Sari la conținut

LAURA 0749700375 O PREZENTA‚ NOUA‚ SI DISCRETA


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:Banat
  • Oras:Banat
Acum 3 ore, lauralauuura a spus:

Doar pupici virtuali :* :* :* 🤭🤭🤭🤭🤭🤭🤭🤭🤭🤭🤭🤭🤭🤭🤭🤭🤭🤭🤭🤭🤭20210508_104020.jpg.435e9c3caa966f142f68c72cbe336897.jpg

Iar am rămas fără inimioare ( cred ca ma sabotează Motanul 😂 ), așa că îți dau aici pupicul și o inimioara (mai mică 😜

 :*😘

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Banat
  • Oras:Banat
Acum 6 minute, lauralauuura a spus:

Îți mulțumesc :*

bună dimineața ❤❤❤❤

azi sunt disponibilă începând de la ora 11:00 pupici :* :* :*20210708_103811.jpg.c8b50e500e749a203dae5d069792983a.jpg

 

Neața 😘

Laura ,ce fata rea ești 😂 Nu te gândești la noi, ca ar mai trebui sa și muncim? Nu sa ne gândit la funduletul tău frumos ? 😋😋

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Banat
  • Oras:Banat
Acum 2 ore, lauralauuura a spus:

Pentru unii departe, Pentru alții aproape 🤭🤭🤭🤭🤭

Parcă ai fi prietena cu @roxyyyy , la modul și stilul în care răspunzi  😜🤣 , adica genul aproape -departe ,descoperit- acoperit....😈

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Banat
  • Oras:Banat
Acum 2 minute, lauralauuura a spus:

Cine se aseamănă se adună🤭🤭🤭🤭 nu degeaba suntem prietene de atâția ani 🤣🤣🤣🤣🤣😈👿😈👿

Oare cine nu are somn acum ? 😂😂

Va pup pe amândouă 🥰

 

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Banat
  • Oras:Banat
Acum 6 minute, lauralauuura a spus:

🤭🤭🤭🤭acum am terminat Sfânta partida de remi 🤣🤣🤣🤣🤣 noapte bună 😛😛😛

Tot pe pedepse ? Cine a câștigat?

Somn ușor și sa nu faceți prea multe  "prostioare " împreună 😜😂

Pe când un video împreună? 😜  Ptr.un somn liniștit 😂😂

  • Like 1
Link spre comentariu
Acum 9 ore, 22leon a spus:

Tot pe pedepse ? Cine a câștigat?

Somn ușor și sa nu faceți prea multe  "prostioare " împreună 😜😂

Pe când un video împreună? 😜  Ptr.un somn liniștit 😂😂

 Neața 

De data asta fără pedepse 😅😅😅

🤔🤔 nu suntem fete rele să facem prostioare 🤫🤫🤫🤫

P.s : nu am reusit să pus cu mine și tu vrei cu amândouă  😅😅😅😅😅 🤭🤭🤭🤭 

  • Haha 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Salutare tuturor si saru' mana domnisoarei din topic!

Am fost din nou, la domniaoara Laura, care daca ar fi dupa mine i-as da un loc nr 1 in top 3 Iasi.

Asa cum stiti, am ajuns mult mai usor la adresa indicata....stiam eu ceva ceva dar nu foarte bine de la intalnirea trecuta....in fine....putin ghidat de dumneaei si in cele din urma am nimerit unde trebuia.

Posibil sa fi fost ultimul client pe ziua respectiva, cert este ca am ajuns foarte repede fiind prin zona, insa ce vreau sa subliniez este ca serviciile sunt ireprosabile, avand in vedere ca femeia mi-a facut seara mai buna.

Ce s-a intamplat intre mine si ea, ca sa detaliiez pe scurt, dupa cum bine stiti clasicul OP si NP, cu scuzele de rigoare ca ala micu' nu a vrut sa stea drepti din prima  fiind si obosit dupa cateva ore bune de munca si 2 ture de noapte, insa domnisoara Laura a reusit pana la urma sa faca ce trebuia.

NP pentru mine in pozitia doggy e piesa de rezistenta a fiecarei intalniri. Ai ce vedea ai pe ce pune mana  ai tot ce vrei tu. Sa fiu sincer sani, fund, chip...toate aranjate frumos intr-un trup minion si dragalas. 

Finalizat in balonas, mers la dus, igienizat, stat la o vorba si plecat.

Si acum sa oferim note:

Locatie: sa zicem 8 pentru intunericul de afara si pentru ca acum am ajuns cat de cat mai ok fata de data trecuta, fara sa calc prin gropi. In schimb locatia in interior este de 10, cu baie curata, geluri de dus, prosop curat, tot ce vrea inima si muschiul tau 💪

OP: 10. S-a chinuit putin sa il ridice, insa promit ca next time nu va mai fi nevoie de asa mult efort 🙈 in schimb se ofera tehnici de deep, limbute pe oute si cam tot ce vrei tu. Imaginea actiunii in oglinda e ceva fabulos 🥰🤩

NP: 10. Nu am schimbat multe pozitii, doar doggy in care am si finalizat. Peisaj de vis, placut ochiului, forme, linii si unduiri impecabile. 

Atitudine si GFE: 10+ vorbeste frumos, se comporta frumos, e calma, rabdatoare si cel mai mult stie cum si cand sa zambeasca.

Daca ar fi sa recomand, sincer nu as mai recomanda-o as tine-o doar pentru mine 🥰

Per total merita macar o vizita pe saptamana! 

 

Laura, sarbatori fericite cu liniste in suflet si bucurii! 🥰😘🤗

 

 

  • Like 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
Acum 19 minute, ioscorpio91 a spus:

Salutare tuturor si saru' mana domnisoarei din topic!

Am fost din nou, la domniaoara Laura, care daca ar fi dupa mine i-as da un loc nr 1 in top 3 Iasi.

Asa cum stiti, am ajuns mult mai usor la adresa indicata....stiam eu ceva ceva dar nu foarte bine de la intalnirea trecuta....in fine....putin ghidat de dumneaei si in cele din urma am nimerit unde trebuia.

Posibil sa fi fost ultimul client pe ziua respectiva, cert este ca am ajuns foarte repede fiind prin zona, insa ce vreau sa subliniez este ca serviciile sunt ireprosabile, avand in vedere ca femeia mi-a facut seara mai buna.

Ce s-a intamplat intre mine si ea, ca sa detaliiez pe scurt, dupa cum bine stiti clasicul OP si NP, cu scuzele de rigoare ca ala micu' nu a vrut sa stea drepti din prima  fiind si obosit dupa cateva ore bune de munca si 2 ture de noapte, insa domnisoara Laura a reusit pana la urma sa faca ce trebuia.

NP pentru mine in pozitia doggy e piesa de rezistenta a fiecarei intalniri. Ai ce vedea ai pe ce pune mana  ai tot ce vrei tu. Sa fiu sincer sani, fund, chip...toate aranjate frumos intr-un trup minion si dragalas. 

Finalizat in balonas, mers la dus, igienizat, stat la o vorba si plecat.

Si acum sa oferim note:

Locatie: sa zicem 8 pentru intunericul de afara si pentru ca acum am ajuns cat de cat mai ok fata de data trecuta, fara sa calc prin gropi. In schimb locatia in interior este de 10, cu baie curata, geluri de dus, prosop curat, tot ce vrea inima si muschiul tau 💪

OP: 10. S-a chinuit putin sa il ridice, insa promit ca next time nu va mai fi nevoie de asa mult efort 🙈 in schimb se ofera tehnici de deep, limbute pe oute si cam tot ce vrei tu. Imaginea actiunii in oglinda e ceva fabulos 🥰🤩

NP: 10. Nu am schimbat multe pozitii, doar doggy in care am si finalizat. Peisaj de vis, placut ochiului, forme, linii si unduiri impecabile. 

Atitudine si GFE: 10+ vorbeste frumos, se comporta frumos, e calma, rabdatoare si cel mai mult stie cum si cand sa zambeasca.

Daca ar fi sa recomand, sincer nu as mai recomanda-o as tine-o doar pentru mine 🥰

Per total merita macar o vizita pe saptamana! 

 

Laura, sarbatori fericite cu liniste in suflet si bucurii! 🥰😘🤗

 

 

Eu nu am inteles asta cu locul 1 in top3? Daca ar fi un top 5, sau top 10 sa spunem, nu ar mai fi locul 1?

Mi-a placut faza cu nota ta pentru locatie, ai dat 8 pentru ca era intuneric afara, super tare sistemul tau de notare, daca mergeai in miezul zilei, locatia era de 10 ?

De acord cu tine ca Laura are un fundulet bestial, la cat e ea de miniona, fundul e beton, insa nu pot fi de acord si cu ce spui de sani, ca sunt super smecheri, din pacate, Laura are niste sani naspa, cand zic naspa stiu ce spun, are destule calitati, nu trebuie sa mai supralicitam si cu sanii.

In rest, recenzie ok, merci!

Link spre comentariu
Acum 2 ore, ioscorpio91 a spus:

Salutare tuturor si saru' mana domnisoarei din topic!

Am fost din nou, la domniaoara Laura, care daca ar fi dupa mine i-as da un loc nr 1 in top 3 Iasi.

Asa cum stiti, am ajuns mult mai usor la adresa indicata....stiam eu ceva ceva dar nu foarte bine de la intalnirea trecuta....in fine....putin ghidat de dumneaei si in cele din urma am nimerit unde trebuia.

Posibil sa fi fost ultimul client pe ziua respectiva, cert este ca am ajuns foarte repede fiind prin zona, insa ce vreau sa subliniez este ca serviciile sunt ireprosabile, avand in vedere ca femeia mi-a facut seara mai buna.

Ce s-a intamplat intre mine si ea, ca sa detaliiez pe scurt, dupa cum bine stiti clasicul OP si NP, cu scuzele de rigoare ca ala micu' nu a vrut sa stea drepti din prima  fiind si obosit dupa cateva ore bune de munca si 2 ture de noapte, insa domnisoara Laura a reusit pana la urma sa faca ce trebuia.

NP pentru mine in pozitia doggy e piesa de rezistenta a fiecarei intalniri. Ai ce vedea ai pe ce pune mana  ai tot ce vrei tu. Sa fiu sincer sani, fund, chip...toate aranjate frumos intr-un trup minion si dragalas. 

Finalizat in balonas, mers la dus, igienizat, stat la o vorba si plecat.

Si acum sa oferim note:

Locatie: sa zicem 8 pentru intunericul de afara si pentru ca acum am ajuns cat de cat mai ok fata de data trecuta, fara sa calc prin gropi. In schimb locatia in interior este de 10, cu baie curata, geluri de dus, prosop curat, tot ce vrea inima si muschiul tau 💪

OP: 10. S-a chinuit putin sa il ridice, insa promit ca next time nu va mai fi nevoie de asa mult efort 🙈 in schimb se ofera tehnici de deep, limbute pe oute si cam tot ce vrei tu. Imaginea actiunii in oglinda e ceva fabulos 🥰🤩

NP: 10. Nu am schimbat multe pozitii, doar doggy in care am si finalizat. Peisaj de vis, placut ochiului, forme, linii si unduiri impecabile. 

Atitudine si GFE: 10+ vorbeste frumos, se comporta frumos, e calma, rabdatoare si cel mai mult stie cum si cand sa zambeasca.

Daca ar fi sa recomand, sincer nu as mai recomanda-o as tine-o doar pentru mine 🥰

Per total merita macar o vizita pe saptamana! 

 

Laura, sarbatori fericite cu liniste in suflet si bucurii! 🥰😘🤗

 

 

Bună dimineața ❤❤❤

Îți mulțumesc din nou pt vorbele frumoase 🥰🤗🤗🤗 și eu îți urez sărbători fericite și să ne revedem cu bine 🤗🤗🤗 pupici :*

azi am sa fiu disponibilă începând de la ora 13:00 pupici :*

  • Like 2
Link spre comentariu
Acum 2 ore, mazare_radu a spus:

Eu nu am inteles asta cu locul 1 in top3? Daca ar fi un top 5, sau top 10 sa spunem, nu ar mai fi locul 1?

Mi-a placut faza cu nota ta pentru locatie, ai dat 8 pentru ca era intuneric afara, super tare sistemul tau de notare, daca mergeai in miezul zilei, locatia era de 10 ?

De acord cu tine ca Laura are un fundulet bestial, la cat e ea de miniona, fundul e beton, insa nu pot fi de acord si cu ce spui de sani, ca sunt super smecheri, din pacate, Laura are niste sani naspa, cand zic naspa stiu ce spun, are destule calitati, nu trebuie sa mai supralicitam si cu sanii.

In rest, recenzie ok, merci!

De obicei ma rezum la 3 tipe care le vizitez, nu 100 si naspa.

Locatia e de 8 pentru ca noaptea e mai greu de vazut pe unde calci, ziua poate e mai ok, desi cand am fost la ea era un santier in lucru pe arealul ala, nesemnalizat.

Sanii pentru mine sunt ok, chiar foarte ok. Oricum nici eu nu sunt un Fat Frumos sa fac nu stiu ce figuri...mie imi plac si atat, restul pot avea orice alte asteptari sau orice alte pretentii. Nu supraliciteaza nimeni cu sanii, in schimb am fost la destule tipe care ii avea urati...si cand spun urati chiar erau urati.

Zi faina tuturor! Sper sa nu te superi de explicatii!

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...