Sari la conținut

Alice 0725795846


Postări Recomandate

Ce sa iti fac boss, ai avut destule recenzii pe topic, trb doar sa le citesti pe alea de la userii vechi de incredere

iti multumesc pentru note si prezenta in legatura cu dezordinea sa sti ca nu imi place nici mie sa intamplat ca nu am fost la locație si nu am avut timp sa vin înaintea ta 2 la mana aveam programat cu altcineva imediat după tine si nu au fost 40 de minute au fost 50-52 de minute dintre care numai aveam timp si pentru a doua finalizare deoarece altcineva astepta sa urce 3 la mana oralul nu aveam cum sa il fac mai mult de ceea ce ti-am facut ca am gurita mica si tu sti foarte bine ce ai in pantaloni abea ai finalizat in 35 de min a doua finalizare nu aveam cum sa p facem in 5 min oricum imi pare rau ca a fost asa si ca ti-am lăsat o impresie proasta pentru a numai reveni mult noroc in continuare te pup 😘😘😘😘
Link spre comentariu

iti multumesc pentru note si prezenta in legatura cu dezordinea sa sti ca nu imi place nici mie sa intamplat ca nu am fost la locație si nu am avut timp sa vin înaintea ta 2 la mana aveam programat cu altcineva imediat după tine si nu au fost 40 de minute au fost 50-52 de minute dintre care numai aveam timp si pentru a doua finalizare deoarece altcineva astepta sa urce 3 la mana oralul nu aveam cum sa il fac mai mult de ceea ce ti-am facut ca am gurita mica si tu sti foarte bine ce ai in pantaloni abea ai finalizat in 35 de min a doua finalizare nu aveam cum sa p facem in 5 min oricum imi pare rau ca a fost asa si ca ti-am lăsat o impresie proasta pentru a numai reveni mult noroc in continuare te pup

Eu n-am inteles niciodată asta cu "nu mai era timp pentru a doua finalizare".

Eu inteleg ca este normal ca pe banii prostului să stai o oră în pula lui.

Cum dracu să decideți voi dacă mai are timp de o finalizare in 5-10 min.si care este problema daca în timpul platit de el vrea doar sa o molfai în gura,sau să cânte "Ciocârlie?

Link spre comentariu
  • Oras:Somewhere in the universe
  • Oras:Somewhere in the universe

Colegu' ai si nu ai dreptate. Daca ai sta la nr 2 doar la molfait 10 minute total de acord. Esti indreptatit sa ceri. Dar nimeni nu cred ca se apuca de nr 2 fara sa se astepte la finalizare. Sincer acum. Eu nu as vrea sa plec cu pula sculata si coaiele umplute si sa imi fac o laba acasa. Mai bine nu ma apuc daca nu finalizez.

Inteleg ce vrei sa zici, dar e bine sa fim si noi rationali si rezonabili in asteptari. Bineinteles, fiecare isi cunoaste corpul si cat dureaza un nr 2 sau eventual 3.

Link spre comentariu
  • Oras:bruxelle
  • Oras:bruxelle

iti multumesc pentru note si prezenta in legatura cu dezordinea sa sti ca nu imi place nici mie sa intamplat ca nu am fost la locație si nu am avut timp sa vin înaintea ta 2 la mana aveam programat cu altcineva imediat după tine si nu au fost 40 de minute au fost 50-52 de minute dintre care numai aveam timp si pentru a doua finalizare deoarece altcineva astepta sa urce 3 la mana oralul nu aveam cum sa il fac mai mult de ceea ce ti-am facut ca am gurita mica si tu sti foarte bine ce ai in pantaloni abea ai finalizat in 35 de min a doua finalizare nu aveam cum sa p facem in 5 min oricum imi pare rau ca a fost asa si ca ti-am lăsat o impresie proasta pentru a numai reveni mult noroc in continuare te pup

Domnișoară Alice, puteți confirma schimbarea tarifului? mulțumesc

Link spre comentariu

Eu n-am inteles niciodată asta cu "nu mai era timp pentru a doua finalizare".

Eu inteleg ca este normal ca pe banii prostului să stai o oră în pula lui.

Cum dracu să decideți voi dacă mai are timp de o finalizare in 5-10 min.si care este problema daca în timpul platit de el vrea doar sa o molfai în gura,sau să cânte "Ciocârlie?

dacă la prima finalizare ia luat 35-40 de minute sa finalizeze a doua deja era 60 de minute pe bune acum si nu sunt robot după 35-40 de minute in care a tot incercat sa finalizeze am avut si eu nevoie de o pauză dar na ce sa înțelegeți voi sunteti bărbați o băgati , o scoateți o scuturati si cam atat
Link spre comentariu
  • Oras:Mallorca https://maps.app.goo.gl/pk6WRQ1W8AxKWheV9
  • Oras:Mallorca https://maps.app.goo.gl/pk6WRQ1W8AxKWheV9

dacă la prima finalizare ia luat 35-40 de minute sa finalizeze a doua deja era 60 de minute pe bune acum si nu sunt robot după 35-40 de minute in care a tot incercat sa finalizeze am avut si eu nevoie de o pauză dar na ce sa înțelegeți voi sunteti bărbați o băgati , o scoateți o scuturati si cam atat

ALICE .... TU TREBUIE SA FACI CE VREAU EU IN 60 MIN ..... DAIA TE PLATESC ...LASA VRAJEALA ..... PE BUNEEEE ? MA PLATESTI TU ? BANII LA FINAL IN 60 MIN SÄ‚ VEDEM DACA VÄ‚ CONVINE IN FUNCTIE DE CE POTI FACE nu de ce spui ca poți face 😎 😀
  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu

ALICE .... TU TREBUIE SA FACI CE VREAU EU IN 60 MIN ..... DAIA TE PLATESC ...LASA VRAJEALA ..... PE BUNEEEE ? MA PLATESTI TU ? BANII LA FINAL IN 60 MIN SÄ‚ VEDEM DACA VÄ‚ CONVINE IN FUNCTIE DE CE POTI FACE nu de ce spui ca poți face 😎 😀

auzi nu ma cumperi cu totul cu 2-3 lei ok ? Trebuie sa fie ok sa ne simtim amândoi bine nu sa fiu jucăria ta robotul tau nu pot sa fac sex 1 ora fara pauza pe bune acum nu esti singurul pe zi asa ca numai comentați ca trebuie sa fac ce vreti voi ca nu sunt jucarie cădem de comun acord ce facem sa ne placa la amândoi
Link spre comentariu
  • Oras:Mallorca https://maps.app.goo.gl/pk6WRQ1W8AxKWheV9
  • Oras:Mallorca https://maps.app.goo.gl/pk6WRQ1W8AxKWheV9

Deci care sunt preturile ca ne-ai derutat cu totu? 😂[/quot

200/300

"dar na ce sa înțelegeți voi sunteti bărbați o băgati , o scoateți o scuturati si cam atat" ...zici tu .... ai ceva ofertă pentru 10- 15 min ? 🙋â€â™‚ï¸ðŸ¤·â€â™‚ï¸

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Și por'mă tot voi sunteți acelea care faceți mișto de noi că: În 2 minute am terminat cu voi și restu de 8 mă plictisesc”

sau ceva de genul

E fata visurilor noastre, ce n-ai inteles? Fraieri noi ca n-avem parte de asa faptura minunata.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...