Sari la conținut

Alina Minioana face TOTAL, 0790291936


Postări Recomandate

  • Oras:peste tot
  • Oras:peste tot
Acum 1 minut, vitceibo a spus:

musca de pula , dar daca o rogi frumos sa nu o faca , nu mai musca . 

ii place sa o futi incet , sa nu o doara . daca ii place cum o futi ,nu mai scapi  de ea .

doreste sa primeasca clienti sclavi , are fantezii sm . 

este cam pudica . nu ii place sa stea pe tocuri.

are curul carnos si solduri late , perfecta pentru facut copii . bio .prea bio .

sper sa iti fie de folos .

eu nu am pățit asa ceva,poate în prima vizita s-a întâmplat sa-mi o zgârie nițel,și la futut pot spune ca a fost gen soft-hard,mai ales la anal,referitor la partea cu pudicul,pot sa spun ca e puțin rușinoasă și vorbește timid în rest e "the Best" 

Link spre comentariu
  • Oras:peste tot
  • Oras:peste tot
Acum 6 minute, buluc007 a spus:

eu nu am pățit asa ceva,poate în prima vizita s-a întâmplat sa-mi o zgârie nițel,și la futut pot spune ca a fost gen soft-hard,mai ales la anal,referitor la partea cu pudicul,pot sa spun ca e puțin rușinoasă și vorbește timid în rest e "the Best" 

aa încă ceva,fetei asteia ii place sa se futa mai hard 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta
Acum 3 minute, buluc007 a spus:

aa încă ceva,fetei asteia ii place sa se futa mai hard 

 

Acum 10 minute, buluc007 a spus:

eu nu am pățit asa ceva,poate în prima vizita s-a întâmplat sa-mi o zgârie nițel,și la futut pot spune ca a fost gen soft-hard,mai ales la anal,referitor la partea cu pudicul,pot sa spun ca e puțin rușinoasă și vorbește timid în rest e "the Best" 

pai daca ai futut-o , de ce pui zeci de intrebari ?te plictisesti? scrie o recenzie si mergi mai departe , mai incearca si alte fete . sau te-ai indragostit de ea si vrei sa afli cum o fut alti colegi?

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:peste tot
  • Oras:peste tot
Acum 30 minute, vitceibo a spus:

 

pai daca ai futut-o , de ce pui zeci de intrebari ?te plictisesti? scrie o recenzie si mergi mai departe , mai incearca si alte fete . sau te-ai indragostit de ea si vrei sa afli cum o fut alti colegi?

nu ma plictisesc vitceibo,voiam doar sa știu de ce am primit dislike 

  • Mersi 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:peste tot
  • Oras:peste tot
Acum 23 ore, vitceibo a spus:

chiar nu pricepi?

 

La 09.01.2021 la 13:30, buluc007 a spus:

și da m-am îndrăgostit,dar nu de alina ci de alexandra(

).am încercat și alte fete dar de fata asta m-am atașat cel mai mult.

ce v-a făcut alexandra de am dislike? 

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:peste tot
  • Oras:peste tot
Acum 4 minute, buluc007 a spus:

vitceibo,ce înseamnă asta? 

fata asta m-a rezolvat de toți banii și tu dai dislike ca un securist?nu-ți plac fetele tinere,le vrei pe alea mature care totodată fac figuri?ptu firar al dracu de securist imbecil.Ce ți-a facut asta?

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator 00_fierbinti
Reputație: 0
24 minutes ago, irecuperabil said:

hai ca devine interesant. talibane sorinele prostul vostru a mai facut rost de un simpatizant 

graso ia uite au facut astia documentar despre tine :) asa o sa patesti daca mai iti mai faci clone si mai injuri utilizatorii forumului :))))))

 

 

Link spre comentariu
  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA
La 01.02.2021 la 13:58, buluc007 a spus:

Am inteles Alina multumim pentru postarea ta .....acum o sa dam toti BULUC mai repede ca agentul 007 sa te futem in toate gauricile ......decat sa postezi toate tampeniile astea mai bine ai posta lista de servicii ....intamplator sunt interesat de anal si poate cine stie .....imi faci impresie buna . Fi si tu o secunda macar desteapta ca tara geme de prosti si inculti 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:peste tot
  • Oras:peste tot
Acum 5 minute, gica 1955 a spus:

Am inteles Alina multumim pentru postarea ta .....acum o sa dam toti BULUC mai repede ca agentul 007 sa te futem in toate gauricile ......decat sa postezi toate tampeniile astea mai bine ai posta lista de servicii ....intamplator sunt interesat de anal si poate cine stie .....imi faci impresie buna . Fi si tu o secunda macar desteapta ca tara geme de prosti si inculti 

sincer,am sunat-o ieri și  nu-mi răspunde! 

Link spre comentariu

  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA

Pai cum nu le sti ....mai sus spuneai ca ai fost la ea ...ca ti-a facut ti-a dres ...ca esti super multumit de ea ,ca face un anal super tare ....etc ,etc ....pentru tine a fost gratis?

.....acum spui ca nu-i sti preturile ......dar cati bani face pe zi sau pe luna sti? 

  • Haha 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...