Sari la conținut

Morena 0758855646


Postări Recomandate

  • Oras:Galați
  • Oras:Galați

Da, ciudat de fain Oralul 🤔 Eu nu prea am înțeles cum îl face...

Deci, știi ca e în gura, dar nu simți ca e în gura 🤣 greu de explicat, parca îți atinge doar anumiți nervi ai sulii, acolo e vorba de tehnica 🤣 nu am mai avut nevoie de normal.

 

Femeia are o vârstă, se vede după piele, este foarte calma, vorbește în șoapte, eu fiind și puțin mai adormit în acel moment, la orice spunea sau întreba, răspundeam cu "Da" sau "OK" 🤣

 

E buna de pus la un Edge!!! Finalizarea va fi vulcanica!

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator marmotto
Reputație: 0

Da, ciudat de fain Oralul Eu nu prea am înțeles cum îl face...

Deci, știi ca e în gura, dar nu simți ca e în gura greu de explicat, parca îți atinge doar anumiți nervi ai sulii, acolo e vorba de tehnica nu am mai avut nevoie de normal.

 

Femeia are o vârstă, se vede după piele, este foarte calma, vorbește în șoapte, eu fiind și puțin mai adormit în acel moment, la orice spunea sau întreba, răspundeam cu "Da" sau "OK"

 

E buna de pus la un Edge!!! Finalizarea va fi vulcanica!

Crezi ca multi barbati stiu ce inseamna "edging" sau cati dintre ei crezi ca pot asta ? :)

Link spre comentariu
  • Oras:Galați
  • Oras:Galați

Fata lucrează la program, la ora 19 maxim trage zăvorul. Programările se fac de dimineață pe la 9, are și pauze 🙄...

Este foarte rezervata sau poate ca nu am avut eu chef sa o descânt...dar nu pare sa dea din casa asa la prima găseală...in rest, ca și multe altele, nu ii place sa fie comparata sau sa fie numita curva.

 

Are sanii mici, e înaltă, carnea moale (nu are prea multa pe ea) iar pasarica destul de frumoasa pentru una de 40 ani. Ea după 2 zile în Galați, a renunțat la anunțuri pe public24 🤔 curioasa treaba...nu îmi amintesc sa o mai fi văzut pe la Galați, sa zici ca are clienții ei. Sa fi fost underground în asemenea hal, mi se pare curios. Ca are și clienți femeia...

 

Este puțin prea calma, cred, 0rea în șoapte vorbește, ai avea impresia ca e fumată 🤣...dar e maleabila, ii sta bine și cu pla in gura dar și cu degetul 🤣🤣.

Link spre comentariu
  • Oras:Constnta
  • Oras:Constnta

Salutare dragi colegi. 

 

In urma recenziilor aleg sa-mi incerc norocul cu doamna. Sunt amator de oral, asa ca prima recenzie ca si-ar merita banii mi-a dat curaj. Sun, imi raspunde, imi da adresa, ajung la locatie. Pana atunci se ocupase (nu stabilisem clar cand ajung ci ca voi suna cand voi fi pe aproape). Dupa cateva incercari imi raspunde din nou, urc si ma intampina zambind la usa. 

 

Eu fiind putin mai timid, ii spun ceea ce vreau : optez pt un oral. Imi spune ca este 60(sau 70) de lei, 100 on+ np. Las 100 pe masa, intru la dus.

 

Locatia -9,5- racoare, curat, masina de spalat spala lenjerii noi. La baie am dat si de gel de dus si de servetele din belsug.
2.Modalitatea de contact telefonul din titlu
3.Detalii despre intalnireaefectiv : comunicativa, relaxata. M-a vazut mai ne-initiat si a avut rabdare si calm. Mi-a explicat anumite lucriri (ce tineau de mine). Dupa prima vizita, ne-am mai intalnit de vreo 2 ori.

4.Programul de lucru de dimineata pana pe la 7 seara. 
5.Note acordate pentru serviciile de care ati beneficiat: GFE : 9,5 : ceva mangaieri, vorbea suav/in soapte, sarutari pe corp. Chiar mi-a explicat unele lucruri, printre care si ca la oral trebuie sa ma taxeze mai mult datorita duratei lui (am stat peste 20 de minute pentru o finalizare, si am decartat cadoul cerut mai mult decat fericit)

ON/CIM : 10. L-a trezit pe al mic, desi era rusinos, l-a adus la maturitate. S-a jucat cu el, punand accent pe zonele nervoase ale nazdravanului; Nu m-a grabit, m-a vazut ca imi place si m-a lasat sa ma relaxez, netrebuind sa "termin rapid". M-a lasat sa si dau din fund chiar, desi toata actiunea se petrecea inspre cerul gurii si nu TF. Are tehnica f buna. De revenit pt oral, clar da!

Restul nu am incercat, dar dupa parerea mea isi merita banii.
6.Tarifare - 250 ora. 100 np+on. 

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Europa
  • Oras:Europa

Salutare! Frate,nu fie cu supărare...daca și asta mai e țiganca...ce mai zici de altele .Femeia e româncă, e alba am vazut -o luna trecută. E doar bronzata omule .N-ai auzit de solar,de plaja ..?

:))) mda, bună intervenția.

Totuși zic să cerem părerea mai multor curvari ce am vizitat-o legat de solar/etnie.

 

Și sa-ți demonstrez că am fost la ea, acum voi fi mai drastic în a o caracteriza:

 

Aspect: prea slabă pentru vârsta care o are (aprox. 40), carnea moale pe ea și un neg urât pe spate, mai exact pe omoplatul stâng (s-ar putea să aibă mai mulți negi, nu am cazut-o de la spate, la oral nu prea ai cum).

 

Repet oralul este punctul forte, o tehnică aparte în ce o privește, iar dacă e țigancă- aia e, țigancă muistă.

 

Eu, spre deosebire de aici colegi, nu mă ascund după deget în a respecta persoanele care lucrează în acest domeniu, pur și simplu doar le cumpăr("timpul")/folosesc de ele.

  • Like 1
Link spre comentariu

*in ceea ce o privește...gramatical vorbind frate...Femeia nu e țiganca.Sa- și dea cu parerea cei care au mai fost pe la ea ..E țiganca sau nu ? Numai c*cat mănânci. Nu cred ca intereseaza pe nimeni ca are o alunita pe spate ...da-ti place maxim cum o suge ..

Link spre comentariu

Acu' eu asa cum am mai spus, urasc ciorile... da' nu pentru ca-s colorati, ci pentru nemunca, trafic de curve, copii, cersetori, droguri, furturi&tilharii, turnat $ in cap pe net sa moara romanii de ciuda.

Nu urasc curvele tiganci... Ca am mai gasit cite o baragladina de centura cu impresii de curva de apartament... am pur si simplu plecat. Insa am futut tiganci decente, curate, care stiau meserie, si meritau banu fara fitza si fast fuck.

Inclin sa cred ca pasarica asta over 40, chiar daca e (si nu spun ca e... ) tiganca, face parte din a doua categorie.

Nu mai fiti rasisti pe considerente de culoare a pielii.... puteti fi cit vreti pe considerente sociale, de mentalitate si comportament. ;)

Atita vreme cit a supt pula de competitie si s-a comportat cum trebuie, si declari ca ai fost multumit... ce importanta are culoarea pielii?

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Europa
  • Oras:Europa

*in ceea ce o privește...gramatical vorbind frate...Femeia nu e țiganca.Sa- și dea cu parerea cei care au mai fost pe la ea ..E țiganca sau nu ? Numai c*cat mănânci. Nu cred ca intereseaza pe nimeni ca are o alunita pe spate ...da-ti place maxim cum o suge ..

Nu știu cu cine te cerți.

Este punctul meu de vedere și este unul la obiect.

Niciodată nu voi lua caezarului ce este al lui, dar văd că tu privești foarte subiectiv treaba.

Ideea este următoare: mi se rupe dacă e sau nu e țigancă, nu e treaba ta dacă revin sau nu la ea, iar dacă stau să mă gândesc cu câtă ardoare și înverșunare îi iei apărarea legat că nu ar fi, deși e colorată și nu albă, că poate tu nițel ești ori colorat ori cunoscut de-al ei ori sclavul pizdii, pardon curve.

 

Baftă, te-am lăsat, sper că am fost destul de precis și exact raportat la discuția cu tine BO$$.

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

*in ceea ce o privește...gramatical vorbind frate...Femeia nu e țiganca.Sa- și dea cu parerea cei care au mai fost pe la ea ..E țiganca sau nu ? Numai c*cat mănânci. Nu cred ca intereseaza pe nimeni ca are o alunita pe spate ...da-ti place maxim cum o suge ..

vezi ca puti a navod
  • Like 1
Link spre comentariu

Alexxx_123 puti tu a laba ...cred.. nu te-a jignit nimeni ...era vorba sa spuna cei care au fost la ea daca femeia e țiganca sau romanca.Nu cred ca situl asta este sa ne jignim intre noi ci sa ne dam cu parerea despre fetele pe care le -am vizitat ,despre serviciile lor .

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...