Sari la conținut

Alina Minioana face TOTAL, 0790291936


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta
Acum 1 oră, buluc007 a spus:

nu înțeleg de ce primesc dislike când vine vorba de fata asta? 

mai buluc , daca intr-adevar te interesa atit de mult si aruncai o singura privire pe publi 24 , gaseai vreo 20 de anunturi ale ei sub diferite identitati si diferite numere de telefon  , inainte de craciun , primea musafirii pe str b cartan la et 4 intr-un bloc  de defavorizati social .

daca te consideri curvar/client interesat, trebuie sa inveti sa iti pregatesti lectiile singur ,sa dai telefoane si sa intrebi , sa cauti si sa iti notezi numerele la care suni , sa urmaresti topicele noi , intrarile noi pe pubi 24 , eventual sa fi la curent cu topicele din judetele apropiate , respectiv tulcea, galati ,braila ,bucuresti , ploiesti , buzau , etc. 

din curiozitate ,te intreb, ce te fascineaza  atit la domnisoara asta ? i-ai dat vreodata bani imprumut?

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:peste tot
  • Oras:peste tot
1 oră în urmă, vitceibo a spus:

mai buluc , daca intr-adevar te interesa atit de mult si aruncai o singura privire pe publi 24 , gaseai vreo 20 de anunturi ale ei sub diferite identitati si diferite numere de telefon  , inainte de craciun , primea musafirii pe str b cartan la et 4 intr-un bloc  de defavorizati social .

daca te consideri curvar/client interesat, trebuie sa inveti sa iti pregatesti lectiile singur ,sa dai telefoane si sa intrebi , sa cauti si sa iti notezi numerele la care suni , sa urmaresti topicele noi , intrarile noi pe pubi 24 , eventual sa fi la curent cu topicele din judetele apropiate , respectiv tulcea, galati ,braila ,bucuresti , ploiesti , buzau , etc. 

din curiozitate ,te intreb, ce te fascineaza  atit la domnisoara asta ? i-ai dat vreodata bani imprumut?

aceasta tipa,,din punctul meu de vedere e pe primul loc atât ca servicii cât și ca gfe.

Link spre comentariu
  • Oras:peste tot
  • Oras:peste tot
Acum 6 minute, buluc007 a spus:

aceasta tipa,,din punctul meu de vedere e pe primul loc atât ca servicii cât și ca gfe.

mai ales la capitolul anal(am făcut o descriere mai amănunțită în topicul

)e bestiala gagica,și da vitceibo m-am interesat de ea ieri și am văzut ca are anunț în galati

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta
Acum 9 ore, buluc007 a spus:

în schimb am o curiozitate vitceibo,și tu ai avut vreo experienta nașpa cu ea?dacă da ce anume ți-a făcut?

nu , nu am avut experiente naspa cu roxana , doar 3 vizite ,atit, in general ,nu am experiente naspa  pentru ca am invatat sa ma adaptez la orice situatie ... naspa .

lista mea cu fete de evitat este scurta rau , le poti numara pe degetele de la o mina, in rest ,numai de bine.

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:peste tot
  • Oras:peste tot
Acum 21 minute, vitceibo a spus:

nu , nu am avut experiente naspa cu roxana , doar 3 vizite ,atit, in general ,nu am experiente naspa  pentru ca am invatat sa ma adaptez la orice situatie ... naspa .

lista mea cu fete de evitat este scurta rau , le poti numara pe degetele de la o mina, in rest ,numai de bine.

eu m-am referit la alina

Link spre comentariu

  • Membru Premium
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

musca de pula , dar daca o rogi frumos sa nu o faca , nu mai musca . 

ii place sa o futi incet , sa nu o doara . daca ii place cum o futi ,nu mai scapi  de ea .

doreste sa primeasca clienti sclavi , are fantezii sm . 

este cam pudica . nu ii place sa stea pe tocuri.

are curul carnos si solduri late , perfecta pentru facut copii . bio .prea bio .

sper sa iti fie de folos .

  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...