găsit, frumoasa, amabila, face o treaba excelenta și pe deasupra face un masaj super relaxant. 

Mai pe scurt recomand. 

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca
Acum 4 ore, StrangerBn a spus:

Astăzi in urma unei programări pe whatsapp I-am făcut o vizita domnișoarei și am rămas plăcut impresionat. Locație ușor de găsit, frumoasa, amabila, face o treaba excelenta și pe deasupra face un masaj super relaxant. 

Mai pe scurt recomand. 

Totusi,recenziile se fac mai detaliat

Link spre comentariu
43 minutes ago, ioda69 said:

Ce oameni de treaba si saritori sa dea o mana de ajutor. Acum fac cont , acum fac o recentie .... sau aproape recentie.

Vad in continuare ca e foamete mare maaaare. 🤣🤣

Nu știam ca trebuie sa faci și poza ca dovada dacă ești nou aici... Oricum are suficiente recenzii, asa am și ales-o (nu avea nevoie și de recenzia mea) 

Pana la urma fiecare alege ce vrea și ce ii place

 

Link spre comentariu
  • Oras:Tokyo
  • Oras:Tokyo
Acum 7 minute, StrangerBn a spus:

Nu știam ca trebuie sa faci și poza ca dovada dacă ești nou aici... Oricum are suficiente recenzii, asa am și ales-o (nu avea nevoie și de recenzia mea) 

Pana la urma fiecare alege ce vrea și ce ii place

 

Nu e cazul sa te simti aiurea. In fond a fost o lauda ca esti un om de treaba 😉

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 15 ore, StrangerBn a spus:

Astăzi in urma unei programări pe whatsapp I-am făcut o vizita domnișoarei și am rămas plăcut impresionat. Locație ușor de găsit, frumoasa, amabila, face o treaba excelenta și pe deasupra face un masaj super relaxant. 

Mai pe scurt recomand. 

Multumesc 💋💋❤❤ ma bucur ca ti-ai facut cont asa poti impartasi experientele tale cu alti 😘

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 50 minute, dreamto a spus:

Buna Alina,

Nu faci te rugam o vizita si prin Harghita? O fata asa de draguta si asa de apreciata tare am vrea sa vizitam in Miercurea Ciuc.

te asteptam cu drag

Bunaaa!!

Ba da am in plan sa vin dar cred ca pe la sfarsitul lui septembrie pentru ca acum nu mai stau prea mult si o sa merg si eu in vacanta 😁😁😘😘❤❤

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

‼️‼️ Hei dragilor astazi este ultima zi in oras. Imi pare rau ca nu am stat mai mult dar si eu sunt om si am nevoie de o vacanta. Voi merge acasa si promit ca atunci cand ma intorc o sa stau mai mult ‼️‼️ Stiu ca multi nu aveti cont dar imi cititi topicul deasta am si zis sa scriu sa anunt ‼️‼️ Va pupacesc 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Dej
  • Oras:Dej
Acum 33 minute, sweetgirls97 a spus:

‼️‼️ Hei dragilor astazi este ultima zi in oras. Imi pare rau ca nu am stat mai mult dar si eu sunt om si am nevoie de o vacanta. Voi merge acasa si promit ca atunci cand ma intorc o sa stau mai mult ‼️‼️ Stiu ca multi nu aveti cont dar imi cititi topicul deasta am si zis sa scriu sa anunt ‼️‼️ Va pupacesc 

Asta e, vroiam să te vizitez in weekend 😊. Ne vedem când te întorci. Vacanță plăcută!😚

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...