Sari la conținut

LAURA 0749700375 O PREZENTA‚ NOUA‚ SI DISCRETA


Postări Recomandate

  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
4 hours ago, lauralauuura said:

Mulțumesc pentru compliment 💋 eu lucrez doar in Iași 🙈 momentan nu am de gând să lucrez în alte orașe :*

Nu trebuie să lucrezi, poți veni în vizită 🥰

Promit că am eu grijă de tine și îți fac un tur al frumusului nostru oraș de pe malul Begăi 😜

  • Haha 1
Link spre comentariu
Acum 5 minute, Cozonac7 a spus:

Nu trebuie să lucrezi, poți veni în vizită 🥰

Promit că am eu grijă de tine și îți fac un tur al frumusului nostru oraș de pe malul Begăi 😜

Hmmm nu sună rău 😎 sunt 100% sigura ca ai avea grijă de mine🙈 

Dar poate ajungi tu mai repede prin iași 🤭🤭 😜😜😜😜

  • Like 1
  • Haha 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Banat
  • Oras:Banat
Acum 18 ore, Cozonac7 a spus:

 

și îți fac un tur al frumusului nostru oraș de pe malul Begăi 😜

Ultima data cand am verificat erau malurile Begăi  , sau poate stam in orase diferite :luxhello

Cred ca vrei sa profiti de Laura si vrei sa-i arati doar "malul"tau , fara sa-i arati frumusetea Timisoarei .:P

  • Like 3
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
18 hours ago, lauralauuura said:

Hmmm nu sună rău 😎 sunt 100% sigura ca ai avea grijă de mine🙈 

Dar poate ajungi tu mai repede prin iași 🤭🤭 😜😜😜😜

Cine știe... Iegzistă și posibilitatea asta. 

Dar dacă ajung pe acolo, trebuie să ai tu grijă de mine! 😜

23 minutes ago, 22leon said:

Ultima data cand am verificat erau malurile Begăi  , sau poate stam in orase diferite :luxhello

Cred ca vrei sa profiti de Laura si vrei sa-i arati doar "malul"tau , fara sa-i arati frumusetea Timisoarei .:P

Or fi mai multe maluri... Dar eu nu pot plimba fată decât pe un singur mal, nu pe mai multe. Cel puțin nu deodată :)

Știu că nu prezint eu încredere, dar nu am de gând să profit de ea 🤭 Nu-ți rămâne altă variantă decât să mă crezi pe cuvint! 😇

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Banat
  • Oras:Banat
Acum 5 ore, Cozonac7 a spus:

 

Știu că nu prezint eu încredere, dar nu am de gând să profit de ea 🤭 Nu-ți rămâne altă variantă decât să mă crezi pe cuvint! 😇

Ii greu sa cred persoane straine pe cuvant :luxhello Trebuie sa vorbesc cu Roxy ca sa ne organizam putin,pai nu merita Laura sa vada frumosul oras Timisoara de pe ambele maluri ale Begai ?:P

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:iasi
  • Oras:iasi
Acum 29 minute, lauralauuura a spus:

Chiar nu te inteleg la ce te referi, dar daca ai uitat ceva ar fi bine sa ma contactezi in privat sa ma uit 

Multumesc mult. Si pentru timpul petrecut. Minunat ca de fiecare data. Te pup

Link spre comentariu
Vizitator vasileblej
Reputație: 0

Mi sa întâmplat ca zilele trecute să trec și eu prin Iași pe la domniță. Nu am în plan când trec prin Iași să fac ieșiri, dar domnița e excepția care întărește regula. 


   Programare. Destul de dificilă din partea mea, am amânat vreo 3 zile cu promisiunea că ne vom vedea cât stau în zonă. Abia a 3 oară a fost cu noroc, nu puteam să trec fără să las un bax de doze la 330 ml de  Coca-Cola pentru partida de remmy cu @roxyyyy, pe @22leon l-am uitat prin banat, între timp am făcut rost și de vânat. 


    Locația . Aceeași ca data trecută, doar că data asta nu am mai fumat. Am mai rărit cu țigările. 


    Acțiune. Surpriza a venit de la intrare din partea ei, ca apoi ce a urmat în dormitor e de ne povestit multora dar de povestit nepoților. 


    Note! Ce note? Nu notez așa experiență rămâne secretul meu(al nostru). 


    Ca timp petrecut. Rapid până în 30 de minute la un preț avantajos, eram în trecere și chiar nu puteam să mă opresc să o (re) văd. 


    Concluzie personală . Sigur o voi revedea ori de câte ori am ocazia, chiar mă gândesc să trec special pentru ea oriunde s-ar afla. 
 

Link spre comentariu
Acum 2 ore, vasileblej a spus:

Mi sa întâmplat ca zilele trecute să trec și eu prin Iași pe la domniță. Nu am în plan când trec prin Iași să fac ieșiri, dar domnița e excepția care întărește regula. 


   Programare. Destul de dificilă din partea mea, am amânat vreo 3 zile cu promisiunea că ne vom vedea cât stau în zonă. Abia a 3 oară a fost cu noroc, nu puteam să trec fără să las un bax de doze la 330 ml de  Coca-Cola pentru partida de remmy cu @roxyyyy, pe @22leon l-am uitat prin banat, între timp am făcut rost și de vânat. 


    Locația . Aceeași ca data trecută, doar că data asta nu am mai fumat. Am mai rărit cu țigările. 


    Acțiune. Surpriza a venit de la intrare din partea ei, ca apoi ce a urmat în dormitor e de ne povestit multora dar de povestit nepoților. 


    Note! Ce note? Nu notez așa experiență rămâne secretul meu(al nostru). 


    Ca timp petrecut. Rapid până în 30 de minute la un preț avantajos, eram în trecere și chiar nu puteam să mă opresc să o (re) văd. 


    Concluzie personală . Sigur o voi revedea ori de câte ori am ocazia, chiar mă gândesc să trec special pentru ea oriunde s-ar afla. 
 

Îți multumesc pentru vizita ta,

Mi-a făcut plăcere să te revăd și bineînțeles te mai aștept ori de câte ori ai ocazie sa ajungi prin Iași 😘😘😘 

Îți mulțumesc si pentru cola 🙈 am reușit să-l beau singură 😂😂😂😂 fără a ma gândi la roxy 😄😄😄😄🤭🤭 

P.s : dar am să mă revanșez faţă de ea 😘🤗

  • Like 2
  • Haha 1
  • Trist 1
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Salutare tuturor,

Astăzi am vizitat-o pe aceasta superba femeie, care are un fund superb si niste ochi minunati...

 

Locația o știți deja...m-a primit îmbrăcata într-un body roșu și pe tocuri. 

E foarte placuta din prima clipa a intalnirii, este foarte prietenoasa si comunicativa. 

 

Un pic la baie pentru reîmprospătare. 

Am optat pentru o ora cu doua finalizări plus masaj de relaxare. 

Câteva discuții la început sa distingem atmosfera.

 

Actiunea a debutat cu un oral executat ca la carte...supt profund si cu pasiune, și am continuat cu normal în poziția doggy care a dus la prima finalizare pe funduletul ala superb.

Între numere am mai discutat puțin și un pic de masaj. 

Al doilea numar a inceput cu acelasi oral demențial, cu atentie la bijuterii...și a continuat cu normal in diferite poziții, se mișcă foarte bine, contre, are o pasarica foarte umeda si stramta...cu gemete...fara falsitate dupa parerea mea...o placere...exact ce trebuie...

Din păcate am simțit ca nu reușesc sa finalizez la al doilea numar și i-am spus sa ne oprim, i-am explicat ca nu e din cauza ei.

 

Ca si note:

Locatie: 10 (curatenie, discretie, baie cu prosop curat)

Atitudine: 10...foarte placuta, GF

Oral:10...exact cum imi place...deep, atentie la bijuteri;

Normal: 10...contre, umeda, stramta;

Pret: 200...2 finalizări. 

 

Ca si concluzie, voi reveni cu placere...nu doar pentru serviciile oferite cat si pentru atitudine. 

 

PS: abia aștept sa te revăd ești top pentru mine...semnat băiatul transpirat 😉😘😘

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Acum 17 ore, ciprian.capota a spus:

Salutare tuturor,

Astăzi am vizitat-o pe aceasta superba femeie, care are un fund superb si niste ochi minunati...

 

Locația o știți deja...m-a primit îmbrăcata într-un body roșu și pe tocuri. 

E foarte placuta din prima clipa a intalnirii, este foarte prietenoasa si comunicativa. 

 

Un pic la baie pentru reîmprospătare. 

Am optat pentru o ora cu doua finalizări plus masaj de relaxare. 

Câteva discuții la început sa distingem atmosfera.

 

Actiunea a debutat cu un oral executat ca la carte...supt profund si cu pasiune, și am continuat cu normal în poziția doggy care a dus la prima finalizare pe funduletul ala superb.

Între numere am mai discutat puțin și un pic de masaj. 

Al doilea numar a inceput cu acelasi oral demențial, cu atentie la bijuterii...și a continuat cu normal in diferite poziții, se mișcă foarte bine, contre, are o pasarica foarte umeda si stramta...cu gemete...fara falsitate dupa parerea mea...o placere...exact ce trebuie...

Din păcate am simțit ca nu reușesc sa finalizez la al doilea numar și i-am spus sa ne oprim, i-am explicat ca nu e din cauza ei.

 

Ca si note:

Locatie: 10 (curatenie, discretie, baie cu prosop curat)

Atitudine: 10...foarte placuta, GF

Oral:10...exact cum imi place...deep, atentie la bijuteri;

Normal: 10...contre, umeda, stramta;

Pret: 200...2 finalizări. 

 

Ca si concluzie, voi reveni cu placere...nu doar pentru serviciile oferite cat si pentru atitudine. 

 

PS: abia aștept sa te revăd ești top pentru mine...semnat băiatul transpirat 😉😘😘

Îți mulțumesc pentru vorbele frumoase și te mai aștept ori de câte ori ai ocazie îți doresc o zi frumoasă 

P.s : data viitoare am sa dau căldura mai încet 🤭🤭🤭 

Azi sunt disponibilă până-n ora 22:00 vă pup :*

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...