Sari la conținut

Simona ! ❤ 0742660771 ❤


Postări Recomandate

  • Oras:Bacau
  • Oras:Bacau

Tu vorbesti ca la bacău numai împuțiti sunteti ! Du te de unde ai venit ca sunt eu mai curata in pizda decat esti tu in gura

Vezi tu probabil ai parte de acei clienti de care pomenesti datorita comportamentului tau.Nu e frumos sa generalizezi, in mod cert ai avut si clineti certati cu igiena dar aveai 2 solutii nu ii primeai sau ii invitati discret la dus.Dar e mai usor sa arunci vb grele.

 

Succes

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Bacau
  • Disponibila
  • Oras:Bacau
  • Disponibila

Tu vorbesti ca la bacău numai împuțiti sunteti ! Du te de unde ai venit ca sunt eu mai curata in pizda decat esti tu in gura

Da eu vorbesc , sau ai uitat când am intrat la tine îmi spuneai cat de bine miros(precizez ca făcusem dus cu 5 minute înainte de a ajunge la tine) , dar asa faceti voi cele de etnie , sariti repede cu gura, ca na , nu trebuie sa ti se sifoneze imaginea de damă.

Parerea mea , este că după fiecare client sa te speli cu un gel imtim și așa se rezolva problema, nu mai emani mirosuri....și nu cred ca cei care te vizitează sunt nespalati, doar poate cei de aceași etnie ca tine , noi ceilalti incercam sa fim cat mai civilizați.....

  • Like 1

Fac ceea ce vocile din lenjeria mea imi spun sa fac 🤪🤪🤪

Link spre comentariu
  • Oras:in paradis
  • Oras:in paradis

Tu vorbesti ca la bacău numai împuțiti sunteti ! Du te de unde ai venit ca sunt eu mai curata in pizda decat esti tu in gura

Larissa si cu Ana au spus ca sunt numai baieti faini pe la Bacau. Bine, aici conteaza si felul in care te comporti tu ca "excorta" cu cei care te viziteaza. In ceea ce te priveste , am spus si mai sus, m-ai pierdut din start precum client prin felul in care te manifesti aici . Din partea mea, si cred ca si a colegilor, du-te linistita inapoi la "capetala" unde te asteapta numai bajeti curati si jentelmeni.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...