Sari la conținut

Alice 0725795846


Postări Recomandate

Vizitator five99
Reputație: 0

Sa i dai si omului instagramul...

Cum sa i dau/sa va dau instagramul are și ea familie/prieteni care poate nu știu cu ce se ocupa, n am cum sa fac asta ar fi urat din partea mea (cine știe ce fel de persoane sunteți unii, poate vreți sa i faceți rău) eu unul i am dat mesaj pe insta ca nu îmi răspundea la tel nu de altceva...oricum nu i am dat mesaj cu profilul personal ci cu unul fake :))

Link spre comentariu

Sa i dai si omului instagramul...

Cum sa i dau/sa va dau instagramul are și ea familie/prieteni care poate nu știu cu ce se ocupa, n am cum sa fac asta ar fi urat din partea mea (cine știe ce fel de persoane sunteți unii, poate vreți sa i faceți rău) eu unul i am dat mesaj pe insta ca nu îmi răspundea la tel nu de altceva...oricum nu i am dat mesaj cu profilul personal ci cu unul fake :))

„Vreau să-i fac rău, vreau să intru peste ea în casă, că și-așa n-am ce face pe-acasă” Vreau să îi iau pozele și să i le vând cu 10 euro bucata, să mă îmbogățesc eu, și să o sărăcesc pe ea. Apoi aflu unde stă și o omor.

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

„Vreau să-i fac rău, vreau să intru peste ea în casă, că și-așa n-am ce face pe-acasă†Vreau să îi iau pozele și să i le vând cu 10 euro bucata, să mă îmbogățesc eu, și să o sărăcesc pe ea. Apoi aflu unde stă și o omor.

Doamne fereste si păzește de asa ceva 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...