Sari la conținut

Nimic nou?


Postări Recomandate

  • Oras:Buzău
  • Oras:Buzău
La 25.04.2022 la 0:07, gigi_gigi a spus:

Eram in zona, sunat la dameza:

Locatie: in spatele Tribunalului, se intra prin alea de langa el, prima scara, apt micut, camera de lucru cu un pat mediu si birou

Scor: 150 O/N fin. O se poate si nepro

Dameza: Poze reale, plina de tatuaje, etnie, fara fite dar dantura cu ceva probleme, sanii frumosi, la corp Ok.

Actiune: Pus preze cu gura si inceput un O protejat (la cerere) supt bine timp de 10 min, atentie si la sateliti. Dupa am tras-o pe mine deasupra ca sa ma bucur de sanii aia, dupa 5 min pus misionar, ridicat picioarele dupa gat si pompat, dupa 5 min imi zice ca sa o iau pe la spate ca i-au amortit picioarele… e si acuma partea nasoala, a venit un miros neplacut de la pasa de mi-a cam pierit chefu🤢… fin in cele din urma. Mi-a dat servetele sa ma sterg, nu am primit prosop, s-a imbracat si ea, sters tot cu servetele… stat in total 25-30 min

Concluzie: Stie sa se futa, o face corect dar partea cu mirosu de la subsol e cam nashpa.

bafta!

Naspa treaba cu mirosu de la subsol 😐

Link spre comentariu
  • Oras:Slobozia
  • Oras:Slobozia
La 25.04.2022 la 0:07, gigi_gigi a spus:

Eram in zona, sunat la dameza:

Locatie: in spatele Tribunalului, se intra prin alea de langa el, prima scara, apt micut, camera de lucru cu un pat mediu si birou

Scor: 150 O/N fin. O se poate si nepro

Dameza: Poze reale, plina de tatuaje, etnie, fara fite dar dantura cu ceva probleme, sanii frumosi, la corp Ok.

Actiune: Pus preze cu gura si inceput un O protejat (la cerere) supt bine timp de 10 min, atentie si la sateliti. Dupa am tras-o pe mine deasupra ca sa ma bucur de sanii aia, dupa 5 min pus misionar, ridicat picioarele dupa gat si pompat, dupa 5 min imi zice ca sa o iau pe la spate ca i-au amortit picioarele… e si acuma partea nasoala, a venit un miros neplacut de la pasa de mi-a cam pierit chefu🤢… fin in cele din urma. Mi-a dat servetele sa ma sterg, nu am primit prosop, s-a imbracat si ea, sters tot cu servetele… stat in total 25-30 min

Concluzie: Stie sa se futa, o face corect dar partea cu mirosu de la subsol e cam nashpa.

bafta!

Vezi, dacă n ai venit la mine? Am dantura bună..  chiar dacă fac protejat oralul, clienții ma cauta mai mult pt oral..

Deși sunt un pic plinuta și extrem de selectiva și discretă, miros bine, sunt curata pisy. :))))

Link spre comentariu
  • Oras:Buzău
  • Oras:Buzău
Acum 12 ore, Roxyf a spus:

Vezi, dacă n ai venit la mine? Am dantura bună..  chiar dacă fac protejat oralul, clienții ma cauta mai mult pt oral..

Deși sunt un pic plinuta și extrem de selectiva și discretă, miros bine, sunt curata pisy. :))))

Care e anunțul tău, punel aici sa stim si noi care s fetele de calitate din oraș 

Link spre comentariu
  • Oras:Slobozia
  • Oras:Slobozia

Care noi aceleasi cuibu de la gara 3 bucati 1 bruneta cu tatuaje o blonda slim si una mai plinuta, alea 2 de la otp bank anca si cea bruneta. Si restu sunt rroame cu poze false.

Link spre comentariu
La 16.05.2022 la 7:27, Allexxcm18. a spus:

Am fost eu este cea din poze , nota 1 pt abordare

M am dus cu ideea doar pe oral 

Ce sa aflu că normalul este extra 🤣

Că oralul neprotejat tot extra 🤣

Daca iei pachetul full cred că ar vrea 400-500 😂🤣🤣

Oralul care la făcut este de un 8,5-9

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...