Sari la conținut

Underground - muzici, nu filmul!


Postări Recomandate

  • Oras:,,,
  • Oras:,,,

Păi cu humanoidul carbon, cred. Ai zis de el pe topicul de filme. Scuzați, da' nu prea mi s-a părut așa cum zici. În fine, fiecare cu vederile lui.

Joker are legătură cu Batman ?

 

 

 ,

Io de Joker asta zic, nu l/am vazut cu cine spui, era imposibil ne aflam la vreo 3800 km distanta, ce sa fac eu daca sunt multi simpatici pe aici si Universul imi permite sa interactionez cu ei? 

 

 

Daca ma intrebi pe mine sunt frati, Joker si Batman,  telenovela cum ai spune tu!.

Despre perceptii si vederi nu pot sa discut aici si nici altundeva. 

Am esuat pe site/ul ala cu filme de care  mi/ai spus tu azi, am dat peste un documentar genial, the pirate bay away from keybord,  sper ca am scris corect!

 

 

Recunosc ca nu aveam starea sa vad azi ceva greu, The Golden Glove ramane pentru timpuri mai stabile pentru mine,  sunt intr/o mica trauma departe  de copil si departe de un mic animal adoptat in aprilie.  

 

Noapte buna!

Link spre comentariu

 ,

Io de Joker asta zic, nu l/am vazut cu cine spui, era imposibil ne aflam la vreo 3800 km distanta, ce sa fac eu daca sunt multi simpatici pe aici si Universul imi permite sa interactionez cu ei? 

 

 

Daca ma intrebi pe mine sunt frati, Joker si Batman,  telenovela cum ai spune tu!.

Despre perceptii si vederi nu pot sa discut aici si nici altundeva. 

Am esuat pe site/ul ala cu filme de care  mi/ai spus tu azi, am dat peste un documentar genial, the pirate bay away from keybord,  sper ca am scris corect!

 

 

Recunosc ca nu aveam starea sa vad azi ceva greu, The Golden Glove ramane pentru timpuri mai stabile pentru mine,  sunt intr/o mica trauma departe  de copil si departe de un mic animal adoptat in aprilie.  

 

Noapte buna!

Hm, aici cam semeni la mesaj cu Vis Tantric. Ea e cu Universul, ezoterismul, nemărginirea, chestii de-astea.

Cred că ai zis la glumă, cei doi nu sunt frați, părinții Batmanului sunt omorâți  chiar de Joker. Iar legat de coloana sonoră, poate știi, a ieșit un mare scandal deoarece Joker dansează pe o piesă - Rock & Roll Part 2, a lui Gary Glitter, care a făcut de două ori pușcărie pentru **spam editat**.

Iar micul animal și micul succesor se află temporar departe, nu ?

Link spre comentariu
  • Oras:,,,
  • Oras:,,,

Hm, aici cam semeni la mesaj cu Vis Tantric. Ea e cu Universul, ezoterismul, nemărginirea, chestii de-astea.

Cred că ai zis la glumă, cei doi nu sunt frați, părinții Batmanului sunt omorâți  chiar de Joker. Iar legat de coloana sonoră, poate știi, a ieșit un mare scandal deoarece Joker dansează pe o piesă - Rock & Roll Part 2, a lui Gary Glitter, care a făcut de două ori pușcărie pentru **spam editat**.

Iar micul animal și micul succesor se află temporar departe, nu ?

 

  Nimic rau in faptul ca imi asemeni scrisul cu al Alexandrei. Nu-mi displace personajul pe care il joaca ea pe aici. 

  Crede-ma, in viata mea am vazut un singur film Marvel, nu vorbesc de alt film cu Joker, vorbesc strict de filmul asta.  In filmul asta parintii lui Batman sunt omorati de un oarecare om de pe strada care poarta masca, nu de Joker, iar mama lui Joker chiar se futuse cu tatal lui Batman. Parerea ei coincide cu parerea mea. Am vazut filmul cu atentie si crede-ma ca este asa cum spun. Sunt multe faze in film de care multi nu s-au prins.

 

Exista o poza in film, poza mamei pe care scrie pe spate ceva dragut cu semnatura domnului tata, iti suna cunoscut? Monica- Clinton

Exista o replica in film in care este intrebat de ce i-a omorat si el spune ca a facut  asta pentru ca nu au cantat ca sa se salveze, este o replica celebra a lui Ru (Paul)  

Haosul strazilor din film nu seamana un pic cu ce a fost prin America recent? 

 

Si mai sunt o gramada  

 

  Filmul ala Marvel, unicul vazut de mine se numeste Venom si l-am vazut, culmea, cu un alt simpatic de aici tot la cinema, daca are chef o sa-ti confirme chiar el, ca vad ca a scris si el pe topicul asta 

 

 

 

on topic

 

Link spre comentariu
  • Oras:---
  • Oras:---

Văzând această "muzica" (fără s-o ascult), realizez că viața în promiscuitate (imoralitate) pervertește în așa hal sufletul  încât tot ceea ce e frumos pentru suflet devine o carte "pecetluită", cu alte cuvinte, căcat faci, căcat asculți.

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...