Sari la conținut

Underground - muzici, nu filmul!


Postări Recomandate

Reputație: 10279
  • Oras:all over (NU e o ironie...)
  • Oras:all over (NU e o ironie...)

Nu e rea ideea topicului... teoretic, dacă se respectă tematica, ăsta ar fi un pic mai dificil (totuși nu imposibil) de adus în starea de Fazan muzical :)

 

 

Link spre comentariu
Vizitator gvbolovan
Reputație: 0

Cum adică fazan ? Cum să joci fazan ? Adică Ana a pus Cojo iar cineva să găsească o trupă al cărui nume să înceapă cu jo ?

Ana, treci la tablă și explică !

Adică să posteze nu de dragul muzicii ci de dragul postării. Pentru colorare, pentru puncte de reputație sau pentru ambele.
Link spre comentariu

Adică să posteze nu de dragul muzicii ci de dragul postării. Pentru colorare, pentru puncte de reputație sau pentru ambele.

Păi ăsta nu-i fazan. E postare off topic.Postarea doar de dragul postării, eventual pentru colorare, n-are legătură cu acest joc numit fazan. Postare doar de dragul postării se poate face pe oricare topic, inclusiv pe topicele de recenzii (ale esortelor sau maseuzelor).

Link spre comentariu
  • Oras:,,,
  • Oras:,,,

Păi ăsta nu-i fazan. E postare off topic.Postarea doar de dragul postării, eventual pentru colorare, n-are legătură cu acest joc numit fazan. Postare doar de dragul postării se poate face pe oricare topic, inclusiv pe topicele de recenzii (ale esortelor sau maseuzelor).

 

 Eu am inteles ce a zis @thecat (faptul ca a scris fazan cu litere inclinate).

 Asta e motivul pentru care pisi mic sau jegosul de motan cum ii spui tu pune lacat la un moment dat. 

 

  • Like 1
Link spre comentariu

 Eu am inteles ce a zis @thecat (faptul ca a scris fazan cu litere inclinate).

 Asta e motivul pentru care pisi mic sau jegosul de motan cum ii spui tu pune lacat la un moment dat. 

 

:laugh2 :laugh2

 Pân' la urmă.....

 Hm, pari să fii altceva.

Oarecum neașteptat, totuși, să îl ai în agendă pe mânios. Nu s-ar califica..... Poate greșesc. Mai vdm

Link spre comentariu
Reputație: -1368
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Adică să posteze nu de dragul muzicii ci de dragul postării. Pentru colorare, pentru puncte de reputație sau pentru ambele.

 

   Hai, ca dupa doua-trei postari deja se impulesc  unii ... Asta tot fazan este, ca injuriile nu au legatura cu continut propus pe topic ...

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:,,,
  • Oras:,,,

De ce nu-i răspunzi ăluia ?

 

  Daca asta sunt eu in perceptia lui il las sa se bucure de fantezia asta.  Nu e nici primul si nici ultimul, e doar un om care se simte bine aici, nu imi face niciun rau. 

  Mi-am asumat asta de cand am intrat prima oara pe forum asta, ca o sa dau aici peste tot felul de oameni, am fost acuzata ca sunt barbat de foarte multi useri si cativa au mers mai    departe si au spus ca sunt transexual. Miskin este simpatic cand insista cu asta, el a fost primul, cei care au venit dupa el sunt doar niste imitatori. 

Link spre comentariu

  Daca asta sunt eu in perceptia lui il las sa se bucure de fantezia asta.  Nu e nici primul si nici ultimul, e doar un om care se simte bine aici, nu imi face niciun rau. 

  Mi-am asumat asta de cand am intrat prima oara pe forum asta, ca o sa dau aici peste tot felul de oameni, am fost acuzata ca sunt barbat de foarte multi useri si cativa au mers mai    departe si au spus ca sunt transexual. Miskin este simpatic cand insista cu asta, el a fost primul, cei care au venit dupa el sunt doar niste imitatori. 

Cum ar veni relaxare totală, nicio apăsare, niciun stres, nicio emoție. 'nțeles !

Și completează lista cu The Imitation Game și Interstellar. Poate le-ai văzut, totuși.

Link spre comentariu
  • Oras:,,,
  • Oras:,,,

Cum ar veni relaxare totală, nicio apăsare, niciun stres, nicio emoție. 'nțeles !

Și completează lista cu The Imitation Game și Interstellar. Poate le-ai văzut, totuși.

 

 Relaxarea totala este imposibil de atins, cel putin mie nu imi iese. Apasari am si eu ca toata lumea. Nu cred ca ai fost pe aici prin 2016, 2017 sau 2018. Am niste prieteni buni pe aici care nu au loc de mine, desi nu am avea nimic de impartit, eu habar nu am cine sunt ei si pun pariu ca nici ei nu au habar cine sunt eu.

 

  Primul film nu este vazut, il trec pe lista, dar Interstelallar e vazut  la cinema, in sala, adica asa cum trebuie vazut un film!

 

  Ultimul film vazut  la cinema este Joker (cu un user de aici, unul simpatic foc).

 

 

  on topic

  

Link spre comentariu

 Relaxarea totala este imposibil de atins, cel putin mie nu imi iese. Apasari am si eu ca toata lumea. Nu cred ca ai fost pe aici prin 2016, 2017 sau 2018. Am niste prieteni buni pe aici care nu au loc de mine, desi nu am avea nimic de impartit, eu habar nu am cine sunt ei si pun pariu ca nici ei nu au habar cine sunt eu.

 

  Primul film nu este vazut, il trec pe lista, dar Interstelallar e vazut  la cinema, in sala, adica asa cum trebuie vazut un film!

 

  Ultimul film vazut  la cinema este Joker (cu un user de aici, unul simpatic foc).

 

 

  on topic

  

Păi cu humanoidul carbon, cred. Ai zis de el pe topicul de filme. Scuzați, da' nu prea mi s-a părut așa cum zici. În fine, fiecare cu vederile lui.

Joker are legătură cu Batman ?

 

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...