Sari la conținut

0723837973 Prima oara in orasul tau renata doar deplasari


Vizitator costichelg

Postări Recomandate

Vizitator costichelg
Reputație: 0

Prima impresie : neserioasa, nu te poti baza pe programare

 

A doua impresie: prinsa odata, la oha, e buna

Fizic: 9, frageda, zambet strengaresc, fata un pic de strumf, f simpatica; varsta 19-20

Locatie : la mine (10, normal... :snap )

Igiena : 9 la curatenie corporala ; dar ofera varianta NN, pentru unii e un minus, pentru mine nu, nu imi trebuie NN

Normal: 8-9 , executa ce e solicitat, face FK

GFE : 8-9, pentru varsta si experienta ei e super

Minus major: greu de prins si neserioasa cu programarile

Oral nu am facut, dar dupa cum s-a oferit cred ca se bazeaza puternic

 

Pentru mine conteaza foarte mult precizia programarii, nu stiu daca voi mai cauta, e efort mare, timp mult pierdut si o pwla mare la final. Asta e a treia impresie si cea finala. Daca ar fi fost serioasa m-as fi abonat. 

 

Halat 100. Cu plusuri pentru variantele N.

 

Concluzie: astept blonda, astept samira, daca nu apar, dau la undita

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator costichelg
Reputație: 0

So.. poze reale? NN normal neprotejat ? what..

Da poze reale, arata binisor la corp, la fata nu e fotomodel, dar e simpatica.

NN, da , ofera estraprice, dar nu trebuie sa il si iei. E riscul ei, eu nu fac nici macar FK sau ON.

 

Dar pt mine e prea mare stressul cautarii, am si altceva de facut. Daca ai timp, good luck!

Link spre comentariu

in primul rând

100 de lei ptr deplasare? de ce? cum? poate e prea cald și numai judec eu...

 

in al doilea rând

de ce nu are locație? își zice renata2000, 2020-2000=20. deci ar avea 20 de ani, după spusele ei... cred ca s-a topit calculatorul de la caldura și nu mai iese aritmetica cum trebuie. poate sa aibă locație.

are sau n-are peste 18 ani?

 

in al treilea rând

pe watsapp astăzi in timpul zilei arată ultima oară accesata dimineața foarte devreme. deci e pasare de noapte (parca ar fi delia)

 

in al patrulea rând

pozele is faine. le-a făcut acasă la ea? (părinți)

 

in al cincilea rând

am mici (foame) dubii ca e majora... am sunat-o și eu. deci ma astept la declarații la poli....

Link spre comentariu
Vizitator costichelg
Reputație: 0

in primul rând

100 de lei ptr deplasare? de ce? cum? poate e prea cald și numai judec eu...

 

in al doilea rând

de ce nu are locație? își zice renata2000, 2020-2000=20. deci ar avea 20 de ani, după spusele ei... cred ca s-a topit calculatorul de la caldura și nu mai iese aritmetica cum trebuie. poate sa aibă locație.

are sau n-are peste 18 ani?

 

in al treilea rând

pe watsapp astăzi in timpul zilei arată ultima oară accesata dimineața foarte devreme. deci e pasare de noapte (parca ar fi delia)

 

in al patrulea rând

pozele is faine. le-a făcut acasă la ea? (părinți)

 

in al cincilea rând

am mici (foame) dubii ca e majora... am sunat-o și eu. deci ma astept la declarații la poli....

100. Ce nu intelegi? 1 nr. Crezi ca sta o ora pe 100?

 

De ce n-are locatie nu-ti pot spune. Dar am o banuiala puternica ca nu va sta mult in Iasi. Poate nu se complica.

 

Varsta am intrebat-o, 19. Mai multe amanunte intreab-o, dar cred ca pierzi timpul.

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

100. Ce nu intelegi? 1 nr. Crezi ca sta o ora pe 100?

 

De ce n-are locatie nu-ti pot spune. Dar am o banuiala puternica ca nu va sta mult in Iasi. Poate nu se complica.

 

Varsta am intrebat-o, 19. Mai multe amanunte intreab-o, dar cred ca pierzi timpul.

Data viitoare sa o rogi sa-ti arate buletinul!  :laugh2  :laugh2  :laugh2

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator costichelg
Reputație: 0

Data viitoare sa o rogi sa-ti arate buletinul!  :laugh2  :laugh2  :laugh2

Exact. Si certificatul de nastere,  cu carnetul de note din clasa a XIIa si poze de la banchet.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0711111111
  • Oras:Iasi
  • Telefon: 0711111111
  • Oras:Iasi

Daca face neprotejat, inseamna ca e vreo torpila care a facut soseaua sau gara.

Astept confirmari, dar cred ca are dintisorii pe sarite, iar jos e tabacita mai tare ca cureaua mea.

Link spre comentariu
Vizitator costichelg
Reputație: 0

Astept confirmari, dar cred ca are dintisorii pe sarite, iar jos e tabacita mai tare ca cureaua mea.

Cam asa ceva. Din pacate. Dar am zis ca nu mi-a trebuit nici ON.

Link spre comentariu
Vizitator costichelg
Reputație: 0

Poate pana la urma e un noroc. Nu cred ca s-a topit din Vaslui ca-i neserioasa. A avut ea vreo belea cu neprotejatul.

La mine a fost o experienta, daca nu ma duceam stateam cu gandul. Dar nu e ceva super. E ceva mai durdulica decat in poze, fara sa fie grasa. Acum mi-a trecut.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator costichelg
Reputație: 0

Macar informatia cu normal neprotejat e verificat din macar doua surse sau e doar un zvon?

NN : +50. Asa mi-a zis mie.

Cineva zicea ca inainte era mai mult.

Cel mai bine e cand iti raspunde sa intrebi. Si te convingi.

Link spre comentariu
Vizitator valtoggle
Reputație: 0

Astept confirmari, dar cred ca are dintisorii pe sarite, iar jos e tabacita mai tare ca cureaua mea.

Poate nu-i chiar asa , dar nu merita recenzata. E o petarda. Cred ca are fir rosu cu taximetristii si TIRistii. Am gasit-o o data dar nu mai imi trebuie a doua oara.

Link spre comentariu
Vizitator valtoggle
Reputație: 0

Poate pana la urma e un noroc. Nu cred ca s-a topit din Vaslui ca-i neserioasa. A avut ea vreo belea cu neprotejatul.

Cred ca in Vaslui sunt destui care i-ar da bataie.

 

 

 

Va pleca din tara si nu o intereseaza cine sau cati o injura.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0711111111
  • Oras:Iasi
  • Telefon: 0711111111
  • Oras:Iasi

Neserioasa. Zice una si face alta!!!!

fii sigur ca sunt destui care au platit hotel pt ea si au luat-o in manuta.Ce nu putem fi siguri e daca risti doar o banala tricomonaza sau infectie urinara, sau daca te umpli si de altele.

Jean a facut si VDRL prin ianuarie, am multumit ca nu e nimic si de atunci m-am lecuit

 

Faceti FK si NP, dragilor...

Link spre comentariu
  • Telefon: 0711111111
  • Oras:Iasi
  • Telefon: 0711111111
  • Oras:Iasi

fii sigur ca sunt destui care au platit hotel pt ea si au luat-o in manuta.Ce nu putem fi siguri e daca risti doar o banala tricomonaza sau infectie urinara, sau daca te umpli si de altele.

Jean a facut si VDRL prin ianuarie, am multumit ca nu e nimic si de atunci m-am lecuit

 

Faceti FK si NP, dragilor...

Si tot Jean a platit doua consultatii la Suditu. Ajunge.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0711111111
  • Oras:Iasi
  • Telefon: 0711111111
  • Oras:Iasi

Poate pana la urma e un noroc. Nu cred ca s-a topit din Vaslui ca-i neserioasa. A avut ea vreo belea cu neprotejatul.

O cunostinta mi-a spus ca strange bani sa plece in Elvetia la un tratament, ca ar fi infectata cu ceva. Asa ca e misto asta cu neprotejatul.

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Telefon: 0711111111
  • Oras:Iasi
  • Telefon: 0711111111
  • Oras:Iasi

O cunostinta mi-a spus ca strange bani sa plece in Elvetia la un tratament, ca ar fi infectata cu ceva. Asa ca e misto asta cu neprotejatul.

Prezervatul valoreaza, uneori, mai mult decat greutatea lui in aur...

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...