Sari la conținut

Morena 0758855646


Postări Recomandate

Salut! Am vizitat o pe doamna sâmbătă. Aveți ceva simptome covid? Eu am un pic de febra și dureri de cap. Sau poate sunt eu paranoia. Merci pentru un eventual răspuns.

Ba nu vreau s-o zic cu supărare. Dar mai spalati-vă , frate. Mergi la fata, ii ceri sa te duci la baie, sa te speli pe mâini. Cand ai terminat te speli pe mâini. O mai imfecteaza si pe aia , mai vin alți 30 de oameni dupa tine, poc se infecteaza si ei , si tot asa. Nu ma mir de ce Galatiul e pe al 3-lea loc la nr de infectati.

Link spre comentariu

Ba nu vreau s-o zic cu supărare. Dar mai spalati-vă , frate. Mergi la fata, ii ceri sa te duci la baie, sa te speli pe mâini. Cand ai terminat te speli pe mâini. O mai imfecteaza si pe aia , mai vin alți 30 de oameni dupa tine, poc se infecteaza si ei , si tot asa. Nu ma mir de ce Galatiul e pe al 3-lea loc la nr de infectati.

Nici aici nu scăpăm de virusologi și statisticieni. Nu știu dacă ești în măsura sa faci dirigenție de genul ăsta. Îți depășești conditiunea.Eu am lansat dialogul cu cei care au fost la această doamnă.

Link spre comentariu
  • Oras:În mai multe parti
  • Oras:În mai multe parti

Ba nu vreau s-o zic cu supărare. Dar mai spalati-vă , frate. Mergi la fata, ii ceri sa te duci la baie, sa te speli pe mâini. Cand ai terminat te speli pe mâini. O mai imfecteaza si pe aia , mai vin alți 30 de oameni dupa tine, poc se infecteaza si ei , si tot asa. Nu ma mir de ce Galatiul e pe al 3-lea loc la nr de infectati.

. Colegu chiar ești haios ne spălăm pe mâini ok. Dar mulți vor FK sau alții sa o lingă trebuie sa se spele pe mâini și după cunilingus?
Link spre comentariu

. Colegu chiar ești haios ne spălăm pe mâini ok. Dar mulți vor FK sau alții sa o lingă trebuie sa se spele pe mâini și după cunilingus?

Eu am zis doar sa fie un minim de igienă. Se vede ca zona noastră ( a moldovei ) e limitată rău din punct de vedere intelectual.

Link spre comentariu

S a rezolvat misterul. Cred că eu am fost paranoic. Doamna este ok din punct de vedere al stării de sănătate.Am clarificat cu doamna. Puteți să o vizitați fara probleme. Mea culpa!

Ai făcut testul sau ai întrebat-o pe ea cum se simte și ai primit confirmarea ei ca este sănătoasă? Bănuiesc ca înțelegi și tu, având în vedere ca venitul ei depinde de clienții care o vizitează, ca probabilitatea sa nu spună tot adevărul e mare.
Link spre comentariu

Ai făcut testul sau ai întrebat-o pe ea cum se simte și ai primit confirmarea ei ca este sănătoasă? Bănuiesc ca înțelegi și tu, având în vedere ca venitul ei depinde de clienții care o vizitează, ca probabilitatea sa nu spună tot adevărul e mare.

Ea mi a spus că nu are nimic și o cred că este o femeie la locul ei. Am exagerat eu pe fondul situației actuale.

Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

Am vizitat zilele trecute pe doamna, atitudine foarte ok.face pe placul clientului.

Ca si aspect nu este fotomodel dar este ok. Oralul : 8.5 Normal : n/a ( nu am apucat) Igiena : 10 FK : nu ma intereseaza. CIM : da. Halat : 100 roni.

  • Like 2
Link spre comentariu

Auzi sefu... Cu cit plateste serviciile de marketing?

Ca desi nu sunt interesat pizda pe bani pt. ca covid, m-ar interesa sa fac un ban ;)

Vad ca in 3 zile de cind ti-ai deschis cont, nu contenesti sa o mai umpli de 10 pe linie pe pasarica asta....pardon, :slap2 doamna asta.

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

Salut! E parerea mea .ca e o femeie de nota 10.Atitudine ok .Totul calitate !

 

O fi parerea ta .... dara la unii colegi li se pare cam dubios ca de cand ai contul ai scris numai pe topicul asta , si mai ai putin si ii dai nota 11 ...

 

Ca sa elimini banuielile de promovare pescareasca, mai pune mana si mai scrie si la alte dameze .......... ca banuiesc ca daca lu asta ii dai numai 10 inseamna ca ai mai intalnit si altele cu servicii mai slabe cu care poti sa o compari , nu ?? 

  • Like 2

 

Link spre comentariu

Nu te cred... si nici nu arunc banii ca zici tu ca e calitate. In Vrancea voi aveti alte standarde ;)

Da' daca faci o recenzie... s-ar putea sa te cred, ca de marketing sunt satul.

 

PS. In loc sa dai raspunsuri de astea, in care sa nu zici nimic concred decit ca e o minunata, pina acum faceai o recenzie ;)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Nu te cred... si nici nu arunc banii ca zici tu ca e calitate. In Vrancea voi aveti alte standarde ;)

Da' daca faci o recenzie... s-ar putea sa te cred, ca de marketing sunt satul.

 

PS. In loc sa dai raspunsuri de astea, in care sa nu zici nimic concred decit ca e o minunata, pina acum faceai o recenzie ;)

are 5 postari,toate pe topicul asta.

Nu doar ca pute a hamsie,duhneste

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

are 5 postari,toate pe topicul asta.

Nu doar ca pute a hamsie,duhneste

e prea prost , nici macar nu isi da seama ca ii face mai rau lu "Morena" cu promovarea asta de 2 bani ....

 

Link spre comentariu
Vizitator marmotto
Reputație: 0

Macroul cand e crud, mai miroase cum mai miroase !

 

In schimb, macroul prajit.... yewww... pute a ulei si grasime, de-ti trebuie tot castronul cu mujdei ca sa poti manca o bucata, fara sa ti se aplece ! :) =))

 

In schimb, fript la jar sau pe plita miroase mai suportabil !

 

=))

 

Dar prajit... yucks ! =))

Link spre comentariu
  • Oras:Europa
  • Oras:Europa

Salutare colegii,

Am citit și m-am amuzat teribil.

În proporție de 90% eu cred că subsemnata este "alinpopuscua" :)); după cum explică detaliat serviciile raportate la $$$ și alte prostioare care-i pot ieși din gură (mână).

 

Fish dacă e, e prea prost, foarte rar cred; repet prea prost să-i facă reclamă doar el.

 

Oricum, personal, cred că-i voi face o vizită doar pentru o muie, corectă sper, la 60lei :)). Cine știe, poate poate acceptă face-fuck, dar nu va nicio tragedie dacă nu.

 

(60lei = 3 pachete de țigări, fiți serioși)

Link spre comentariu
  • Telefon: 0843473808
  • Oras:Galați
  • Telefon: 0843473808
  • Oras:Galați

Am vizitat o pe Morena

Programare la telefon

-on+np 100 lei;am stat undeva la 30-40 minute

-profesoara la oral, normal de 7-8;oralul face toți bani!!!

Locație 9-racoare în garsoniera, curățenie, gel de dus la baie, apa calda

La corp arata binișor, nota 7-8 gen skiny, bucile cam flescaite, tate măsură 0 și moi le tot acoperă mereu... Buze frumoase! Oricum pentru muita merita 10

  • Like 1
Link spre comentariu

Salut ! E prima mea recenzie ..curios fiind de notele obținute la oral m-am hotarat sa merg si eu .Locatie ok .Destul de sexy și atrăgătoare, sânii mici ,buze senzuale.Am dorit un nr .oral + normal Finalizare orală. On,np.finalizare orala 150 30 min.intr adevăr oralul face toti banii.Atitudine ok fata de client .E singura in Locatie.Oral 10 normal 9.5.accepta poziții, igiena 10.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...