Sari la conținut

Leyla 0734207663


Postări Recomandate

  • pisicuts a schimbat titlul în Leyla 0734207663
  • Oras:Satu Mare
  • Oras:Satu Mare

Buna dragilor , am mărit programul de Lucru . 09:00 -00:00 . 150-30min ,250-1h . Oral protejat normal protejat 69 diferite poziții . Masaj de relaxare la ora 😄 programările se fac cu minim 30 Min înainte . Va mulțumesc o zi super sa aveți ! Ultimele 3 zile . PS: vineri ultima zi 😃😍

Link spre comentariu
La 03.02.2021 la 18:29, lsegerzade a spus:

Buna dragilor , am Revenit in oraș , disponibilă de acum o seara superba 

oare o sa ne mai bucuri vreodata, cu o astfel de postare?☹️   t.a.k.e...c.a.r.e......m.i.s.s...u.

soare in viata ta, frumoasa leyla! 🤗

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Satu Mare
  • Oras:Satu Mare
Acum 14 minute, _sahy_ a spus:

oare o sa ne mai bucuri vreodata, cu o astfel de postare?☹️   t.a.k.e...c.a.r.e......m.i.s.s...u.

soare in viata ta, frumoasa leyla! 🤗

Lasă că acuma e Irina 😈😍😉

  • Like 1
Link spre comentariu
Acum 6 minute, catalinradu9 a spus:

Lasă că acuma e Irina 😈😍😉

sper ca nu a fost aroganta, catalin...

da, acum e irina!.. dar nu despre asta e vorba!

nu totul se rezuma doar la goliri si alte alea..

numai bine.. la toti..

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Satu Mare
  • Oras:Satu Mare

Sa știți ca nu V-am uitat 😘 va pup 😇😘 

La 07.07.2021 la 23:57, _sahy_ a spus:

oare o sa ne mai bucuri vreodata, cu o astfel de postare?☹️   t.a.k.e...c.a.r.e......m.i.s.s...u.

soare in viata ta, frumoasa leyla! 🤗

Niciodată nu se știe , atâta timp cat nu v-am uitat , o sa va mai vizitez de dragul zilelor frumoase . Oamenii care i-am întâlnit in Sm , nu am întâlnit nicăieri și am umblat și eu “puțin” . Va doresc o săptămâna superba pupici 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Satu Mare
  • Oras:Satu Mare
Acum 4 minute, lsegerzade a spus:

Sa știți ca nu V-am uitat 😘 va pup 😇😘 

Niciodată nu se știe , atâta timp cat nu v-am uitat , o sa va mai vizitez de dragul zilelor frumoase . Oamenii care i-am întâlnit in Sm , nu am întâlnit nicăieri și am umblat și eu “puțin” . Va doresc o săptămâna superba pupici 

Pe care *

Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot
  • Oras:Peste tot
3 hours ago, lsegerzade said:

Sa știți ca nu V-am uitat 😘 va pup 😇😘 

Niciodată nu se știe , atâta timp cat nu v-am uitat , o sa va mai vizitez de dragul zilelor frumoase . Oamenii care i-am întâlnit in Sm , nu am întâlnit nicăieri și am umblat și eu “puțin” . Va doresc o săptămâna superba pupici 

Nici eu nu te-am uitat 😍😍😍😍😍😍😍. Te pup și te aștept cu mare drag 

Link spre comentariu
  • Oras:Satu-Mare
  • Oras:Satu-Mare

Buna dragii mei , din 13 Februarie ora 15h sunt in Sm 😍 mie mi ați lipsit ♣️
@pisicuts te rog îmi poți actualiza și mie numărul de telefon ‪+40 734 207 663‬ , mulțumesc frumos . 

 

150-30min 

250-60min 

Oral protejat , normal protejat , 69 , diferite poziții , masaj de relaxare doar la ora . 

+150 anal protejat ! 
 

Locație Carpați II , str Ganea . 
 

programările se fac pe pe whatsapp , țin sa precizez ca fiecare programare trebuie confirmată cu 30 min înainte , nu se face confirmarea , programarea este anulată automat . 
 

Btw am și colega , și lucram și la dublu . Este o frumoasa 😍 o sa va las anunțul ei mai târziu ✌🏽 va pup și sa ne revedem cu bine ❤️

A91D4FD5-3676-4156-9817-6F86188823C8.jpeg

  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:SATU MARE
  • Oras:SATU MARE
Acum 13 ore, Leylaa a spus:

Buna dragii mei , din 13 Februarie ora 15h sunt in Sm 😍 mie mi ați lipsit ♣️
@pisicuts te rog îmi poți actualiza și mie numărul de telefon ‪+40 734 207 663‬ , mulțumesc frumos . 

 

150-30min 

250-60min 

Oral protejat , normal protejat , 69 , diferite poziții , masaj de relaxare doar la ora . 

+150 anal protejat ! 
 

Locație Carpați II , str Ganea . 
 

programările se fac pe pe whatsapp , țin sa precizez ca fiecare programare trebuie confirmată cu 30 min înainte , nu se face confirmarea , programarea este anulată automat . 
 

Btw am și colega , și lucram și la dublu . Este o frumoasa 😍 o sa va las anunțul ei mai târziu ✌🏽 va pup și sa ne revedem cu bine ❤️

A91D4FD5-3676-4156-9817-6F86188823C8.jpeg

SUPER BINE AI REVENIT

  • Minus 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Mă tot freacă gândul să vin pe la tine , dar oare sunt nesimțit dacă te-aş ruga să postezi nişte poze mai recente şi .. khm khm.. cu tot tacâmul , să vedem şi noi despre ce e vorba;)) Te pup şi îţi doresc o zi cât mai frumoasă.;);*

Link spre comentariu

  • Oras:Satu-Mare
  • Oras:Satu-Mare
1 hour ago, yokaiSan said:

Mă tot freacă gândul să vin pe la tine , dar oare sunt nesimțit dacă te-aş ruga să postezi nişte poze mai recente şi .. khm khm.. cu tot tacâmul , să vedem şi noi despre ce e vorba;)) Te pup şi îţi doresc o zi cât mai frumoasă.;);*

😀 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...