Sari la conținut

Leyla 0734207663


Postări Recomandate

Vad ca toata lumea o lauda pe Leyla pana aici nimic de spus din poze fata e superba ,experienta mea cu ea a fost una neplacuta zic eu ,am sunat cu o zi inainte pentru o programare (imi place sa merg la sigur sa nu pierd timpul)  si a spus ca e ok pentru ora 12 dar sa o sun cu jumatate de ora inainte m-am comformat eram in zona Carpati cu 30 min inainte de ora stabilita si o sun prima data ,nu raspunde,astept 15 min sun din nou iar nu raspunde, mai astept 15 min sun din nou imi da ocupat , mai astept vreo 20 de minute incerc din nou SURPRIZAAAAA!!!! imi era blocat numarul asta se intampla la prima vizita a domnisoarei la noi in oras prin 28 august daca bine imi aduc aminte chear am ales sa merg la Leyla la recomandarea lui Sahy pe care l-am intrebat pe care o recomanda pe Leyla sau pe Emma .Ziua respectiva care o aveam libera sa dus in plm si eu eram un car de nervi.Ce ma deranjeaza cel mai tare e ca si acuma am numarul, blocat probabil pentru ca am insistat?!?!?!?normal ca am insistat cand aveam ceva vorbit cu domnisoara cu o zi inainte !!!

Draga mea Leyla daca vorbim ceva cu o zi inainte te rog sa tii cont de ce am vb pentru ca unii dintre noi poate prind cateva ore libere o data la cateva luni si nu e ok sa le strici planurile !

Te pup si poate o sa reusim sa ne intalnim o data !(daca imi scoti numarul de pe lista neagra)

Link spre comentariu
  • Oras:Satu Mare
  • Oras:Satu Mare

Vad ca toata lumea o lauda pe Leyla pana aici nimic de spus din poze fata e superba ,experienta mea cu ea a fost una neplacuta zic eu ,am sunat cu o zi inainte pentru o programare (imi place sa merg la sigur sa nu pierd timpul) si a spus ca e ok pentru ora 12 dar sa o sun cu jumatate de ora inainte m-am comformat eram in zona Carpati cu 30 min inainte de ora stabilita si o sun prima data ,nu raspunde,astept 15 min sun din nou iar nu raspunde, mai astept 15 min sun din nou imi da ocupat , mai astept vreo 20 de minute incerc din nou SURPRIZAAAAA!!!! imi era blocat numarul asta se intampla la prima vizita a domnisoarei la noi in oras prin 28 august daca bine imi aduc aminte chear am ales sa merg la Leyla la recomandarea lui Sahy pe care l-am intrebat pe care o recomanda pe Leyla sau pe Emma .Ziua respectiva care o aveam libera sa dus in plm si eu eram un car de nervi.Ce ma deranjeaza cel mai tare e ca si acuma am numarul, blocat probabil pentru ca am insistat?!?!?!?normal ca am insistat cand aveam ceva vorbit cu domnisoara cu o zi inainte !!!

Draga mea Leyla daca vorbim ceva cu o zi inainte te rog sa tii cont de ce am vb pentru ca unii dintre noi poate prind cateva ore libere o data la cateva luni si nu e ok sa le strici planurile !

Te pup si poate o sa reusim sa ne intalnim o data !(daca imi scoti numarul de pe lista neagra)

Bună dragule, nu lucrez cu programări pentru ca majoritatea persoanelor nu se țin de ele, tocmai de aceea nici eu nu pot sa ma încadrez. Persoanele care mi-au călcat pragul deja știu lucrul asta și încearcă sa ma caute cu 30 min înainte ca eu sa le confirm dacă pot sa primesc pe cineva, în cât timp și pentru cât timp! Dacă ai știi câte persoane își fac programări cu 15 min înainte și nu respecta și câți spun ca sunt jos și nu mai ajung sus ("se rătăcesc" :))) Eu acum ce ar trebuii sa fac, sa pierd fiecare persoana care e jos pentru o persoana care nici măcar nu are bunul simt sa anuleze , își bat joc doar. Îmi pare rău pt întâmplarea asta, nu mi dau seama cum ai ajuns la Block, pt ca la Block ajung doar persoanele care au chef de mistouri și persoanele pe care nu vreau sa le mai primesc orice ar fi pe lumea asta. Faptul ca ai insistat telefonic nu m a făcut sa te blochez poate mi s a părut ceva dubios în fine greseala mea. Programările pe care le respect sunt programările făcute de băieții pe care ii cunosc deja și știu ca nu își bat joc de timpul meu. Cu toate astea dacă încă mai vrei sa ma vezi trimite mi un mesaj pe numărul de telefon și atunci am sa mi dau seama care e numărul sa l deblochez și eventual sa nu se mai întâmple ca data trecuta. Mulțumesc frumos și îmi cer scuze. O zi plăcută
Link spre comentariu

huawei, prietene, imi pare rau de experienta ta, care de fapt nu a fost o experienta.

in primul rand, consider ca nu ai abordat tocmai elegant situatia, expusa de tine.(ti s-a aprins lampa dupa 3 luni?)

intervin pentru ca m-ai adus in discutie!am fost (prea) implicat pe sectiunea noastra,(fara rezultat din pacate), faptul ca am apreciat sau din contra, anumite domnisoare, ca am recomandat, etc, am facut-o pe motive plauzibile!intotdeauna..chiar daca in unele cazuri am picat in subiectivism(in trecut).Acum, ceea ce ti s-a intamplat tie, e posibil sa fi fost " bad comunication"..asta e , se mai intampla!

Leyla chiar este printre foarte putinele persoane, care nu m-au dezamagit. nu ma refer doar la servicii.

de ceva timp nu mai recenzez,nu mai recomand nici nu mai vizitez . . .unii "colegi" m-au facut sa-mi reconsider multe aspecte ale forumului.. si ale noastre implicit, ca oameni. . .

sper sa va rezolvati micile neantelegeri, si ma voi bucura nespus, cand si daca vei posta recenzia ta!

O seara frumoasa tuturor!

Leyla te pup! ps:foarte frumoase poze 😘ðŸ˜. . . mai ales michey

  • Like 1
Link spre comentariu

Bună dragule, nu lucrez cu programări pentru ca majoritatea persoanelor nu se țin de ele, tocmai de aceea nici eu nu pot sa ma încadrez. Persoanele care mi-au călcat pragul deja știu lucrul asta și încearcă sa ma caute cu 30 min înainte ca eu sa le confirm dacă pot sa primesc pe cineva, în cât timp și pentru cât timp! Dacă ai știi câte persoane își fac programări cu 15 min înainte și nu respecta și câți spun ca sunt jos și nu mai ajung sus ("se rătăcesc" :))) Eu acum ce ar trebuii sa fac, sa pierd fiecare persoana care e jos pentru o persoana care nici măcar nu are bunul simt sa anuleze , își bat joc doar. Îmi pare rău pt întâmplarea asta, nu mi dau seama cum ai ajuns la Block, pt ca la Block ajung doar persoanele care au chef de mistouri și persoanele pe care nu vreau sa le mai primesc orice ar fi pe lumea asta. Faptul ca ai insistat telefonic nu m a făcut sa te blochez poate mi s a părut ceva dubios în fine greseala mea. Programările pe care le respect sunt programările făcute de băieții pe care ii cunosc deja și știu ca nu își bat joc de timpul meu. Cu toate astea dacă încă mai vrei sa ma vezi trimite mi un mesaj pe numărul de telefon și atunci am sa mi dau seama care e numărul sa l deblochez și eventual sa nu se mai întâmple ca data trecuta. Mulțumesc frumos și îmi cer scuze. O zi plăcută

Normal ca vreau sa te vizitez din cauza aia am și scris comentariul ma bucur ca ai răspuns ești de nota 10 alte fete reacționau altfel la comentariul meu
Link spre comentariu

Va salut ! 

Fara nici o suparare Leyla, Sahy, dar Huawei cam are dreptate.

Probabil Leyla isi selecteaza clientii 'si' din convorbirile telefonice. E dreptul ei, categoric, insa e si dreptul clientului de a fi anuntat asupra deciziei de refuz. 

Am incercat si eu lunile trecute sa o vizitez(incurajat de postarile pozitive ), si la fel...am ajuns cu confirmare si cu telefonul din fata blocului, dar cand am sunat la interfon nu a mai raspuns nimeni. Care e motivatia la faza asta ? Ca nu am sunat de mai multe ori la interfon ? De unde stiu eu ca pana si numarul la care sun a fost corect daca dupa peste 10 secunde nu a raspuns nimeni...mai era si trecut de 10 seara.

Asa ca am plecat, cu un gust amar...

Satu Mare ramane neschimbat, unele poate vin doar pentru clientela formata, altele asa sunt...nu pot sa ma pronunt. Cert e ca dupa aceasta tentativa am renuntat la orice incercare de a gasi ceva in Satu Mare.

O zi buna !

Link spre comentariu
  • Oras:peste tot
  • Oras:peste tot
Acum 4 minute, basil_ a spus:

Va salut ! 

Fara nici o suparare Leyla, Sahy, dar Huawei cam are dreptate.

Probabil Leyla isi selecteaza clientii 'si' din convorbirile telefonice. E dreptul ei, categoric, insa e si dreptul clientului de a fi anuntat asupra deciziei de refuz. 

Am incercat si eu lunile trecute sa o vizitez(incurajat de postarile pozitive ), si la fel...am ajuns cu confirmare si cu telefonul din fata blocului, dar cand am sunat la interfon nu a mai raspuns nimeni. Care e motivatia la faza asta ? Ca nu am sunat de mai multe ori la interfon ? De unde stiu eu ca pana si numarul la care sun a fost corect daca dupa peste 10 secunde nu a raspuns nimeni...mai era si trecut de 10 seara.

Asa ca am plecat, cu un gust amar...

Satu Mare ramane neschimbat, unele poate vin doar pentru clientela formata, altele asa sunt...nu pot sa ma pronunt. Cert e ca dupa aceasta tentativa am renuntat la orice incercare de a gasi ceva in Satu Mare.

O zi buna !

Orientează te spre Baia Mare frate. E mai sigur și găsești seriozitate 

Link spre comentariu

Mersi, am persoana potrivita in orasul nepotrivit, sa spun asa. Doar ca umblu mult si nu conteaza asa mult. Aici insa, acasa la mine, unde imi petrec cel mai mult timp, nu am reusit sa ma descurc(nu mai am nici incredere). Probabil si din cauza fenomenului Borsalino si fake-urilor de pe Publi. 

Link spre comentariu
  • Oras:Satu Mare
  • Oras:Satu Mare

😜😜 bună, același lucru pe care i l-am spus și lui huawei, sunt în sm pentru toată lumea care e capabila sa fie cu bun simt, oamenii pe care eu ii cunosc deja întotdeauna or sa aibe prioritate, îmi cer scuze ca spun lucrul asta, ca poate e deranjant pentru alții... Dar dacă reușeai sa mi pășești în casa și tu ai fi avut prioritate la rândul tău. Bun, nu vreau sa fiu răutăcioasa dar cum se face ca te ai trezit după atâta timp sa spui ceva?! Sunt sătulă de chestiile astea sincer, dacă chiar voiai sa ma vezi într-adevăr puteai sa lași un mesaj " bai fata sunt jos" sau cum voiai tu... Mai ales după ora 22h e cam greu sa răspund pt ca nu prea lucrez după, sunt anumite persoane pe care le cunosc care vin la ora aia și automat ca nu pot sa mai primesc pe altcineva și blochez alta lume. Îmi pare rău ce sa zic, dar nu prea ma încadrez acolo unde m ai pus tu... În fine.. Cum i am spus și lui huawei sa mi trimită un mesaj sa l deblochez ca să poată venii, nu a făcut o . Acum sincer eu de unde sa știu care sunteți și câți va țineți de programări .. Weekend plăcut și îmi cer scuze pt toată chestia asta 

Link spre comentariu

Eram jos cand vorbeam cu tine si mi-ai spus numarul la care sa sun la interfon. De ce as mai trimite mesaj ?

Te-am sunat la 9 si mi-ai spus ca lucrezi pana la 1 noaptea.

Nu am postat nimic atunci deoarece am crezut ca e ceva cu vocea mea sau cine stie...se pare ca totusi nu sunt singurul.  Poate sunt insa multi altii care tot asa, tac sau nu au cunostinta de acest forum. 

E ok, nu port pica, dar era mai ok daca ziceai ca nu mai esti disponibila, chiar fara nici un motiv. In afara de timpul pierdut, si statul noaptea prin masina in locuri straine nu am pierdut nimic. Poate pentru mine a fost mai bine asa. 

Sarbatori frumoase ! 

Link spre comentariu
  • Oras:peste tot
  • Oras:peste tot
Acum 9 minute, basil_ a spus:

Eram jos cand vorbeam cu tine si mi-ai spus numarul la care sa sun la interfon. De ce as mai trimite mesaj ?

Te-am sunat la 9 si mi-ai spus ca lucrezi pana la 1 noaptea.

Nu am postat nimic atunci deoarece am crezut ca e ceva cu vocea mea sau cine stie...se pare ca totusi nu sunt singurul.  Poate sunt insa multi altii care tot asa, tac sau nu au cunostinta de acest forum. 

E ok, nu port pica, dar era mai ok daca ziceai ca nu mai esti disponibila, chiar fara nici un motiv. In afara de timpul pierdut, si statul noaptea prin masina in locuri straine nu am pierdut nimic. Poate pentru mine a fost mai bine asa. 

Sarbatori frumoase ! 

Lasa frate ca o găsești alta persoana mai înțelegătoare. Du te și tu la sigur pe viitor. 

Link spre comentariu
2 minutes ago, lsegerzade said:

😜😜  Unei singure persoane i am dat numărul la interfon și după la sfârșit am realizat ca era mort de beat! Și am închis interfonul. Sărbători fericite 

Nu jigni, te rog. Nu beau deloc alcool, si pe deasupra eram si cu masina. Daca ai geam pe partea din fata puteai vedea toate astea, am parcat aproape in fata blocului. Si da, cum era caldut pe afara, m-am gandit sa aduc si o sticla de cola rece...nah...greseala mea.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...