Sari la conținut

0723837973 Prima oara in orasul tau renata doar deplasari


Vizitator costichelg

Postări Recomandate

  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

M-am intalinit cu fata in seara asta, a raspuns la apel din prima, am schimbat dupa cateva sms-uri. A durat in jur de o ora pana a ajuns in fata blocului meu.


Fata e draguta, blonda tunsa scurt, cu niste ochi foarte frumosi, zice ca are 19 ani fizicul nu o tradeaza, piele fina  din ce am discutat cu ea pare cumva mai matura, dezghetata. Pozele par reale doar ca este tunsa mai scurt. 


Trebuie sa fiti hotarati in privinta numarului finalizarilor, se stabileste si cere banii inainte de a incepe. Cu chestia asta am avut senzatia ca se grabeste, dar nu a fost deloc pe graba.


Fizic: 8-9, OCHI 10


Locatie : la mine 


Igiena : 10 a facut dus inainte de actiune


Oral:  un 7 daca fac comparatie cu topul, deep, ceva atentie kinderilor


Normal:8, nu refuza pozitii, da ceva contre, n-am intrebat daca face np nu ma intereseaza, a zis ca pot sa finalizez unde vreau. Cand am simtit ca e momentul am scos prez si am terminat pe burta ei.


GFE : 10   lipicioasa,face fk, avea o nedumerire legata de marimea prezervativelor :)), mi-a povestit niste chestii amuzante... e ok


 


100 finalizarea/200 h, +50 pt. oral nep, nu face anal. Vizita dtd a durat ~60 min, am optat pt. o finalizare cu oral nep tarif 150.


  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0711111111
  • Oras:Iasi
  • Telefon: 0711111111
  • Oras:Iasi

 

100 finalizarea/200 h, +50 pt. oral nep, nu face anal. Vizita dtd a durat ~60 min, am optat pt. o finalizare cu oral nep tarif 150.

 

Pentru cine nu a inteles bine mesajul.

o finalizare cu ON inclus = 60 min

Sa stie toata lumea ce durata sa astepte.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...