Sari la conținut

Leyla 0734207663


Postări Recomandate

@muntele.. pentru fetele ce merita (pe orasul nostru), si pt unii membrii ai "comunitatii",imi pot da interesul sa fiu folositor!

Pentru mine, Leyla.. e "de aici" , e "de-a noastra"..

 

am ramas oarecum "dezamagit" in ceea ce te priveste, vizavi de ultimele discutii de pe acest topic..dar probabil eu am un caracter mai razboinic.. si nu am sa tac in fata nimanui, ( nici cu nevasta-mea de fata*😵) pentru cele care consider ca nu merita defaimate.. mai ales de un pruncuț, care abia isi da seama ce inseamna "o femeie", in adevaratul sens al cuvantului.( erotic vorbind)..dar tinand cont ca esti unul dintre foarte putinii care vor sa tina steagul sus, imi voi aduce aportul oricand.

 

In momentul de fata, in viziunea mea, niciuna, din cele check-ed, (si momentan sau in viitorul apropiat in orasul ns) nu se mai ridica la anumite standarde, in afara Leylei & Zenei..

Fost-au multe in trecut.. dar degeaba ai aptitudini daca caracter 0...

Vorba aia:" 3,14$d@ au toate"...mai greu e de inteles ca nu toti cauta doar asta...

 

zi faina!..

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:peste tot
  • Oras:peste tot

Salutare confraților

 

ÃŽnainte de plecarea lui leyla în data 18 octombrie, în 16 octombrie am zis că trebuie să ne luăm rămas bun. Făcut programare ora 1800 și rachetă spre locație în Carpați.

ÃŽntru ne pupacim, îmbrățișare și rachetă la duș. Nu știu cum sunt alți cu ea, dar pentru mine e perfecta.

Ajung în cameră, o iau în brațe o sărut pe gât, sânii, îi sug sfarcurile și ajung la pasarica. Frumoasa epilata și dulce. Am vrut să îi dau și limbi în curðŸ˜, dar zice că nu îi place.

Ma fac comod și apoi începe ea cu un oral de zile mari. Deep, se futea singura în gât și umed. Nota 10. I-am zis ca o iau de nevastă. Oralul a fost protejat.

Vine ea deasupra și mă fute în dracii, pe la spate, pe lateral, ea cu spatele la mine. Se vedea așa de frumos gaura curului ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜. A fost foarte intensa partida și pentru ca eram obosit îi recomand să mă termine manual. A făcut o laba de

nota zece cu ulei de cocos 👌👌👌

Eu mai revin la ea când se întoarce

Amenda 150 de lei o finalizare

 

Leyla te aștept cu colinda 😋😋😋😋

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Satu Mare
  • Oras:Satu Mare

Bună @vasile, vreau te rog frumos sa nu mai vorbești atât de vulgar pe forum, știu cine ești și știu ca ești un domn, te rog frumos fii și aici unul. Te as ruga din suflet sa specifici ca nu ne am sărutat, pt ca eu nu ma sărut cu nimeni. Va rog frumos sa nu înțelegeți greșit niciunul dintre voi, dar poate sunt alți băieți de vor sa ma viziteze și vin cu gândul ca fac gfe și la ușa când vor auzii într-adevăr ca nu fac vor rămâne dezamăgiți. Mi-am ales meseria asta îmi asum,îmi fac treaba cum știu eu mai bine dar sa nu depășim limitele va mulțumesc frumos și îmi cer scuze dacă v am deranjat pe vreunul. Seara faina

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator dili_mache
Reputație: 0

Va salut!

Am observat ca din pricina problemei ce a suferit-o site-ul,cu ceva timp in urma unele postari s-au sters, printre care si recenzia mea adresata Leylei.

Nu am mai repostat in ideea unui backup, care s-a concretizat de curand.

Aceiasi metoda de contact, ii fac cunoscut faptul ca vreau s-o revad pana nu pun astia restrictii mai nasoale.si sa nu ma prinda garda umbland teleleu .

De fiecare data ma surprinde placut,aduce ceva nou intalnirilor.

Despre actiune. Aici se dezlantuie Tzunami-ul Leyla.

Oral protejat super. La normal zici ca e ultima data cand ne sexam ,ca nu mai prindem ziua de maine. Pe mine sa ma tina inima si pe ea patul.

Are un corp perfect,pentru mine.Piesa forte sunt sanii, mari rotunzi siliconati.

NU ma prea pricep la recnzii Sper totusi ca am fost de ajutor. Ajutor pe care si eu l-am primit de la voi.

Aspect 10

Atitudine pro client

OP 10

NP 10

Implicare 10

De revenit!

Link spre comentariu
  • Oras:Satu mare
  • Oras:Satu mare

Salutare!

Am vizitat.o pe Leyla în cursul săptămânii. Locația o știți, Carpati,programare telefonica si confirmare inainte.Putin somnoroasa(era dimineata) dar sexy.

Foarte prietenoasă si vorbăreața ca de obicei.Stam la o tigara si un suc apoi urmează dusul si acțiunea în dormitor.Incepe cu un oral P luungg si demențial!!deep maxim, atenție la oo,urmează un 69 în care degust piersicuta dulce si cu pierce după care trecem la un LOT.Finalizare în balon încălzit bine de oralul lung.Mai povestim la o tigara si un suc și ne luam.la revedere.

Note.

Locația 10- curățenie, dus cu geluri si prosop curat primit.

Leyla-10 sani siliconati superbi, niște buci de Brazilia 10*, poersicuta epilata, umeda si strâmtă.

Nu e genul slim, ai pe ce pune mana.

OP.10** incepe usor după care deep din ce în ce mai accentuat si bine executat.. cu sunete, gemete

NP.10 se misca fantastic la LOT, se împinge tare în pula, gemete, sunete,pleosc pleosc 🙈😉

De revenit.

Cadoul 250 ora.

O fata faina,aveți grija de ea!

  • Like 3
Link spre comentariu

O fata faina,aveți grija de ea!

@raduhot, avem grija de ea. . .( fiecare cum poate)..

dar si ea are grija de noi.

 

ps: colegi satmareni, nu va mira faptul ca vecinii nostrii apreciaza tot mai mult, "comorile" noastre? nu va da cu virgula?apoi ne miram oare de ce ne pleaca...

 

te pup Leyla! ♡

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Satu mare
  • Oras:Satu mare

forum/user/337061-_sahy_/

ps: colegi satmareni, nu va mira faptul ca vecinii nostrii apreciaza tot mai mult, "comorile" noastre? nu va da cu virgula?apoi ne miram oare de ce ne pleaca...

 

Sahy,

sunt localnic si eu..mai nou pe forum.Nu stiu de ce apare la locație baia mare⁉️ o sa încerc sa schimb.

Numai bine!

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...