Sari la conținut

Rallu 0723028413


Postări Recomandate

Vizitator ccfdtig
Reputație: 0

:)))) sunt in Timisoara momentan...

Confirm! :laugh2

Io in loc sa merg la Biserica, azi am vizitat-o pa Raluca sau fata care e o muzica rătăcită in carne. Nu m-am înșelat...

Genul skiny cum imi place mie.:)

Normal ca nu i am zis cine sunt decât la final cand i-am zis ca nu am gresit conform caracterizării. Ha! :)

Domne, fata e super de treaba dar mai mult e scorpion ca si mine. Sa mai zic altceva? :laugh2

O țigărilos de acomodare, dus, apa de gura and in the room...pa o muzica aleasă de ea.

Râsete, glume...pana am trecut la action.

Io nu prea ma stiu, is mai novice dar fata da, se știe si se știe bine la toate capitolele.

Noroc ca ma mai conducea ea, ca io cum ziceam...învăț. :laugh2

No, toti învățăm...nimeni nu se naște invatat.

Nu voi descrie cu detalii acțiunea doar spun ca fata e de nota 10.

Action: one hour.

Deși 99% merg cu finalizarea, nu se putea sa nu merg cu ora la fatuca. Nu sa face! Estem gentlemani...in Tm. Stiam ca e prietena cu Kataleya si mi-am imaginat ca daca sunt prietene, nu o sa mi para rau ca merg cu ora. Asa a si fost.

E! Feeling the scorpion...atâta tot. :)

Locatie: mișto-Toronto rezidence, asta-i in Timisoara-Romania nu Toronto :laugh2

Nota generala: 10...am zis ca nu o sa mai prea dau 10 dar nu am cum.

Baby Thank's! Kiss you! ( no, telefonul a scris miss you) :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

:)))) sunt in Timisoara momentan , In Ct voi veni pe 3 august !! Insa nu prea imi vine sa scriu in zona aia pe forum , pt ca sunt prea multe minti inchise ce nu au parte de socializare in viata reala .... Si prefer sa merg pe poze false si sa lucrez cu Publi24 ... :*

Deci sa înțeleg ca, pozele tale sunt false?

Link spre comentariu
Vizitator ccfdtig
Reputație: 0

Deci sa înțeleg ca, pozele tale sunt false?

:laugh2 :laugh2 :laugh2

Mai zoro, ma faci sa rad...

Asta ai inteles tu din msg ei? E ea ma, cea din poze...

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Confirm! :laugh2

Io in loc sa merg la Biserica, azi am vizitat-o pa Raluca sau fata care e o muzica rătăcită in carne. Nu m-am înșelat...

Genul skiny cum imi place mie.:)

Normal ca nu i am zis cine sunt decât la final cand i-am zis ca nu am gresit conform caracterizării. Ha! :)

Domne, fata e super de treaba dar mai mult e scorpion ca si mine. Sa mai zic altceva? :laugh2

O țigărilos de acomodare, dus, apa de gura and in the room...pa o muzica aleasă de ea.

Râsete, glume...pana am trecut la action.

Io nu prea ma stiu, is mai novice dar fata da, se știe si se știe bine la toate capitolele.

Noroc ca ma mai conducea ea, ca io cum ziceam...învăț. :laugh2

No, toti învățăm...nimeni nu se naște invatat.

Nu voi descrie cu detalii acțiunea doar spun ca fata e de nota 10.

Action: one hour.

Deși 99% merg cu finalizarea, nu se putea sa nu merg cu ora la fatuca. Nu sa face! Estem gentlemani...in Tm. Stiam ca e prietena cu Kataleya si mi-am imaginat ca daca sunt prietene, nu o sa mi para rau ca merg cu ora. Asa a si fost.

E! Feeling the scorpion...atâta tot. :)

Locatie: mișto-Toronto rezidence, asta-i in Timisoara-Romania nu Toronto :laugh2

Nota generala: 10...am zis ca nu o sa mai prea dau 10 dar nu am cum.

Baby Thank's! Kiss you! ( no, telefonul a scris miss you) :laugh2

Maestre ,ai notă maximă din partea mea pentru următoarea notă : " fata care e o muzică rătăcită în carne !" :clapp :clapp :clapp

 

PS.

De fapt m-am razgândit ! Nota 4...stai jos! Ai rămas corigent ! :laugh2 :laugh2

Asemenea vorbe își au locul pe "Picătura de înțelepciune" sau

"Gânduri din Alma" !

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

:)))) sunt in Timisoara momentan , In Ct voi veni pe 3 august !! Insa nu prea imi vine sa scriu in zona aia pe forum , pt ca sunt prea multe minti inchise ce nu au parte de socializare in viata reala .... Si prefer sa merg pe poze false si sa lucrez cu Publi24 ... :*

ti-am lasat mesaj vocal pe nr de cluj , obi sint, cel cu pozele daca apari la mare m-as bucura enorm sa ne revedem .

ti-l recomand pe nellu  de la timisoarta , sper sa te remarce, o sa va intelegeti bine.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

ti-am lasat mesaj vocal pe nr de cluj , obi sint, cel cu pozele daca apari la mare m-as bucura enorm sa ne revedem .

ti-l recomand pe nellu  de la timisoarta , sper sa te remarce, o sa va intelegeti bine.

Am remarcat-o, stai linistit! Insa, din pacate, din motive de pandemie, ma simt nevoit sa aman intalnirea cu ea. Sper sa treaca pandemia asta mai repede decat se lasa fata de meserie.

Cele bune!

  • Like 7
Link spre comentariu

Salutare,

 

Vizita nr 2 si ultima recenzie la adresa Ralucai pentru ca am sa ma repet. Nu si ultima vizita cu siguranta.

 

Sar peste note. M-am simtit perfect. Tot ce face e pe placul meu. Simte omu. E atenta la ce iti place si continua. Deschisa la fantezii. Ce sa mai...!

 

Recomand cu caldura.

 

Petreci timp de calitate.

 

Spor!

  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...