Sari la conținut

Alina 0724831325


Postări Recomandate

  • Oras:Targu Mures
  • Oras:Targu Mures
1 oră în urmă, sweetgirls97 a spus:

Heii ma bucur sa vad ca am persoane si acolo la care lipsesc  , urmatorul oras in care voi merge este orasul vostru doar ca nu stiu exact cand o sa anunt 😘😘😘

ok mersi frumos te astept cu drag sa ma anunti sau sa scri pe forum e mai bine daca ai whatapp si mai bine 😘😘😘

Link spre comentariu

Alina te salut. 

Astăzi am vizitat-o pe d-ra Alina,am m-ai fost și anul trecut de doua ori,d-ra este frumoasă are atitudine pro client și nu grăbește. 

Locație frumoasă linistită și curat.

D-ra face oral și normal protejat la pretul de 150 lei finalizarea.

Eu sunt adeptul oralului neprotejat dar acesta la executat foarte bine si protejat, m am simțit ca la cel neprotejat. 

Corp frumos piele catifelată sânii mici dar obraznici, fund frumos craci superbi si o pizdă obraznică si stramta care te face so dorești si din care nu ai vrea sa mai ieși. 

Oral de nota 8 ar fi fost de 9 dar fara protecție 

Normal de nota 9

Atitudine nota 9

Locație nota 9

Ar fi de nota zece dar din cauza oralului protejat nu pot sai dau mai mult.O recomand cu incredere. 

Alina sper ca ma înțelegi nu pot da zece pe linie că la fetele care le-am dat zece toate au plecat din Bistrița și nu vreau sa ne părăsești si tu.

Alina ești bestială 😘😘😍😍🥰🥰

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 54 minute, Mihail25 a spus:

Alina te salut. 

Astăzi am vizitat-o pe d-ra Alina,am m-ai fost și anul trecut de doua ori,d-ra este frumoasă are atitudine pro client și nu grăbește. 

Locație frumoasă linistită și curat.

D-ra face oral și normal protejat la pretul de 150 lei finalizarea.

Eu sunt adeptul oralului neprotejat dar acesta la executat foarte bine si protejat, m am simțit ca la cel neprotejat. 

Corp frumos piele catifelată sânii mici dar obraznici, fund frumos craci superbi si o pizdă obraznică si stramta care te face so dorești si din care nu ai vrea sa mai ieși. 

Oral de nota 8 ar fi fost de 9 dar fara protecție 

Normal de nota 9

Atitudine nota 9

Locație nota 9

Ar fi de nota zece dar din cauza oralului protejat nu pot sai dau mai mult.O recomand cu incredere. 

Alina sper ca ma înțelegi nu pot da zece pe linie că la fetele care le-am dat zece toate au plecat din Bistrița și nu vreau sa ne părăsești si tu.

Alina ești bestială 😘😘😍😍🥰🥰

Mulțumesc frumos pentru cuvintele frumoase 😘😘😘 

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

I-am facut o vizita domnisoarei Alina vineri. Programare facuta usor prin WhatsApp, ajung la locatie, aleg sa raman pentru 30 min si achit 150 la cererea dansei. 
 

Am inceput cu ON umed, executat fara graba dar din pacate fara deep. Pe urma am trecut la misionar urmat de doggy pana cand soldatelul a obosit putin. Am reluat un ON pentru a-si reveni, am pus alta caciulita si am trecut la LoT pana am finalizat. Alina a fost foarte activa pe parcursul numarului executand tot ce i-am cerut. Ca si note: 
 

ON: 8,5

NP: 9,5

Aspect: 8 - arata foarte bine la corp dar la fata nu pot spune ca e pe gustul meu

Igiena: 9 - mi-a oferit prosop curat pentru baie, ea pare ingrijita insa era putin neepilata in zona pubiana (nimic exagerat, nu ma intelegeti gresit)

GFE: nu dau nota ca nu am cautat asta, dar nu prea a fost vorba de tandrete și sarutari pentru cine cauta asta și nici prea multe discutii prealabile.

Ca si concluzie, fata e de vizitat. Spor la treaba!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 2 ore, tbrrr a spus:

I-am facut o vizita domnisoarei Alina vineri. Programare facuta usor prin WhatsApp, ajung la locatie, aleg sa raman pentru 30 min si achit 150 la cererea dansei. 
 

Am inceput cu ON umed, executat fara graba dar din pacate fara deep. Pe urma am trecut la misionar urmat de doggy pana cand soldatelul a obosit putin. Am reluat un ON pentru a-si reveni, am pus alta caciulita si am trecut la LoT pana am finalizat. Alina a fost foarte activa pe parcursul numarului executand tot ce i-am cerut. Ca si note: 
 

ON: 8,5

NP: 9,5

Aspect: 8 - arata foarte bine la corp dar la fata nu pot spune ca e pe gustul meu

Igiena: 9 - mi-a oferit prosop curat pentru baie, ea pare ingrijita insa era putin neepilata in zona pubiana (nimic exagerat, nu ma intelegeti gresit)

GFE: nu dau nota ca nu am cautat asta, dar nu prea a fost vorba de tandrete și sarutari pentru cine cauta asta și nici prea multe discutii prealabile.

Ca si concluzie, fata e de vizitat. Spor la treaba!

Multumesc frumos 💋

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oras
  • Oras:Oras

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...