Sari la conținut

Alice 0725795846


Postări Recomandate

Frumoasa , sexy si jucausa te invit sa ma descoperi.
Permisiva, dar selectiva in acelasi timp ma adresez celor ce doresc o evadare din rutina zilnica .
Rafinamentul senzuslitatea si pasiunea se oglindesc in calitatea serviciilor mele. 


Descrierea fizica ar fi de prisos, intrucat pozele imi apartin.

Calitatea serviciilor, intimitatea si locatia deosebita sunt garantia unei intalniri frumoase.


Te astept la mine! Pupicii

Link spre comentariu

Frumoasa , sexy si jucausa te invit sa ma descoperi.
Permisiva, dar selectiva in acelasi timp ma adresez celor ce doresc o evadare din rutina zilnica .
Rafinamentul senzuslitatea si pasiunea se oglindesc in calitatea serviciilor mele. 


Descrierea fizica ar fi de prisos, intrucat pozele imi apartin.

Calitatea serviciilor, intimitatea si locatia deosebita sunt garantia unei intalniri frumoase.


Te astept la mine! Pupicii

 

Vezi ca a uitat pescarul sa pună pozele reale!

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

 

Vezi ca a uitat pescarul sa pună pozele reale!

Nu te-ai prins tu....e doar pt barbatii "aia adevarati". Care merg pe incredere legat de fizicul ei, arunca cu banii pe ea fara sa tina cont de suma, pentru ca ei au nu ca noi, cat despre servicii....vechea vrajeala "vino sa ma incerci". Desigur, pe bani, nu pe gratis sau cu grantia banii inapoi daca nu esti multumit :)))
  • Like 1
Link spre comentariu

Bine ai venit! Mai multe detalii legate de pret si servicii te rugam...si cateva poze.

Programul il incep după amiază si stau pana spre 3 dimineata. Locația este la piata unirii. Pretul meu este 150 lei finalizarea si 300 lei ora.

Oral (protejat sau np in functie de igiena), normal, 69, mici fantezii. Mai multe detalii pe whatsaap sau aici pe forum, cu confirmare video dacă este necesar.

 

Ps: scuze pentru -1, am dat din greseala, de abia ma familiarizez cu forumul

Ps2: revin si cu alte poze :)

Link spre comentariu

are la anunțuri ceva ceva, încă neclar prețurile, variază de la 150/300 la 200/350 , poate ne lămurește care e varianta corectă :D

post-329930-0-94159500-1593626519.png

 

 

 

post-329930-0-24907100-1593622383.jpg

 

 

 

post-329930-0-30552000-1593617527.jpg

Hei! Buna prima poza imi apartine in totalitate este reala si recenta iar celelalte le-am postat de proba si nu le-am mai putut sterge deoarece sunt noua in domeniu si pe acest site. Revin maine cu pozele mele pupici

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Nu mai deschide "de probă" și alte topic-uri, vor fi oricum mutate aici.

Repară "greșeala" cu alte poze pe bune. Dă detalii despre servicii, profită de posibilitatea de a te promova aici cum trebuie.

Sau nu și apoi vezi cum curg chestiile lasoale despre tine :)

  • Like 1
Link spre comentariu
Reputație: 24016
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Dc mi-a dat rating negativ LOL Eu incerc s-o ajut si ea.......

Ti am dat eu plus sa te salvez

Nu vad motivul ptr care ti a dat minus, doar ca ai intrebat chestii de bun simt???

Poate ne explica Alice sau iuby

Link spre comentariu
Vizitator blondul861
Reputație: 0

Nu are peste doar ii poarta papucii in poze . Si cu pretul ala selecteaza clientii 😂😂😂😂

Link spre comentariu
  • Oras:sinaia
  • Oras:sinaia

Nu are peste doar ii poarta papucii in poze . Si cu pretul ala selecteaza clientii 😂😂😂😂

Inteleg, din ce a scris, ca doar prima dintre cele trei poze e reala. Deci aia cu papucii nu este ea. Asteptam pozele noi, in lumina soarelui de vara :))

Link spre comentariu

Ti am dat eu plus sa te salvez

Nu vad motivul ptr care ti a dat minus, doar ca ai intrebat chestii de bun simt???

Poate ne explica Alice sau iuby

Ps.1 nu am iubit si nu sta nimeni altcineva pe contul meu

Ps.2 sunt noua in domeniu nu stiam cum sa răspund sau sa dau negativ etc. Imi cer scuze nu a fost cu intenție.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...