Sari la conținut

Leyla 0734207663


Postări Recomandate

  • Oras:Satu-Mare
  • Oras:Satu-Mare
12 minutes ago, mccristi said:

DRUM BUN SPRE DUBAII ESTI SCHIMBATĂ MULT PLINĂ DE FIȚE ... AI VENIT CU FIGURII DE DUBAII LA NOI MURITORII DE RÎND IN SATU MARE👎👎👎👎

??? Ce ???????? 😂😂😂😂😂 ferească Dumnezeu 

Link spre comentariu
  • Oras:Satu-Mare
  • Oras:Satu-Mare
30 minutes ago, mccristi said:

DRUM BUN SPRE DUBAII ESTI SCHIMBATĂ MULT PLINĂ DE FIȚE ... AI VENIT CU FIGURII DE DUBAII LA NOI MURITORII DE RÎND IN SATU MARE👎👎👎👎

1- niciodată nu mi am bătut joc de un om pt ca nu am fost crescută așa 

2- niciodată nu m am laudat cu ceva , doar am răspuns la întrebările puse 

3- fițe nu am avut niciodată , cine ma cunoaște știe destul de bine ca sunt directa și la obiecte dacă nu mi convine ceva îți zic 

4- dacă tot mi ai scris aici de ce nu ai avut bunul simt De a-mi spune in fata ? Dacă tot ai fost la mine trebuia sa mi spui ce e deplasat 

5- văd ca îți e foarte ușor sa scrii aici decât sa i spui omului in fata ce nu ti place 

6- nu am judecat niciodată pe nimeni si nu am fost nesimțita niciodată cu nimeni ( oamenii pe care nu vreau sa-i mai primesc pur si simplu le spun la plecare “ dragule sa nu ma mai cauți pt ca nu avem chimie sa lucram amandoi “ ) 

7- îmi pare sincer rău oricine ai fi in spatele contului , ca zace răutate in tine si in același timp o umbra de frustrare , îmi pare rău ca nu mi ai spus in fata si te as fi lămurit . 

8- dacă sunt acum plina de fițe când înaintea contactului prestez (sărutări corporale ) ceea ce înainte nu te atingeam , ce sa zic poți face diferențe mari 🤣 

9- te pup 

 

10- ps: nu mai zice muritorii de rând , eu am spus și o sa o spun mereu la

SM am întâlnit cei mai minunați oameni , pe oriunde am umblat , nu exista grad de comparație , sătmărenii au fost și vor rămâne niște oameni minunați , îmi pare rău ca tu te ai pierdut pe drum . 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...